Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
ma neznam,bolje biti prljav nego vozit onakav skuter :?
ja na svom starom runneru nisam nikad to stavio...
 
malaguti said:
ma neznam,bolje biti prljav nego vozit onakav skuter :?
ja na svom starom runneru nisam nikad to stavio...

:LOL:

Sad si me sjetio, vozili smo se jednom, sjecam se, ljeto '07., ja i frend, svako na svom SP 180, oba tablice undertail, i uhvatila nas je kisa, jao kakav pljusak, a sred ljeta je bio. Ali ono, doslovno je padalo kao da netko kantom zalijeva. Od opreme smo imali kacigu, rukavice, steznik i debelu majicu dugih rukava (koju sam usput receno u to vrijeme inace nosio ispod sica, upravo za situacije kada odem negdje po +40 a vracam se po noci). I uglavnom takav pljusak nas je uhvatio, kasnije sam majicu prao 5 puta dok je nisam oprao. Svo blato i ulje sa ceste, sve lijepo na leđa i to 10 km do doma. :LOL: Naravno, ne trebam ni napomenuti da smo bili mokri do kože (zakljucak na kraju - nismo ni trebali ici ca sa plaze :LOL: ).
 
malaguti said:
ima za kupiti ona mala plastika kao sta ja imam,jedan poznanik ima st-a i kupio je tu plastikicu u crnoj boji a st je sivi,ali nije lose jer ima onu dole plastiku crne isto kao i ti,a i tebi su rukohvati crni tako da to nebi bilo ruzno...

a sto se tice retovizora to je na tebi dal ces ih imati ili ne,ima puno vise stvari zbog kojih mozes pasti osim retrovizora,ja vozim skutere godinama i niti na jednom nisam imao retrovizore :wink: a mogao bi i vizir promijenit...
(y) lako je tebi kad si navikao a ja nisma naviknut a zasto bi se navikavao necu rec pogresno ali teže, kada mogu lakše (gledat u retrovizor)  (y)

Sada kada si vec spomenuo frendov st, bi mogao nekako slike postati tu, bas me zanima kako to izgleda i volio bi se i ja rijesiti nekih gluposti  (y)
Pa ako nije problem pofotkas ili frend da slike pa da ja vidim na sta lici to, hvala  :D

A sto se tice kise.. zasto se mocit do kože kad sestra ima auto  :LOL:  :eek:pakoljut: ali volio bi da me zahvati jednom da probam malo i to  :mrgreen:  :wink:
 
Joke u tvom postu ne vidim da si napisao ijedan + za runnera, pa sad ga malo sere* jer ne moze biti toliko loš...
a u ostalom ovo je tema za runnera a ne da se hvali yamahu  :jesus:

biker4life said:
Imam i ja auto, ali 2007 ga nisam imao. :mrgreen:
Ali vjeruj mi, ima i voznja po kisi svojih drazi. :wink:
(y) znam, volim biciklu vozit po kisi, i zato kazem volio bi i skuterom probat ali je kud i kamo opasnije  :misli:
i malaga ne znam jesi procitao moj prijasni post vezan za runnera od tvog frenda, ali evo jos jednom, htio bi vidjeti slike kako ti izgleda  (y)
 
Robi_PU said:
Joke u tvom postu ne vidim da si napisao ijedan + za runnera, pa sad ga malo sere* jer ne moze biti toliko loš...
a u ostalom ovo je tema za runnera a ne da se hvali yamahu  :jesus:
:

Slabo onda "vidiš", pohvalio sam ubrzanje i zvuk prilikom istog

...i tko to hvali Yamahu ovde  :misli:
 
joke said:
Slabo onda "vidiš", pohvalio sam ubrzanje i zvuk prilikom istog

...i tko to hvali Yamahu ovde  :misli:

ok, ispricavam se sad sam malo razumnije procitao  :)
imam ga ja, zvuk mu i nije bas +  :shock:
 
Imao sam i ja dodatak na blatobranu u zimskom vremenu jer jedino s njim si od iza potpuno zaštićen (y)

ps ružnija su zaprljana cijela leđa vrat i kaciha nego 10cm duži blatobran
 
malaguti said:
ja vas ne kuzim,ne kuzim ljude koji ce stavit onaj produzeta,pa je*** ako se bojite kise onda se nemojte vozit...
pa nebojimo se kise(barem ja ne )ali kako je rekao biker sva leđa budu prljava a ja koristim skuter kao svakodnevno prevozno sredstvo i na neka mjesta bas nemozes doci tako sav prljav!kod mene je auto u drugom planu sto se tice grada,tako da jedan uvijek stoji doma!
 
biker4life said:
Cinjenica je da talijani znaju ponekad biti malo slampavi kada je zavrsna obrada u pitanju.
Ista situacija je bila i sa starim Runnerom.
Ali sta je tu je, meni mog nije ni na kraj pameti prodati radi tako neceg.
runner je svemirski brod ako ga usporedis sa sr150 :mrgreen:!tamo trebas vidjet sta znaci slampavo!
 
liberty said:
P.S. istina joje je bio malo subjektivan u svom postu, ali i ja nalazim zamjerke runneru upravo one koje je i on naveo, no ne sviđa mi se njegovo isticanje piaggia kao nečeg lošeg ili nekonkurentnog baš u svakoj temi

po meni svaki skuter ima svoje prednosti i mane pa tako i runner,a sto se tice konkurentnosti pa svako zna sta zeli niko nikog ne tjera da uzme runnera !!!i robi je sam rekao da se dvoumio između yamahe i gilere!!

EDIT: Popravio sam ti taj citat. (y)
 
pula52 said:
pa nebojimo se kise(barem ja ne )ali kako je rekao biker sva leđa budu prljava a ja koristim skuter kao svakodnevno prevozno sredstvo i na neka mjesta bas nemozes doci tako sav prljav!kod mene je auto u drugom planu sto se tice grada,tako da jedan uvijek stoji doma!

Upravo to! (y)

Uz taj dodatak blatobranu, kofer bi također rijesio problem, ali kako kazem - em mi gadno stoji na Runneru, em mi sve sta mi treba tako i tako stane pod sic.
 
danas kupljene bridgestone ml50 za samo 550kn obe, u Auto Antonija, akcija 30%. mislim da se isplati itekako  :wink:


 
joke said:
Tko voli nek' izvol, ali za mene i naše mehaničare grubi podsjetnik da ipak postoji razlika i to jako velika u odnosu brandova, samo je smiješno što ta razlika nije i adekvatno te recipročno ustanovljena i cijenom vozila (Runner ST200 košta po normalnoj cijeni nešto više od 32000 kn :shock:, jedina je "sreča" što ima zaostalih godišta po akcijskim cijenama)

S obzirom na cijenu Runner ST 200 nudi dobru kvalitetu i dalje je jedini sportski skuter u klasi od 4t 125-250 kubika. Po pitanju performansi je u vrhu klase a isto tako i po ponudi tuning dijelova. Jedan portugalsko-talijanski X-max 250 po pitanju zvršne obrade i kvalitete komponenti ne opravdava cijenu ništa više naspram Runneru.

Ako već spominješ "Made in Italy sindrom", ne zaboravi da se skuteri sa kojima se sam susrećeš u prodaji večina radi u Italiji ili drugim europskim državama, a što se tiče razlika kod brendova pogotovo onih sa velikim renomeom kao što je Yamaha pomalo je žalosno da takav gigant u ponudi ima dosta kako ih ti nazivaš "poluproizvoda". Sjeti se kvazi kvalitete Yamahe XT 125 ili novijeg DT 50 koji se proizvode u Malaguti tvornici te imaju sve dijelove iste kao i Malagutijevi modeli a dođu osjetno skuplje, ili gamu europskih Yamaha skutera od 50 cc koji ni malo ne odskaču od svojih konkurenata po pitanju kvalitete i performansi :wink:             

NHF :)
 
SRAD said:
S obzirom na cijenu Runner ST 200 nudi dobru kvalitetu i dalje je jedini sportski skuter u klasi od 4t 125-250 kubika. Po pitanju performansi je u vrhu klase a isto tako i po ponudi tuning dijelova. Jedan portugalsko-talijanski X-max 250 po pitanju zvršne obrade i kvalitete komponenti ne opravdava cijenu ništa više naspram Runneru.

Ako već spominješ "Made in Italy sindrom", ne zaboravi da se skuteri sa kojima se sam susrećeš u prodaji večina radi u Italiji ili drugim europskim državama, a što se tiče razlika kod brendova pogotovo onih sa velikim renomeom kao što je Yamaha pomalo je žalosno da takav gigant u ponudi ima dosta kako ih ti nazivaš "poluproizvoda". Sjeti se kvazi kvalitete Yamahe XT 125 ili novijeg DT 50 koji se proizvode u Malaguti tvornici te imaju sve dijelove iste kao i Malagutijevi modeli a dođu osjetno skuplje, ili gamu europskih Yamaha skutera od 50 cc koji ni malo ne odskaču od svojih konkurenata po pitanju kvalitete i performansi :wink:            

NHF :)
X-max nije tema kao niti yamaha več runner.Čudim ti se s obzirom da si radio u yamahi,ali zbog toga što si radio u servisu nisu ti poznati uvoznički papiri koji kažu da je zemlja proizvodnje spain,a agregat minareli 250 italy,moram ti reči da su sad več neki okrenuli i po 70000 km (to govori o tvornici minareli kojoj je vlasnik yamaha).Šta se tiče kvalitete x-max i runnera ona je neusporediva šta ti mogu dokazati u svako doba dana dok god imamo ovog polovno-novog runnera u salonu(svrati slobodno pa da se skupa nasmijemo kvaliteti runnera u odnosu na x-maxa).Nemoj protiv legende xt 125 jer na našu radost imamo ih takođe koji su prevalili preko 50000 km bez itijednog kvara.Aj bogati skini onu sliku s avatara s NOGOM NA PODU kada voziš portugalski spidvej a ne skuterutrke,nađi neku normalnu u zavoju  sa kolinom na podu,a ne sa TABANOM :LOL:.
 
jozo said:
X-max nije tema kao niti yamaha več runner.Čudim ti se s obzirom da si radio u yamahi,ali zbog toga što si radio u servisu nisu ti poznati uvoznički papiri koji kažu da je zemlja proizvodnje spain,a agregat minareli 250 italy,moram ti reči da su sad več neki okrenuli i po 70000 km (to govori o tvornici minareli kojoj je vlasnik yamaha).Šta se tiče kvalitete x-max i runnera ona je neusporediva šta ti mogu dokazati u svako doba dana dok god imamo ovog polovno-novog runnera u salonu(svrati slobodno pa da se skupa nasmijemo kvaliteti runnera u odnosu na x-maxa).Nemoj protiv legende xt 125 jer na našu radost imamo ih takođe koji su prevalili preko 50000 km bez itijednog kvara.Aj bogati skini onu sliku s avatara s NOGOM NA PODU kada voziš portugalski spidvej a ne skuterutrke,nađi neku normalnu u zavoju  sa kolinom na podu,a ne sa TABANOM :LOL:.

Dobro moja pogreška iako je susjedna država, Portugal ili Spain uglavnom sam mislio na potpunu europsku proizvodnju. Što se tiče agregata X-maxa opće je poznat iz japanskog Majesty-a 250 i kvalitetan je ali kvaliteta plastika i komponenti nije ništa bolja naspram Runneru.
Xt 125 je čistokrvni Malaguti i potpuno je nekvalitetan po pitanju instalacije, završne obrade i katastrofalnih komponenti...uostalom to sve znaš ali nema veze :mrgreen:

Hehe vezano uz avatar :wink:, bitan je veliki nagib i brzina prolaska kroz zavoj a ne sam stil, s obzirom da je Runner guda na kratkim zavojima ovaj stil mi je jednom omogućio probijanje do 2. pozicije pri kraju utrke.