Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
dolac said:
kad sve slozis ima da se pofalis jednin videon da vidimo kako to ide i malo ćes opisat dozivljaje... :mrgreen:
vec smisljam kako i gdje snimit mali video,najveci je problem sta nemam kameru,tako da ce morati biti dovoljan mobitel 3.2Mpix :?
 
Jedva cekama malaguti da vidim kako ce ispast  :shock: :shock:  (y) (y)
kao i sto jedva cekam svoj novi crveni st u garazi,  :LOL: :LOL: :LOL: ipak na kraju st ne x-max  :jesus:
:mrgreen: crveni ( salonski) jer je 1500-2000 kn manje nego da narucujem crni + daje mi kacigu od vrijednosti u 1500 kn koju god izaberem. Sutra idem po njega poslije skole u Hp motore nakon sto mali servis naprave  :zelje:
 
drago mi je da si odlucio uzeti runnera,x max je jako dobar skuter ali nije to za tebe,kad bi ga vidio u zivo odmah bi odustao ili bi ga kupio pa pozalio odmah drugi dan...
 
malaguti said:
drago mi je da si odlucio uzeti runnera,x max je jako dobar skuter ali nije to za tebe,kad bi ga vidio u zivo odmah bi odustao ili bi ga kupio pa pozalio odmah drugi dan...
(y) (y)  :mrgreen:
 
Hvala hvala.. I biker hvala jos jednom na svim savjetima na pp i prenjetim iskustvima.
Znam da je prerano za razmisljat o tuningu i kao sto biker kaze ima vremena ali to je rupa bez dna ali uzitak.

Ne bi nesto pretjerano sređivao, eventualno kako kaze biker mallosi multivar ili polini variomat, i to bi bilo usper za pocetak ( nakon nekoliko stotinjaka kilometara kad se razradi skuter), jos plava pozicijska svijetla  :LOL: i mozda drugi auspuh ali o tom po tom  :mrgreen:
Ovaj mi se sviđa (slika sa mojskuter foruma)
http://img148.imageshack.us/i/24092009294.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/24092009293.jpg/

Ne bi stavljao tablicu ispod ( tata policajac  :LOL:) maknuo bi branik (proljeće-ljeto), a ovaj je i maknuo slova kod prednjeg žmigavca i izbusio nekakve rupice  :LOL: očajno ali auspuh  8)  (y)



 
takav auspuh cu ja imati,samo nema tu karbonsku kapicu na kraju...evo kao ovaj na slici...
 
ma meni oba dva lijepa, ali preskup je auspuh  :shock: :shock:
btw. ovaj vxr mi izgleda ko libertijev  :misli:  :mrgreen:
 
Robi_PU said:
ma meni oba dva lijepa, ali preskup je auspuh  :shock: :shock:
btw. ovaj vxr mi izgleda ko libertijev  :misli:  :mrgreen:
to je skuter od libertya,to su slike kad je bio kod bivseg vlasnika,a ti auspusi su preskupit,taj sa karbonskom kapicom kosta oko 2200kn a ovaj bez kapice kosta 1600-1700kn,ne vrijede toliko novca,ja sam ga kupio jer sam ga dobio po super cijeni...
 
(y) pogodio za libertija  :mrgreen: bas mi je lijep taj vxr boje i felge i sve  8)
A ja bi rajde variomat nego aupuh  :mrgreen: mislim da bi susjedi popi*dili  :jesus:  :LOL:
 
Robi_PU said:
Jedva cekama malaguti da vidim kako ce ispast  :shock: :shock:  (y) (y)
kao i sto jedva cekam svoj novi crveni st u garazi,  :LOL: :LOL: :LOL: ipak na kraju st ne x-max  :jesus:
:mrgreen: crveni ( salonski) jer je 1500-2000 kn manje nego da narucujem crni + daje mi kacigu od vrijednosti u 1500 kn koju god izaberem. Sutra idem po njega poslije skole u Hp motore nakon sto mali servis naprave  :zelje:
čestitam (y)
puno sretnih kilometara želim
drago mi je da si izabrao runner umjesto x-maxa
u svakom slučaju, po potrebi, runner ćeš prodati prije od xmaxa :wink:
 
liberty said:
čestitam (y)
puno sretnih kilometara želim
drago mi je da si izabrao runner umjesto x-maxa
u svakom slučaju, po potrebi, runner ćeš prodati prije od xmaxa :wink:
:hura: hvala, i ne mislim ga prodavati bar ne za sad  :mrgreen:
 
Robi_PU said:
(y) pogodio za libertija  :mrgreen: bas mi je lijep taj vxr boje i felge i sve  8)
A ja bi rajde variomat nego aupuh  :mrgreen: mislim da bi susjedi popi*dili  :jesus:  :LOL:
bolje uzmi variomat nego auspuh,sa variomatom ces vise dobit i proci ces jeftinije...
 
zadnja novost u vezi auspuha,obecava serdarevic da ce veceras dati auspuh,a ja bi ga trebao dobit sutra ili u subotu,e bas da vidim sta ce biti veceras :misli:
 
malaguti said:
drago mi je da si odlucio uzeti runnera,x max je jako dobar skuter ali nije to za tebe,kad bi ga vidio u zivo odmah bi odustao ili bi ga kupio pa pozalio odmah drugi dan...


I mene je malo bilo strah ovoga.
Odlican je X-Max, ali Runner je ipak Runner, makar novi model. :mrgreen: :jesus:

Robi_PU said:
Hvala hvala.. I biker hvala jos jednom na svim savjetima na pp i prenjetim iskustvima.
Znam da je prerano za razmisljat o tuningu i kao sto biker kaze ima vremena ali to je rupa bez dna ali uzitak.

Ne bi nesto pretjerano sređivao, eventualno kako kaze biker mallosi multivar ili polini variomat, i to bi bilo usper za pocetak ( nakon nekoliko stotinjaka kilometara kad se razradi skuter), jos plava pozicijska svijetla  :LOL: i mozda drugi auspuh ali o tom po tom  :mrgreen:
Ovaj mi se sviđa (slika sa mojskuter foruma)
http://img148.imageshack.us/i/24092009294.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/24092009293.jpg/

Ne bi stavljao tablicu ispod ( tata policajac  :LOL:) maknuo bi branik (proljeće-ljeto), a ovaj je i maknuo slova kod prednjeg žmigavca i izbusio nekakve rupice  :LOL: očajno ali auspuh  8)  (y)

Nista, i drugi put. Tu sam da pomognem! (y)

Plava pozicija - neka ti Liberty da savjet o tome. :mrgreen: :jesus:

Sportski variomat - preporuka, ugradi ga npr. na prvom servisu na 1000 km. Malossi ili Polini, uzmi ono za sto ces lakse nabavljati utege i koji ce prije stici. Naime, mislim da Polini utezi ne pasu u Malossi variomat, ali nisam siguran. Na mom pise da ne pasu, a sad - marketing ili postoji objektivan razlog, neznam. Ja sam sa Malossi variomatom zadovoljan, o dugotrajnosti ne mogu govoriti, jer s njime imam tek 3 t km. Imao sam ranije Polini utege u Piaggio variomatu, i trajali su mi 10 t km (moje voznje :mrgreen: = znaci vrhunske su kvalitete ).

Sportski auspuh - Ja ti ipak nebih preporucio ove home-made (Serdarevic, Kucelj i sl.) samo zbog ne imanja homologacije, a vidis i sam da se to sve vise trazi. Znaci, preporucam Leo Vince 4Road, koji uz to ima i db-killer koji mozes staviti/izvaditi (priguseni ili jaci zvuk, a dobro dođe i za tehnicki). Ako se ne varam, bez popusta on kosta 2.800 kn u HR, ali ako ima koji izlozeni, ili uz novi skuter, pokusaj dobiti bar popust. Također, cekaj bar 1000 km.

Onaj blatobran na kotacu iza - preporucan da ga po zimi imas, po ljeti ga mozes skinuti. Također, stavi ga za tehnicki da te nebi drkal*.

(y)