Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Ove boje na VXR-u mi se stvarno sviđaju.. Ma runner je stvarno  8)  (y)

Evo nesto novijeg od bikerovih postova,   :LOL:  :jesus:



:jesus:  :mrgreen:  :wink:

 
malaguti said:
neka,neka samo pomalo,samo sto prije polozi...
(y) (y) bio je tata s autom ispred mene pa je gledao kako vozim iza njega, i par puta je stao sa strane da mi kaze sta ne valja, kroz ta sela jedan me skoro autom pokupio, ja 50-60  pomalo i vidim ga iza sebe, i nakon par sekundi pogledam njega nema vise i samo se pored mene stvorio skoro me zakacio  :punk:  :shock:  :x
Ostalo sve 5  (y)

Da ne odlazim u off previse, jos jedna slikica  :LOL:



Jos plava pozicija  :vidiga:  :belj:
 
Robi_PU said:
Jos plava pozicija  :vidiga:  :belj:
nadam se da znas da cu ti ja skinut te pozicije :mrgreen: zezam se :wink:
ja kad sam kupio runneru su bile plave pozicije i nije bilo lose jer je plavi skuter,ali skinuo sam ih ja i nisam stavljao original pozicije,ja ne podnosim pozicije na skuterima/motorima :?
 
josko od toga sve sto si nabrojao jedino sto bi skinuo je nosac kofera i od onoga sto nisi nabrojao je zadnji blatobran.
Sta cu bez retrovizora, dok se ja okrenem da pogledam iza sebe mogu pasti i to po meni spada u sigurosnu opremu. Dovoljna ti je 1 sekunda nepažnje da padnes a pad mi ne treba jer cu ostat bez skutera (mozda i glave)  :jesus:  :palacdolje:.

A sto se tice nosaca za kofer, ostat ce mi 2 rupe u plastici, znam da ima nekih cepica za zatvorit to ali nije mi se ne svida to, jedino da ima taj dio plastike za kupit na novo (ko na vx-u) ali ne vjerujem da ima bas te boje tako da ce i to ostat  :wink:
 
ima za kupiti ona mala plastika kao sta ja imam,jedan poznanik ima st-a i kupio je tu plastikicu u crnoj boji a st je sivi,ali nije lose jer ima onu dole plastiku crne isto kao i ti,a i tebi su rukohvati crni tako da to nebi bilo ruzno...

a sto se tice retovizora to je na tebi dal ces ih imati ili ne,ima puno vise stvari zbog kojih mozes pasti osim retrovizora,ja vozim skutere godinama i niti na jednom nisam imao retrovizore :wink: a mogao bi i vizir promijenit...
 
ma ja slazem sa joskom,to sve treba poskidati :mrgreen: susjed ima st-a i poskidao je sve to i sad odlicno izgleda...
 
Iskreno, jedina ozbiljnija zamjerka na starom Runneru mi je ta sto pri voznji po kisi voda sprica po leđima vozača (!), i po suvozacevom sicu, te se onda cijedi pod guzicu vozacu. :? Na skuteru se nalazi originalan nosac tablice, ali bez onog produzetka. Također, zanimljivo da je sa undertail tablicom rezultat bio potpuno isti. Znaci, blatobran je tu valjda samo da drzi tablicu, jer od blata ne brani. :mrgreen:

Pitanja:
> Jeli netko vozio sa produzetkom na nosacu tablice, jeli on stiti nesto bolje po zaista mokroj cesti (Malaguti, ti si to imao ako se ne varam)?
> Liberty, koliko tebi sprica, obzirom na polozaj tablice? Manje nego meni, ako sam dobro skuzio?
> Josko, ti imas undertail, jel'da? Kako leđa po kisi?
> Za kufer znam da super stiti, ali nemam ga u planu staviti na SP-a. :wink:
 
Ja furam starog FXR-a sa svim tim.. i ljepsi mi je takav  :misli: :mrgreen:
samo mi fali vozacka.. al ok, pomirio sam se da ju necu imat jos nekolko godina  :jesus:

@biker ..to i mene zivcira kad mi sprica :mad:
 
Uzimam u "Staro za Novo" ovog mininexusa ST200, crveno-crnog, bez ikakve greške, kupljen u ovoj godini, godište 2008., prijeđenih 2000 km.
Kolika bi bila cijena za to s obzirom na tržište, ne mogu nač puno istih u ponudi
 
joke said:
Uzimam u "Staro za Novo" ovog mininexusa ST200, crveno-crnog, bez ikakve greške, kupljen u ovoj godini, godište 2008., prijeđenih 2000 km.
Kolika bi bila cijena za to s obzirom na tržište, ne mogu nač puno istih u ponudi

znači on je sad na popustu nekih 27 tkn (redovna cijena 30 tkn)
po meni u sistemu staro za novo ne vrijedi više od 17-18 tkn
ako daš preko te cifre - realno si u gubitku ili u najmanju ruku ništa ne zarađuješ
dakle, moj stav je - 40% manje od redovne cijene

da li ima greške ili malo ili puno km ionako ne utječe puno na cijenu