Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
neznam,ja radim sa runnerom voznje od 300-400km i nikakvih problema nije bilo,u polini variomatu su malossi rolice bar 5-6000km i kao nove su...
 
Kad bi sad opet uzeo vxr stavio bi žute eventualno crvene oprugice na kuplug,serdu,red sponž i to je to ostalo uložiti u gume bt-30 i staviti gušće ulje u prednju vilicu,otvrdnuti malo zadnje i staviti prednji opleteni lajtung

Mislim da je to best buy tuning za vxr 8)
 
exfreerider said:
Kad bi sad opet uzeo vxr stavio bi žute eventualno crvene oprugice na kuplug,serdu,red sponž i to je to ostalo uložiti u gume bt-30 i staviti gušće ulje u prednju vilicu,otvrdnuti malo zadnje i staviti prednji opleteni lajtung

Mislim da je to best buy tuning za vxr 8)
j*** te serdo :mrgreen: :mrgreen:
 
javio mi se danas serdarevic i rekao razloge kaznjenja,poslje bozica dobivam auspuh...pohvalno je sta se javio i rekao neke stvari,jer se on meni nije ni trebao javljati jer mu nisam ja dao auspuh,ali eto ipak se javio i to je pohvalno (y)
 
josko said:
koji akomulator preporučujete?
meni triba 12Ah za vxr-a

kažu da je yuasa suhi dobar?
ja sam kupio u piaggio servisu, 12V 12Ah,malo je vislji od onog sta ide u vx/vxr pa poklopac stoji u zraku tj. na akumulatoru ali moze se zavidati,platio sam ga sa popustom 295kn,a to je stvarno super cijena :wink:
 
definitivno piaggio,samo pazi gdje kupujes,u rijeci u piaggio su mi rekli da kosta oko 400kn,a dodem u crikvenicu i dobijem za 295kn :shock: :shock:
 
Runner_180 said:
ima li negdje kod nas za nabaviti ovakvo nesto za runera?
Ne...


biker4life said:
Pa originalan zadnji kraj za redizajnirani model Runnera (02-05) je slican.
Kosta 700 kn okruglo, u ovlastenim servisima.
a o cemu ti pricas? :mrgreen:
 
biker4life said:
Pa originalan zadnji kraj za redizajnirani model Runnera (02-05) je slican.
Kosta 700 kn okruglo, u ovlastenim servisima.

meni treba za fxr '99
ovo sam nasao na netu i to je bas za fxr 180, al ne znam gdje nabaviti kod nas  :misli: :mrgreen: