Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Robi_PU said:
Zahvaljujem  (y)
A sto se jakne tice, konkretno moto jaknu nemam, ali imam ovakvu Helly Hansen samo crnu, http://www.altrec.com/images/shop/detail/swatches/HLY/27830.64232_d.jpg a i necu sad po ovoj zimi voziti, moram poloziti prvo  :mrgreen:

Iskreno se nadam da te ne čeka moja sudba...isto sam tako negdje nabavio motor zimi (11 mj.) a prvu priliku za izaći na ispit sam dobio tek polovicom 7-og mjeseca slj. godine  :x
...najstrašniji osjećaj (topli dani idu, a motor stoji i čeka)...zato ti toplo savjetujem da se dobro raspitaš kakvu škoku upisuješ, neke su možda mrvicu jeftinije, ali zato ččeeekkkaaašš...voziš po jedan-dva sata mjeeseeččnoo...sttrrraavvaaa!!!
Zato pazi!  (y)
 
Evo slikica (s moba) :jesus:
Motor:

Rukavice:

Kaciga:

Bubrežnjak:

I ispravak gore netočnih navoda cijena rukavica i bubrežnjaka, rukavice su 290 kn, a bubrežnjak 260.
8)



 
muci me jedna stvar, ovaj noasc za kofer  :LOL: + rucke za suvozača
frendov :

moj:

ako se ne primjeti bas na slikama, to njegovo je lakirano, moje je samo plastika hrapava onako.. wtf ? oba dva su model 2009. on je uzeo 1 mjesec prije mene ali u poreču (espo) moj je iz Pule (Hp motori)
:( i malo mi je sje*ana ona plastika ispod sica sto drzi onaj alat, mala plastikica nije velik problem ali se klima, a to me iritira ocu da sve bude tip-top  :mrgreen:  :(
@ ispricavam s eako su sliek prevelike  :misli:
 
Robi_PU said:
ne, nista, samo mi je cudno da je drugacijeg materijala a 1 mj su razlike kada su kupljeni  :misli:
a cuj,ako ti to smeta i zelis lakirano mozes odnest na farbanje :wink: javit cu kad budem dolazio u istru kod libertyja,biker4life i mv aguste pa da vidim runnera :wink:
 
Robi_PU said:
ma necu farbat, pustit cu ovako
svakako se javi  (y)  8)
a mozes zamolit u servisu da ti to zamijene sa nekim drugim runnerom,samo pazi da ne pogulis svoje jer onda nista od zamjene...
 
nosač ti nije od plastike več ti je metal obučen tom plastikom, zato se ne brini za suvozača da bu ti strgao te ručke.
 
Robi_PU said:
Hvala dečki  (y)
samo pomalo,zagrijavaj ga u voznji,znaci pusti ga da radi na mjestu samo da stavis rukavice i kacigu i onda odmah pomalo vozi i tako ga zagrijes na radnu temperaturu,sta god treba samo pitaj,tu smo :wink:
 
malaguti said:
samo pomalo,zagrijavaj ga u voznji,znaci pusti ga da radi na mjestu samo da stavis rukavice i kacigu i onda odmah pomalo vozi i tako ga zagrijes na radnu temperaturu,sta god treba samo pitaj,tu smo :wink:
:piva: važi, hvala
 
biker4life said:
A neku moto jaknu, imas?
Jer ako ne, trebati ce ti.
Preporucam goretex materijal za cijelogodisnju upotrebu.
IXS ima kvalitetnih i dostupnih modela.

Glede Runnera - eto, jos jednom, puno sretnih km zelim. (y)
spyke monster za nekih 1000kn bar sam je ja dobio za tu cijenu
 
Robi_PU said:
muci me jedna stvar, ovaj noasc za kofer  :LOL: + rucke za suvozača

frendov : [SLIKA]

moj: [SLIKA]

ako se ne primjeti bas na slikama, to njegovo je lakirano, moje je samo plastika hrapava onako.. wtf ? oba dva su model 2009. on je uzeo 1 mjesec prije mene ali u poreču (espo) moj je iz Pule (Hp motori)
:( i malo mi je sje*ana ona plastika ispod sica sto drzi onaj alat, mala plastikica nije velik problem ali se klima, a to me iritira ocu da sve bude tip-top  :mrgreen:  :(
@ ispricavam s eako su sliek prevelike  :misli:

Nebih ti znao reci odgovor na to pitanje. Pitaj tamo gdje si ga i kupio, mada sumnjam da su oni to primjetili. :mrgreen:
To za plastiku ispod sica - ako je nesto puknuto, onda reklamiraj, ako samo vibrira, to zna biti normalno na talijanima. (y)

pula52 said:
130 km pali se rezerva sutra lagano iza kuce 10l benzina i zapalit ga!sve naopako

Ili... da netko tko se kuzi pogleda karb...? :misli: :mrgreen:
 
Ili... da netko tko se kuzi pogleda karb...? :misli: :mrgreen:
[/quote]ma lud cu doci,nije mi uopce jasno skuter ide dobro i radi ok ali ta potrosnja :misli:????evo 125 km i kad kocim mi vec pocne svjetlucat rezerva!