Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
kod nas nema takvih dijelova za kupiti...

btw.to izgleda uzasno na skuterima :?
 
malaguti said:
kod nas nema takvih dijelova za kupiti...

btw.to izgleda uzasno na skuterima :?

mislis? :D
meni se ne sviđa default rep od FXR-a pa googlam sve moguće da pronađem nešto primamljivo :)
 
ma neces to novo kupovat,novo kosta ko sam vrag kao i sve ostalo,trazi polovno po forumima...
 
..potrazit cu polovno, ima tipova, vidio sam na njuskalu, sto prodaju cijelu runericu ali sve u dijelovima.. pa ;)

nego, kolika je cijena polovnog rukohvata, a da opet nije izgreban il sta ti ja znam kakav.. tak da znam kolko love da pripremim
 
Vidim u anketi se lijepo glasalo, samo di su objašnjenja  :palacdolje:
Vidim netko je stavio i da runner nije zadovoljio njegova ocekivanja, pa pojasnite zasto, u sto ste se tocno razocarali s sl.  :)
 
Robi_PU said:
Vidim u anketi se lijepo glasalo, samo di su objašnjenja  :palacdolje:
Vidim netko je stavio i da runner nije zadovoljio njegova ocekivanja, pa pojasnite zasto, u sto ste se tocno razocarali s sl.  :)
kladim se da je clan banley glasao da nije zadovoljio njegova ocekivanja...
 
liberty said:
napisao ti je Biker4life - oko 700-800 kn

novi cca 600kn u piaggia...polovni cca 150-200kn max....ovisno o stanju (y)
 
pajo_patak said:
novi cca 600kn u piaggia...polovni cca 150-200kn max....ovisno o stanju (y)

puno je 600kn za novi.. 200kn cu dat bez beda ako je top stanje :) to i trazim.. posto sam nabavio takvu runericu koja je top stanje, onda cu i to :D
 
malaguti said:
kladim se da je clan banley glasao da nije zadovoljio njegova ocekivanja...
[/quote]da si se kladio izgubio bi okladu  :mrgreen:   odgovorio sam 50%:50%  :D

največa mana po meni mu je što pije ulje,uvijanje  i ponajviše fali mu snage

a ovo drugo je sve  (y) Ja s njim nikad nikakvih problema tehničke prirode a napravio sam s njim 11 000 km  osim što sam dao nestručnim ljudima da ga servisiraju al to je moja greška  (y)
zato mi sad runner stoji u garaži zbog onog kretena što mi je stavio onaj veliki ventil i čeka se da dođe nova guma iz Slovenije :D

i malaguti bez kompresora je nemoguče odvidat zadnju gumu jučer cijeli dan pokušava i ništa  :palacdolje:

al da imam dovoljno para odmah bi prešao na Japanca  :wink:  (y)
 
banley said:
da si se kladio izgubio bi okladu  :mrgreen:   odgovorio sam 50%:50%  :D

največa mana po meni mu je što pije ulje,uvijanje  i ponajviše fali mu snage

a ovo drugo je sve  (y) Ja s njim nikad nikakvih problema tehničke prirode a napravio sam s njim 11 000 km  osim što sam dao nestručnim ljudima da ga servisiraju al to je moja greška  (y)
zato mi sad runner stoji u garaži zbog onog kretena što mi je stavio onaj veliki ventil i čeka se da dođe nova guma iz Slovenije :D

i malaguti bez kompresora je nemoguče odvidat zadnju gumu jučer cijeli dan pokušava i ništa  :palacdolje:

al da imam dovoljno para odmah bi prešao na Japanca  :wink:  (y)

a od svih tih navedenih problema, nijedan nije vezan za runnera nego ponajviše za tvoj motor :? :wink:
to šta pije ulje ti je posljedica stanja mašine, uvijanje...desi se zbog starih selena nakon xxx kilometara...nedostatak snage...a jebemu valjda si ga prova prije kupnje, šta ti očekuješ od 200ccm? da prestižeš 600-ice? :jesus: :LOL:
 
banley said:
i malaguti bez kompresora je nemoguče odvidat zadnju gumu jučer cijeli dan pokušava i ništa  :palacdolje:
ma daj,stavi gedoru i udri nogom,ide sigurno,pa tako sam ja prije odvidavao na svemu i na skuterima i na autima...
 
banley said:
da si se kladio izgubio bi okladu  :mrgreen:   odgovorio sam 50%:50%  :D

največa mana po meni mu je što pije ulje,uvijanje  i ponajviše fali mu snage

koliko ulja ti troši :misli:
 
pajo_patak said:
a od svih tih navedenih problema, nijedan nije vezan za runnera nego ponajviše za tvoj motor :? :wink:
to šta pije ulje ti je posljedica stanja mašine, uvijanje...desi se zbog starih selena nakon xxx kilometara...nedostatak snage...a jebemu valjda si ga prova prije kupnje, šta ti očekuješ od 200ccm? da prestižeš 600-ice? :jesus: :LOL:
nisam ima onda para za bolje, al triba mi je motor hitno za posao  :wink: (y)

svaki runner pije ulje oko 3 deca na 6000 km pa tako i moj  :wink: al ja volim da nemoram gledat u čep od ulja samo pali i vozi  :wink:  (y)
 
pajo_patak said:
a od svih tih navedenih problema, nijedan nije vezan za runnera nego ponajviše za tvoj motor :? :wink:
to šta pije ulje ti je posljedica stanja mašine, uvijanje...desi se zbog starih selena nakon xxx kilometara...nedostatak snage...a jebemu valjda si ga prova prije kupnje, šta ti očekuješ od 200ccm? da prestižeš 600-ice? :jesus: :LOL:

točno
probao sam jednog runnera s potpuno otvrdnutim tj. ostarjelim selenima - uvijao je kao npr x9 :mrgreen:
 
banley said:
nisam ima onda para za bolje, al triba mi je motor hitno za posao  :wink: (y)

svaki runner pije ulje oko 3 deca na 6000 km pa tako i moj  :wink: al ja volim da nemoram gledat u čep od ulja samo pali i vozi  :wink:  (y)

3 dcl na 6000 km nije ništa :wink:
štoviše negdje do 1.5 dcl na 1000 km se isto smatra ok