Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
oće li ko trkača? :mrgreen:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,165751.new.html#new
 
josko said:
pošalješ u VEP hidrauliku svoja crijeva

(mislim da je ovo adresa , ali treba provjeriti točno)
Vrapcanska 8, Zagreb
01/3457293

dogovoriš se s čovjekom-kako da ti pošalje,itd

teflon= 60kn/m
priključak= 40kn/kom
guma= 10kn

pa te za runnera ispadne 210 (zadnja) +165 (prednja) = 375 kn + poštarina (do tamo i natrag)

naručili smo ja i prijatelj zajedno,on se sve dogovorio  :mrgreen:

već su oni na skuteru,ali nisam kupio ulje, a neću biti kući . pa ću ih isprobati tek za tjedan ili  dva

da, sve je spremno za montažu, samo doliti ulje i odzračiti sistem. negdje sam bio pročitao da gumena crijeva podnose do 3 bara, a ova teflonska čak 100 !  :shock:
zahvaljujem,uzet cu i ja,ali na zalost prije drugog mjeseca necu moci,nema se para,stavi slike kad stavis na skuter (y)

btw. dobra je to cijena (y)
 
Robi_PU said:
a za sta su uopce ta crijeva  :misli:  :LOL: jbg ne kuzim se u bas takve stvari  :(

Od velikog zagrijavanja i forsiranja kocnice obično crijevo se napuhava, odnosno  dio pritiska pumpice ode na sirenje lajtunga. A to kod pletenog lajtunga nije slucaj,ono se doslovno ukopava. Disk je vise radi sminke...nije da nevalja ali vise se isplati uzeti ovo, ali u kombinaciji s diskom je prava stvar. Uglavno, isplativije  je staviti opletena crijeva nego oversize disk u kombinaciji sa serijskim crijevima. Jer pletena kostaju 375kn a poboljsanje u kocenju je ogromno. Kažu da jedo 60% potrebno manje pririska na ručicu koćnice, još to moram isprobati.

Brzo naručujem i prednji oversize braking disk :mrgreen: ,pa će on u kombinaciji s opletenim crijevima i ml50 znatno poboljšati kočenje  8)

 
sprijecava zagrijavanje i nedaj boze propadanje kocnice,vise je korisno za utrke gdje se znatno vise zagrijava ali dobro dode i na cesti (y)
 
znam ja gdje je to . dok sam tražio crevo za vodu bio sam i kod njih.nisam znao da rade tako dobre stvari i oku ugodne.
 
(y) hvala na objasnjenu, a vidio sam i prije negdje se spominju ta opletena crijeva, sad i znam sta je to tocno,  (y)  8)
 
Vezano za opletena crijeva - slazem se, ali po meni samo u uvijetima gdje se od kocnica trazi maximum (duža oštra voznja cestom ili staza), tj. kada se ulje u kocionom sistemu dovede na jednu dosta visoku razinu. Nisam siguran hoce li u svakodnevnom prometu biti vecih razlika. :misli: U svakom slucaju, javi svoje dojmove samo sa time, pa sa time + oversize disc, pa sa time + disc + ML50, bas me zanima utisak! Naravno, cak i ako ne donesu nista (u sto ipak sumnjam), ugodne su oku i po meni isplativa kupovina. :mrgreen: Nego Josko, taj tvoj VX sada ima prilicno unikatnih dijelova. :wink:
(y)
 
Tako se i moja sjaji od danas  :jesus: bez zezancije.. nasprico sam ju sa onim za odrzavanje cistoce plasticnih djelova u automobilu :) cijela garaza mirisi i svjetluca od runera  :mrgreen:
 
Prednosti pletenih latunga se osjete i pri gradskoj agresivnijoj vožnji jer ne dolazi do propadanja kočnice nakon par uzastopnih jaćih koćenja i definitivno moja preporuka svakome da uzme barem prednji (y)
 
biker4life said:
Sta kazete na sliku? :wink: 8)

Kažem da je po mom ukusu viška malossi naljepnica,"redizajn" žmige bi bolje stajale iako bi to vjerovatno za tvoj ukus pokvarilo izvorni look i prednja vilica je  :palacdolje: i carbon look bubrezi bi bili 8)
 
exfreerider said:
Kažem da je po mom ukusu viška malossi naljepnica,"redizajn" žmige bi bolje stajale iako bi to vjerovatno za tvoj ukus pokvarilo izvorni look i prednja vilica je  :palacdolje: i carbon look bubrezi bi bili 8)

nije to bia bit svega jel on lip,nego koliko je "nov",a tvornicki  :D
 
dolac said:
jeli to tvoj??

Ne, ovo je moj: http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,154097.msg2502467.html#msg2502467

exfreerider said:
Prednosti pletenih latunga se osjete i pri gradskoj agresivnijoj vožnji jer ne dolazi do propadanja kočnice nakon par uzastopnih jaćih koćenja i definitivno moja preporuka svakome da uzme barem prednji (y)

To je istina, (y) ali opet, malo je vozaca koji toliko forsiraju u gradskoj voznji.
Cast iznimkama. :mrgreen:

exfreerider said:
Kažem da je po mom ukusu viška malossi naljepnica,"redizajn" žmige bi bolje stajale iako bi to vjerovatno za tvoj ukus pokvarilo izvorni look i prednja vilica je  :palacdolje: i carbon look bubrezi bi bili 8)

Slazem se za Malossi naljepnicu.
Žmige - pogodio si. :wink: (y) Noviji su puno ljepsi, ali nebi bio 100% serijala. Isto vrijedi i za bubrege.
A vilicu... nje bih se mozda ipak rijesio. :mrgreen: :LOL:

malaguti said:
a izgleda da vilice poslije svake voznje brise ili se ne vozi :mrgreen:

:LOL: