Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
joke said:
Uzimam u "Staro za Novo" ovog mininexusa ST200, crveno-crnog, bez ikakve greške, kupljen u ovoj godini, godište 2008., prijeđenih 2000 km.
Kolika bi bila cijena za to s obzirom na tržište, ne mogu nač puno istih u ponudi

Istina, nema ih ni priblizno kao starih Runnera.
Nego, koliko je placen nov?
Runneri opcenito ipak dosta gube na cijeni, iako se prilicno brzo prodaju.
 
liberty said:
znači on je sad na popustu nekih 27 tkn (redovna cijena 30 tkn)
po meni u sistemu staro za novo ne vrijedi više od 17-18 tkn
ako daš preko te cifre - realno si u gubitku ili u najmanju ruku ništa ne zarađuješ
dakle, moj stav je - 40% manje od redovne cijene

da li ima greške ili malo ili puno km ionako ne utječe puno na cijenu

Nebi baš rekao da pređeni kilometri ne utječu na cijenu, odnosno točnije, utječu na mogučnost daljnje prodaje sigurno, i to uvelike.
Glede zarade, kod sustava SZN je redovito nema, a isto se može i provjeriti jer krajnji kupac mora dobiti Kupoprodajni ugovor sa 1. vlasnikom (Good bless Croatia  :?)
Glede minija, odluka je blizu službene, i kako stvari stoje bit če u prodaji za 21000 sa plaćenim porezom na prenos vlasništva i dostavom bilo gdje u HR na kučna vrata, naravno uz mogučnost kreditiranja preko banke ili kreditne kartice.
 
biker4life said:
Iskreno, jedina ozbiljnija zamjerka na starom Runneru mi je ta sto pri voznji po kisi voda sprica po leđima vozača (!), i po suvozacevom sicu, te se onda cijedi pod guzicu vozacu. :? Na skuteru se nalazi originalan nosac tablice, ali bez onog produzetka. Također, zanimljivo da je sa undertail tablicom rezultat bio potpuno isti. Znaci, blatobran je tu valjda samo da drzi tablicu, jer od blata ne brani. :mrgreen:

Pitanja:
> Jeli netko vozio sa produzetkom na nosacu tablice, jeli on stiti nesto bolje po zaista mokroj cesti (Malaguti, ti si to imao ako se ne varam)?
> Liberty, koliko tebi sprica, obzirom na polozaj tablice? Manje nego meni, ako sam dobro skuzio?
> Josko, ti imas undertail, jel'da? Kako leđa po kisi?
> Za kufer znam da super stiti, ali nemam ga u planu staviti na SP-a. :wink:

Vozio sam s tim produžetkom  možda 2-3 puta po kiši i zaštita  je odlična, nema niti kapi po leđima.Ali estetika motora je onda bitno narušena  :palacdolje: pa sam odlučio da na mom skuteru nema mjesta za te "ružne" ali praktične stvari . Što se tiče "samog" nosača tablice štiti kao da je tablica pod repom,znači 0 bodova.

Biker, imam ti ja tu plastikicu viška,pa kad budete došli Zadar poklonit ću ti je  :D . Što se tiče  leđa , po kiši su suha, jer sam tada u autu  :LOL:
 
josko said:
Vozio sam s tim produžetkom  možda 2-3 puta po kiši i zaštita  je odlična, nema niti kapi po leđima.Ali estetika motora je onda bitno narušena  :palacdolje: pa sam odlučio da na mom skuteru nema mjesta za te "ružne" ali praktične stvari . Što se tiče "samog" nosača tablice štiti kao da je tablica pod repom,znači 0 bodova.

Biker, imam ti ja tu plastikicu viška,pa kad budete došli Zadar poklonit ću ti je  :D . Što se tiče  leđa , po kiši su suha, jer sam tada u autu  :LOL:

(y) (y) :piva:

joke said:
Nebi baš rekao da pređeni kilometri ne utječu na cijenu, odnosno točnije, utječu na mogučnost daljnje prodaje sigurno, i to uvelike.
Glede zarade, kod sustava SZN je redovito nema, a isto se može i provjeriti jer krajnji kupac mora dobiti Kupoprodajni ugovor sa 1. vlasnikom (Good bless Croatia  :?)
Glede minija, odluka je blizu službene, i kako stvari stoje bit če u prodaji za 21000 sa plaćenim porezom na prenos vlasništva i dostavom bilo gdje u HR na kučna vrata, naravno uz mogučnost kreditiranja preko banke ili kreditne kartice.

Znaci, godište 2008, prva rega 2009, 2 000 km pređenih, dostava i prijepis placeni, plus pretpostavljam garancija i mogucnost kreditiranja.
Mislim da je 21 000 kn postena cijena obzirom na sve.
 
aj recite mi dal je puno dat 21 000 kn  za runner 200  star 6 mjeseci i 4000km?  (y)
On ga je platio 28 700 kn na akciji
 
liberty said:
ti ga dobivaš za 21 tkn ili ćeš ga preprodati dalje za 21 tkn :misli:

Evo, taman ga preuzeo, samo ga treba vlasnik odjaviti i spreman je za daljnju prodaju.
But će 21000 kn, za krajnjeg kupca, sa gratis porezom na prepis i dostavom na kućnu adresu.
Slike nisu ni potrebne, isti je kao i novi. (y)
 
joke said:
Evo, taman ga preuzeo, samo ga treba vlasnik odjaviti i spreman je za daljnju prodaju.
But će 21000 kn, za krajnjeg kupca, sa gratis porezom na prepis i dostavom na kućnu adresu.
Slike nisu ni potrebne, isti je kao i novi. (y)
a koliko je tebe "došao", tj. na koliko si ga ti bio procjenio :misli:
 
liberty said:
a koliko je tebe "došao", tj. na koliko si ga ti bio procjenio :misli:

Poslovna tajna + porez na prijepis, po vrijednosti Porezne uprave (koja je puno viša od ovih spominjanih)
 
biker4life said:
Liberty, neznam dali si vidio onaj post na prethodnoj stranici, uglavnom, kako stojis sa zastitom leđa pri voznji po kisi na Runneru, obzirom na polozaj tablice? :misli: (y)
prska me po leđima i po kacigi
za prednju zaštitu nemam zamjerki

ali ga ne mislim prečesto voziti po kiši - da se ne prospem negdje
prednji kotač tj. guma je čudnovat po skliskoj podlozi
 
biker4life said:
Iskreno, jedina ozbiljnija zamjerka na starom Runneru mi je ta sto pri voznji po kisi voda sprica po leđima vozača (!), i po suvozacevom sicu, te se onda cijedi pod guzicu vozacu. :? Na skuteru se nalazi originalan nosac tablice, ali bez onog produzetka. Također, zanimljivo da je sa undertail tablicom rezultat bio potpuno isti. Znaci, blatobran je tu valjda samo da drzi tablicu, jer od blata ne brani. :mrgreen:

Pitanja:
> Jeli netko vozio sa produzetkom na nosacu tablice, jeli on stiti nesto bolje po zaista mokroj cesti (Malaguti, ti si to imao ako se ne varam)?
> Liberty, koliko tebi sprica, obzirom na polozaj tablice? Manje nego meni, ako sam dobro skuzio?
> Josko, ti imas undertail, jel'da? Kako leđa po kisi?
> Za kufer znam da super stiti, ali nemam ga u planu staviti na SP-a. :wink:
e to i mene pila i vidio da postoji taj dodatak ispod tablice !ko zna dali se to moze kupit??? :misli:
 
Ne baš točno, ali blizu, isto kao i što si pogodio ovaj dio  :mrgreen: ".... ili u najmanju ruku ništa ne zarađuješ"
 
liberty said:
prska me po leđima i po kacigi
za prednju zaštitu nemam zamjerki

Da, prednja zastita je 5/5! (y)

pula52 said:
e to i mene pila i vidio da postoji taj dodatak ispod tablice !ko zna dali se to moze kupit??? :misli:

Raspitaj se kod ovlastenih servisera (Cikli i HP motori), cijena nebi smijela biti veca od 50-60 kn za nov dio (valjda).

Usput, ako negdje nađes, svakako mi javi, pa idem i ja kupiti, jer zadnji put kada sam trazio je bilo bezuspjesno, tj. nisu nigdje imali na stanju (zato se i pokusavam ogrepsti preko foruma :LOL: ).

(y)

Za zimske dane svakako bih to montirao, ljeti bih vjerovatno skinuo.
 
ja vas ne kuzim,ne kuzim ljude koji ce stavit onaj produzeta,pa je*** ako se bojite kise onda se nemojte vozit...
 
malaguti said:
ja vas ne kuzim,ne kuzim ljude koji ce stavit onaj produzeta,pa je*** ako se bojite kise onda se nemojte vozit...

Ne smeta meni mokro vrijeme, tj. cak se i volim voziti po kisi, ali dali ti znas kakva je muka kasnije ocistiti goretex jaknu, koja bas na leđima ima onaj hrapavi dio, i u svaki j3b3ni milimetar te jakne uđe prljava voda/blato. Muka za ocistiti. :wink: A ne mogu takav hodati uokolo, kao da sam se hrvao u blatu. :LOL: