Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
:( i malo mi je sje*ana ona plastika ispod sica sto drzi onaj alat, mala plastikica nije velik problem ali se klima, a to me iritira ocu da sve bude tip-top  :mrgreen:  :(
@ ispricavam s eako su sliek prevelike  :misli:

lagano u trgovinu i reklamacija(ako je razbijena  naruce ti novu),pa nisi ga dobio platio si ga!!!a to sto ti je hrapavo a frendu lakirano nebitno ti je godiste oni svasta rade i stavljaju.i ja sam sa autom imao takav slucaj identicni auti oprema cijena a ja farbane retrovizora dobio a kolega crne nefarbane!to je do proizvođaca.
 
pula52 said:
Ili... da netko tko se kuzi pogleda karb...? :misli: :mrgreen:
ma lud cu doci,nije mi uopce jasno skuter ide dobro i radi ok ali ta potrosnja :misli:????evo 125 km i kad kocim mi vec pocne svjetlucat rezerva!
da to meni bude tek na 185-190 km prijeđenih :?
ispada da ti je potrošnja 7 litara
 
to mi svi govore i to me pila najvise,a sto je najgore moj vxr je odrzavan redovito ,jedan decko mi kaze na 240km da mu se pali rezerva ali on bas pomalo vozi mislim preko 80 skoro nikad nevozi!to me bas ubija jer ne kuzi zasto toliko trosi???
 
bio do servisa i igla u karbu bila dignuta na najvecu potrosnju :misli:!!!sad cemo vidjet dali je to to bilo!?!
 
Silom prilika morao sam ga malo provozati po minusu  :x, srićom uz sebe sam ima vrhunski aparat za slikanje (SE K310i  :LOL:) pa sam to ovjekovječio!

 
valja li ovo šta runneraši? nije da kupujem,čisto iz znatiželje ....
http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/oglas-450534/
 
johnny the boy said:
valja li ovo šta runneraši? nije da kupujem,čisto iz znatiželje ....
http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/oglas-450534/
odgovorio sam ti na pp,ne zelim ovdje pisati :wink:
 
ne volim pisati o nicijim motorima...ali u kratko,rama i papiri 50ccm,masina od derbija 250ccm samo stavljena,ima da sve pukne od vibracija ako vec nije,bio zabijen u traktor,preskocio fazni lanac i sje*** ventile,glavu i tko zna sta jos i samo cekas kad ces dobit kaznu,dovoljno je da te policija cuje,papiri i tablica 50ccm 2t,a masina 250ccm 4t i jos auspuh da se cuje :?
 
bio zabijen u traktor
[/quote]ima filmic na you tube,brutalka ziva http://www.youtube.com/watch?v=eK9CcgbJYPg ,ali koliko ja znam to nije taj skuter!!!!mislim sasija da je druga,ali nije da sam  100% siguran!jedan prijatelj ga zna pa mi je pricao za taj skuter!
 
moze biti da nije on bio zabijen u traktor,ali opet ja nebi to nikad uzeo,to su oni sve kombinirali pa ti znaj koji je koji skuter i ta masina 250 je bila ne derbiju koji je razbijen,a i taj filimic na youtube je isto 50ica sa masinom 250 pa ti znaj sta kupujes,evo tog skutera prije farbanja u bijelo...
 
malaguti said:
moze biti da nije on bio zabijen u traktor,ali opet ja nebi to nikad uzeo,to su oni sve kombinirali pa ti znaj koji je koji skuter i ta masina 250 je bila ne derbiju koji je razbijen,a i taj filimic na youtube je isto 50ica sa masinom 250 pa ti znaj sta kupujes,evo tog skutera prije farbanja u bijelo...
znam da i za tog derbija i to je bilo brutalno navodno!ma cisto sto je 50ccm bjezat od toga,
 
malaguti said:
moze biti da nije on bio zabijen u traktor,ali opet ja nebi to nikad uzeo,to su oni sve kombinirali pa ti znaj koji je koji skuter i ta masina 250 je bila ne derbiju koji je razbijen,a i taj filimic na youtube je isto 50ica sa masinom 250 pa ti znaj sta kupujes,evo tog skutera prije farbanja u bijelo...
a dal je ovo auspuh za skuter?
r jer mi je lik baš ovako kratki yoshimura nudio   (y)
 
banley said:
a dal je ovo auspuh za skuter?
r jer mi je lik baš ovako kratki yoshimura nudio   (y)
nije to auspuh za skuter,to je auspuh za motor enduro/cross 350/400ccm,bio bi ok da nije tako kratak :wink:
ima yoshimura i za skuter,ali drugaciji je auspuh...
 
johnny the boy said:
valja li ovo šta runneraši? nije da kupujem,čisto iz znatiželje ....
http://www.auti.hr/motocikli/skuteri/oglas-450534/
Meni je taj projekt baš zanimljiv samo mi nikako ne ide u glavu rama od 50-ice, da nije moga staviti vx/r ramu?
 
alfist159 said:
Meni je taj projekt baš zanimljiv samo mi nikako ne ide u glavu rama od 50-ice, da nije moga staviti vx/r ramu?
a mozda nije imao novca da kupio ramu od vx/vxr,mozda nema vozacku za jaci skuter,tko ce znati...