Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
malaguti said:
nista ne kaze,ne javlja se opet...

Kada se sljedeci put javi (ako se javi)  :fajt: objasnis da se izvlacio do sada, i od sada nema toga da dolazis po spuh jedan dan i usto mu zaprijetis malo pa nek si covjek misli koga ce zafrkavati  :skriven:
:x
 
banley said:
povuci pare koje si da(ako možeš) i kupi leo SBK  :wink:  (y)
aha,da povucem 500kn i kupim sbk,malo bi mi falilo para :mrgreen: :mrgreen:

btw.ne zelim toliko novca davati za auspuh,sa bilo kojim tuning dijelom dobijes vise na performansama nego sa auspuhom.....da imam serijski skuter koji ne zelim tunirati onda bi stavio sbk tako da se lijepo cuje i izgleda i bez straha za masinu,ali ovako mi ne pada na pamet da dam tolike novce za auspuh,da uleti neki polovan za dobru cijenu onda bi kupio :wink:

Robi_PU said:
Kada se sljedeci put javi (ako se javi)  :fajt: objasnis da se izvlacio do sada, i od sada nema toga da dolazis po spuh jedan dan i usto mu zaprijetis malo pa nek si covjek misli koga ce zafrkavati  :skriven:
:x
stvar je u tome sta ja nisam taj auspuh kupio direktno od serdarevica nego od njegovog poznanika...
 
malaguti said:
aha,da povucem 500kn i kupim sbk,malo bi mi falilo para :mrgreen: :mrgreen:

btw.ne zelim toliko novca davati za auspuh,sa bilo kojim tuning dijelom dobijes vise na performansama nego sa auspuhom.....da imam serijski skuter koji ne zelim tunirati onda bi stavio sbk tako da se lijepo cuje i izgleda i bez straha za masinu,ali ovako mi ne pada na pamet da dam tolike novce za auspuh,da uleti neki polavan za doru cijenu onda bi kupio :wink:
stvar je u tome sta ja nisam taj auspuh kupio direktno od serdarevica nego od njegovog poznanika...
pa skupljaj misec dana pare i eto auspuha  i tako češ se zimi malo vozit  (y)
Dovrši posa kako triba makar te malo skuplje izašlo a i stoji odlično na runneru  :wink: (y)


 
banley said:
pa skupljaj misec dana pare i eto auspuha  i tako češ se zimi malo vozit  (y)
Dovrši posa kako triba makar te malo skuplje izašlo a i stoji odlično na runneru  :wink: (y)
ma sbk je definitivno najljepsi auspuh,a na runneru stoji savrseno,ma nije tolika frka za novce,evo mogu ga sad novog kupiti ali ne zelim dati toliko novca za auspuh :wink: stavit cu serdarevica jer ga dobivam za super cijenu pa ako ne budem zadovoljan onda ga prodam i idem po sbk...
 
malaguti said:
ma sbk je definitivno najljepsi auspuh,a na runneru stoji savrseno,ma nije tolika frka za novce,evo mogu ga sad novog kupiti ali ne zelim ali toliko novca za auspuh :wink:
a šta ako ti izgore ventili zbog preotvorenosti tek češ onda  :cry:
prvo si ga čeka misec dana a drugo stvarat če ti probleme a i panduri če te zajebavat nemaš homologacije

to me podsječa na moje probleme s kacigama htio sam par puta proč jeftino a na kraju sam prošao jako skupo zato od sad kupujem najskuplje marke pa makar ih čeka nekoliko mjeseci  (y)
 
malaguti said:
aha,da povucem 500kn i kupim sbk,malo bi mi falilo para :mrgreen: :mrgreen:

btw.ne zelim toliko novca davati za auspuh,sa bilo kojim tuning dijelom dobijes vise na performansama nego sa auspuhom.....da imam serijski skuter koji ne zelim tunirati onda bi stavio sbk tako da se lijepo cuje i izgleda i bez straha za masinu,ali ovako mi ne pada na pamet da dam tolike novce za auspuh,da uleti neki polovan za dobru cijenu onda bi kupio :wink:
stvar je u tome sta ja nisam taj auspuh kupio direktno od serdarevica nego od njegovog poznanika...
:mrgreen: Znaci ovakvima kao meni preporucas aupsuh (serijala + auspuh) ja sam razmisljao ili nagovorit tatu da stavimo variomat (naravno njegovim novcima  :mrgreen: svoje za benz) ako ne, onda da on ne zna stavljam svojim parama (nije preskupo). Eee da jedno pitanje, da li se gube jamstvena svojstva ako npr. stavim polini variomat / malossi multivar  :misli:

A malaga to za auspuh, zeznuta situacija, mora da ti je i poznanik u frci onda  :?
 
banley said:
a šta ako ti izgore ventili zbog preotvorenosti tek češ onda  :cry:
prvo si ga čeka misec dana a drugo stvarat če ti probleme a i panduri če te zajebavat nemaš homologacije

to me podsječa na moje probleme s kacigama htio sam par puta proč jeftino a na kraju sam prošao jako skupo zato od sad kupujem najskuplje marke pa makar ih čeka nekoliko mjeseci  (y)
stavit cu serdarevica jer ga dobivam za super cijenu pa ako ne budem zadovoljan onda ga prodam i idem po sbk...a sto se tice policije to cu vidjeti kako ce biti,oni su u pocetku digli frku oko toga sad se to smirilo opet, a sto se tice ventila jbg itako je sa tuningom skracen vijek masine pa onda neka i ventili gore :mrgreen: jos 5000km i masina ide na stol,zbog promjene faznog lanca pa cu onda vidjeti kako je auspuh utjecao na ventili,sigurno nece biti bas najbolji :? ali bez obzira u kakvom stanju bili serijski ventili stavljat cu malossi ventile...zato kazem stavit cu serdarevica pa cu vidjeti kako ce to biti ako ne budem zadovoljan onda ga prodam i idem po sbk (y)

Robi_PU said:
:mrgreen: Znaci ovakvima kao meni preporucas aupsuh (serijala + auspuh) ja sam razmisljao ili nagovorit tatu da stavimo variomat (naravno njegovim novcima  :mrgreen: svoje za benz) ako ne, onda da on ne zna stavljam svojim parama (nije preskupo). Eee da jedno pitanje, da li se gube jamstvena svojstva ako npr. stavim polini variomat / malossi multivar  :misli:

A malaga to za auspuh, zeznuta situacija, mora da ti je i poznanik u frci onda  :?
da,na serijski skuter nebi preporucio homemade auspuh nego recimo sbk,masina ce ti biti zahvalna,a bolje ti je da kupis variomat nego auspuh,a super ako imas i za variomat i za auspuh (y)

mislim da ne gubis garanciju ako ti oni ugrade variomat...
 
malaguti said:
da,na serijski skuter nebi preporucio homemade auspuh nego recimo sbk,masina ce ti biti zahvalna,a bolje ti je da kupis variomat nego auspuh,a super ako imas i za variomat i za auspuh (y)

mislim da ne gubis garanciju ako ti oni ugrade variomat...
(y) (y) (y) Hvala, vidjet cu sta kazu u servisu/trgovini .  :wink:
 
Robi_PU said:
(y) (y) (y) Hvala, vidjet cu sta kazu u servisu/trgovini .  :wink:
i oni ce ti preporucit pa to im je u interesu variomat 1000kn i auspuh 2800(4road drugi neznam cijenu ni dali ih oni uopce prodaju) a to je fina zarada!!!
 
Robi_PU said:
(y) (y) (y) Hvala, vidjet cu sta kazu u servisu/trgovini .  :wink:
Moje mišljenje: bježi od variomata osim ako se ne voziš 2-3 tis godišnje po gradu. Jede valjčiće, više troši skuter, meni bev u blokadu ulazi s njim i ako misliš neke dalje ture radit šteti mašini. Serijski vxr je najbolji za bezbrižno vozikanje a i svaki drugi 4t skuter osim ako nisi baš fanatik za to.
 
Neznam bas.  :misli:

Frend je imao Malossi Multivar na VXR-u ('05.), cca. 18 t km, nije bilo nikakvog skracivanja vijeka trajanja ni utega variomata ni remena.

Ja sam na svoj SP ugradio također Malossi Multivar, ali evo, tek ga imam 3 t km, pa jos ne mogu suditi o trajnosti pojedinih komponenti.

Istina, ocekujem da ce se utezi nesto brze trositi, ali nista pretjerano.

Po meni je sportski variomat, bio on Polini, Malossi ili Top Performance najbolja investicija na vozilima sa CVT prijenosom.

Također, ne vidim zasto bi stetio masini, obzirom na to da kad je dobro ustelan ne tjera masinu u neznam kakve okretaje, vec samo pegla krivulje.

(y)
 
pula52 said:
i oni ce ti preporucit pa to im je u interesu variomat 1000kn i auspuh 2800(4road drugi neznam cijenu ni dali ih oni uopce prodaju) a to je fina zarada!!!

Sta jos uvijek imaju izlozen onaj 4Road za 2.800 kn, ili je to neki drugi? :)
Daju kakav popust, ili je to to?

Jer opet, nije ni 2.800 kn puno, ako to usporedite sa cijenama auspuha za jace motocikle/skutere.
Slip-on setovi od Akrapovica, Termignonia i sl. kostaju po 6 - 10 t kn, ful sistemi i do 20 t kn.

4Road je dobar proizvod, sa homologacijom, db-killerom koji se moze stavljati i skidati, a i kvalitetan je, mozda je jedino dizajn malo zastario, ali zato je tu model SBK koji je nesto modernijeg izgleda.

P.S. Obzirom da su distributeri Leo Vince-a (pretpostavljam), ne vidim zasto nebi mogli naruciti primjerice SBK, ili neki drugi njihov model. :) (y)
 
banley said:
a šta ako ti izgore ventili zbog preotvorenosti tek češ onda  :cry:
prvo si ga čeka misec dana a drugo stvarat če ti probleme a i panduri če te zajebavat nemaš homologacije


to me podsječa na moje probleme s kacigama htio sam par puta proč jeftino a na kraju sam prošao jako skupo zato od sad kupujem najskuplje marke pa makar ih čeka nekoliko mjeseci  (y)

Slazem se sa Banleyom.
Mada opet, Malaguti - probaj, vidi, testiraj, pa ces znati jednu vise.
Ipak, nije 500 kn toliko puno love.
(y)

malaguti said:
stavit cu serdarevica jer ga dobivam za super cijenu pa ako ne budem zadovoljan onda ga prodam i idem po sbk...a sto se tice policije to cu vidjeti kako ce biti,oni su u pocetku digli frku oko toga sad se to smirilo opet, a sto se tice ventila jbg itako je sa tuningom skracen vijek masine pa onda neka i ventili gore :mrgreen: jos 5000km i masina ide na stol,zbog promjene faznog lanca pa cu onda vidjeti kako je auspuh utjecao na ventili,sigurno nece biti bas najbolji :? ali bez obzira u kakvom stanju bili serijski ventili stavljat cu malossi ventile...zato kazem stavit cu serdarevica pa cu vidjeti kako ce to biti ako ne budem zadovoljan onda ga prodam i idem po sbk (y)

Cekaj, sada imas Piaggio ventile?
A nakon 5 t km stavljas one Malossi?
Kakva je razlika u kvaliteti i izradi, te u koristenim materijalima za izradu između Piaggia i Malossija?
Mozda na ove druge na drugi nacin (manje ili vise stetno) utjece otvorenost auspuha?
Kako su drugi korisnici zadovoljni sa Malossi ventilima?
Koliko kostaju?
:misli: (y) (y)

malaguti said:
1. da,na serijski skuter nebi preporucio homemade auspuh nego recimo sbk,masina ce ti biti zahvalna,a bolje ti je da kupis variomat nego auspuh,a super ako imas i za variomat i za auspuh (y)

2. mislim da ne gubis garanciju ako ti oni ugrade variomat...

1. Slazem se.
2. Isto, samo najbolje - nazovi ili odi tamo, pa provjeri! (y)
 
biker4life said:
Sta jos uvijek imaju izlozen onaj 4Road za 2.800 kn, ili je to neki drugi? :)
Daju kakav popust, ili je to to?

Jer opet, nije ni 2.800 kn puno, ako to usporedite sa cijenama auspuha za jace motocikle/skutere.
Slip-on setovi od Akrapovica, Termignonia i sl. kostaju po 6 - 10 t kn, ful sistemi i do 20 t kn.

4Road je dobar proizvod, sa homologacijom, db-killerom koji se moze stavljati i skidati, a i kvalitetan je, mozda je jedino dizajn malo zastario, ali zato je tu model SBK koji je nesto modernijeg izgleda.

P.S. Obzirom da su distributeri Leo Vince-a (pretpostavljam), ne vidim zasto nebi mogli naruciti primjerice SBK, ili neki drugi njihov model. :) (y)
nije izlozen ali ta cijena je ,ma narucit ce bilo sta samo da se proda,posto i akrapovic mozes dobit na novoj aprilii!ma mozda je zastario ali meni dobro stoji na runnerima kao sto su nasi!ma ako je kako malaguti kaze preko 1800 pa radje odem do trsta pa ga uzmem ipak je 1000kn upitanju a to je jos i variomat;a i on ako je tu 1000kn preko je nesto jeftiniji!!!
 
Malossi variomat prelovi rok trajanja rolica i klizaća a ako već nije problem cijena onda je zaje. sa mijenjanjem

a skureni ventili i to misl im da ne drži vodu ja sam sa serdom napravio 15tkm bez problema (y)
 
biker4life said:
Tako i tako je kontrolni servis svakih 5 t km (za 2T govorim), pa vise manje dođem na isto. :mrgreen:

i onda svaki put kugle minjat i klizace i ode 200kn bez ruku :mrgreen:

a da ne kazen da trosi i remen vise kojemu skrati radni vijek poprilicno..

al da nije best buy za dosta motora, je (y)

iako ga ja za spa NIKAD ne bi kupia.. jer se sve da izvest za manje novaca uz priblizno iste performanse.. :)