Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
auspuh na serijski skuter nem smisla stavljati i davati tolike novce,a vec ako zeli onda neka kupi 4road ili sbk,a ne homemade,masina ce biti zahvalna :wink:
 
(y) (y) liberty nisi mene vidio sigurno, ima njih 3 vec u Puli crveni st,dva luđaka i jedan moj frend.. mene zajebo snijeg danas, sad sam trebao ici po njega  :x :x 10 godina nije padao snijeg i sada padne  :LOL:
 
ok  :D ja sam vec kupio 2 plave lampice ( pozicijska svijtla) , na ovom novom moras cijeli zmigavac izvadit i iščupat staru da stavis novu  :mrgreen:  ali meni jako lijepo izgleda, bolje to nego neonke  :LOL:  :jesus:
 
biker4life said:
I mene je malo bilo strah ovoga.
Odlican je X-Max, ali Runner je ipak Runner, makar novi model. :mrgreen: :jesus:

Nista, i drugi put. Tu sam da pomognem! (y)

Plava pozicija - neka ti Liberty da savjet o tome. :mrgreen: :jesus:

Sportski variomat - preporuka, ugradi ga npr. na prvom servisu na 1000 km. Malossi ili Polini, uzmi ono za sto ces lakse nabavljati utege i koji ce prije stici. Naime, mislim da Polini utezi ne pasu u Malossi variomat, ali nisam siguran. Na mom pise da ne pasu, a sad - marketing ili postoji objektivan razlog, neznam. Ja sam sa Malossi variomatom zadovoljan, o dugotrajnosti ne mogu govoriti, jer s njime imam tek 3 t km. Imao sam ranije Polini utege u Piaggio variomatu, i trajali su mi 10 t km (moje voznje :mrgreen: = znaci vrhunske su kvalitete ).

Sportski auspuh - Ja ti ipak nebih preporucio ove home-made (Serdarevic, Kucelj i sl.) samo zbog ne imanja homologacije, a vidis i sam da se to sve vise trazi. Znaci, preporucam Leo Vince 4Road, koji uz to ima i db-killer koji mozes staviti/izvaditi (priguseni ili jaci zvuk, a dobro dođe i za tehnicki). Ako se ne varam, bez popusta on kosta 2.800 kn u HR, ali ako ima koji izlozeni, ili uz novi skuter, pokusaj dobiti bar popust. Također, cekaj bar 1000 km.

Onaj blatobran na kotacu iza - preporucan da ga po zimi imas, po ljeti ga mozes skinuti. Također, stavi ga za tehnicki da te nebi drkal*.

(y)

Sve 5  (y) to sam i mislio za blatobran.
Jedno pitanje za auspuh, neki kažu da se Leovince SBK ne proizvodi za skutere a par puta je ljepsi od 4road-a na youtube vidim ima ih, npr. http://www.youtube.com/watch?v=8gV-zFBNwjo

Jako lijepo izgleda  (y)
 
Libertyju nisu zmigavci plavi, vec su pored zmigavaca ledice.

Ali to je po meni cisto seljacki, nhf. :mrgreen:

On je kupio skuter s tim.

Imao sam pred godinu, godinu i po angel eyes na autu, pa sam maknuo, bio mi je bed tako se voziti. :LOL:

Moj savjet - okaniti se instalacija na talijanu. Pusti kako je.

---

Leo Vince SBK - radi(o) se i za skutere, uglavnom za Quasar 250 masinu. Mada mislim da je bilo i verzija za Leader. Raspitati se ako je negdje ostao na skladistu, mislim da je Malaguti nesto pricao o tome, da imaju jos jedan carbon u HR. Ove godine su obustavili proizvodnju ako se ne varam. :misli:
 
malaguti said:
drago mi je da si odlucio uzeti runnera,x max je jako dobar skuter ali nije to za tebe,kad bi ga vidio u zivo odmah bi odustao ili bi ga kupio pa pozalio odmah drugi dan...

Ili ono što bi se reklo, "Kupuje srcem, a ne razumom", što je i OK s obzirom na njegove godine  :mrgreen:
 
Robi_PU said:
Sve 5  (y) to sam i mislio za blatobran.
Jedno pitanje za auspuh, neki kažu da se Leovince SBK ne proizvodi za skutere a par puta je ljepsi od 4road-a na youtube vidim ima ih, npr. http://www.youtube.com/watch?v=8gV-zFBNwjo

Jako lijepo izgleda  (y)
ima sbk za skuter...

Robi_PU said:
ok  :D ja sam vec kupio 2 plave lampice ( pozicijska svijtla) , na ovom novom moras cijeli zmigavac izvadit i iščupat staru da stavis novu   :mrgreen:  ali meni jako lijepo izgleda, bolje to nego neonke  :LOL:  :jesus:
a sta mislis na sta ce to licit,crveni skuter i plave pozicije :? ali nisi jedini koji radi takve stvari...
 
Evo uzeli smo ga, sad u 6 tata ide po njega ja jos nemam vozacku  :LOL:
Sada ga sređuju, vide akumulator i to i to je to.
Uzeo sam kacigu Suomi 1550 kn, rukavice 150-200 kn (super su mi), i bubreznjak 150-200 (IXS). Za pocetak dovoljno opreme  :mrgreen: stizu slike veceras  8)
 
Zahvaljujem  (y)
A sto se jakne tice, konkretno moto jaknu nemam, ali imam ovakvu Helly Hansen samo crnu, http://www.altrec.com/images/shop/detail/swatches/HLY/27830.64232_d.jpg a i necu sad po ovoj zimi voziti, moram poloziti prvo  :mrgreen:
 
Robi_PU said:
Evo uzeli smo ga, sad u 6 tata ide po njega ja jos nemam vozacku  :LOL:
Sada ga sređuju, vide akumulator i to i to je to.
Uzeo sam kacigu Suomi 1550 kn, rukavice 150-200 kn (super su mi), i bubreznjak 150-200 (IXS). Za pocetak dovoljno opreme  :mrgreen: stizu slike veceras  8)
cekamo slike :wink: