Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
liberty said:
3 dcl na 6000 km nije ništa :wink:
štoviše negdje do 1.5 dcl na 1000 km se isto smatra ok
ma znam al mi se neda uvik to gledat pa provjeravat  :D

to mi stvara osječaj nelagode u vožnji tako kad mi je 50cc stisao klip uvik sam strahova dal ima dovljno ulja i nakon tog sam ga odmah prodao

dok na japancima od servisa do servisa zamjena ulja i filtera  (y)
 
banley said:
to mi stvara osječaj nelagode u vožnji tako kad mi je 50cc stisao klip uvik sam strahova dal ima dovljno ulja i nakon tog sam ga odmah prodao

dok na japancima od servisa do servisa zamjena ulja i filtera  (y)
pa ja nemogu vjerovati,jel ti znas da svaki 2t trosi ulje.....pa nije ti to 4t, tko ti kriv sta ti je zaribao skuter jer nisi natocio ulje...i onda okolo pricas da runner 50 ne valja...sta mislis da se to na japanskom 2t nebi dogodilo :misli:
 
malaguti said:
pa ja nemogu vjerovati,jel ti znas da svaki 2t trosi ulje.....pa nije ti to 4t, tko ti kriv sta ti je zaribao skuter jer nisi natocio ulje...i onda okolo pricas da runner 50 ne valja...
imao je ulja oko 0,5 litara utanku  u tome i jest stvar a stisa klip

al reka mi je bmw razlog tome  :wink:
 
banley said:
imao je ulja oko 0,5 litara utanku   u tome i jest stvar a stisa klip

al reka mi je bmw razlog tome  :wink:
ostao je bez ulja,nisi nalio i zato je zaribao,kraj price...
 
banley said:
ne nego sam livao valvoline full sintetic ulje  umjesto polu sintetsko i zato se to desilo  (y)

već 26 tkm u moj liberty ide full sintetika
i sve je serijala
jedina mu je mana da oće začepit auspuh :wink:

nemojmo offati (y)
 
banley said:
ne nego sam livao valvoline full sintetic ulje  umjesto polu sintetsko i zato se to desilo  (y)
ne,nije se to zato desilo,ljudi voze 50ice na ininom ulju od kad imaju skutere pa nije zaribao,a znamo kakvo je ina ulje :mrgreen:
 
malaguti said:
nije se to zato desilo,ljudi voze 50ice na ininom ulju od kad imaju skutere pa nije zaribao...
kažem ti ozbiljno imao je dovoljno ulja,al bitno je da je ta epizoda sa 2T motorima iza mene  :wink:
i kod mene mahom voze na ininom ulju  :palacdolje:
 
Runner_180 said:
..potrazit cu polovno, ima tipova, vidio sam na njuskalu, sto prodaju cijelu runericu ali sve u dijelovima.. pa ;)

nego, kolika je cijena polovnog rukohvata, a da opet nije izgreban il sta ti ja znam kakav.. tak da znam kolko love da pripremim

300 kuna u mene siva boja.. s njim idu i one dvi mat hrapave plastikice koje zna bit tesko za nabavit,al mislim da nove dodju oko 100kn..

ako oces..mos se javit na pm.. i detaljnije slike..

 
Robi_PU said:
Vidim u anketi se lijepo glasalo, samo di su objašnjenja :palacdolje:
Vidim netko je stavio i da runner nije zadovoljio njegova ocekivanja, pa pojasnite zasto, u sto ste se tocno razocarali s sl.  :)

Bold - Slazem se. (y)
Da pocmem od sebe... mada ipak vjerovatno ni nije potrebno, znate svi za sta sam glasao. :mrgreen: 8)

josko said:

Javi dojmove svakako. (y)
Btw, koliko $$$ ?

 
biker4life said:
Javi dojmove svakako. (y)
Btw, koliko $$$ ?

370 kn + poštarina (morate im poslati svoja crijeva, pa po tome rade)

obložena su prozirnom plastičnom gumom, pa je debljina kao i kod serijskih.
neće ići na motor još barem 2 tjedna,ali čim ih stavim javljam dojmove  :mrgreen:
 
kuda šalješ pa daj kaži sve a ne da  te moramo vuč za jezik i pecati informacije.
 
josko said:
370 kn + poštarina (morate im poslati svoja crijeva, pa po tome rade)

obložena su prozirnom plastičnom gumom, pa je debljina kao i kod serijskih.
neće ići na motor još barem 2 tjedna,ali čim ih stavim javljam dojmove  :mrgreen:
izgleda odlicno  (y) (y) i ja bi  :D daj vise informacija,znaci oni naprave sve tako da ti samo montiras? od kud se salje?
 
pošalješ u VEP hidrauliku svoja crijeva

(mislim da je ovo adresa , ali treba provjeriti točno)
Vrapcanska 8, Zagreb
01/3457293

dogovoriš se s čovjekom-kako da ti pošalje,itd

teflon= 60kn/m
priključak= 40kn/kom
guma= 10kn

pa te za runnera ispadne 210 (zadnja) +165 (prednja) = 375 kn + poštarina (do tamo i natrag)

naručili smo ja i prijatelj zajedno,on se sve dogovorio  :mrgreen:

već su oni na skuteru,ali nisam kupio ulje, a neću biti kući . pa ću ih isprobati tek za tjedan ili  dva

da, sve je spremno za montažu, samo doliti ulje i odzračiti sistem. negdje sam bio pročitao da gumena crijeva podnose do 3 bara, a ova teflonska čak 100 !  :shock: