Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Stvarno bih vas zamolio da se drzite teme. Ovo nije tema o XT 125, Yamahinoj tvornici u Spanjolskoj, niti X-Maxu. Ako zelite diskutirati o kvaliteti Runnera i X-Maxa, nemam nista protiv, otvorite si za to temu, pa komentirajte (bez vrijeđanja), jer vidim gdje ovo vodi, i necu dopustiti da i u ovoj temi dođe do prepucavanja Piaggio <> Yamaha, te da se na kraju svede na usporedbu GP-a i T Maxa.

Jucer je Liberty opomenuo nekoliko clanova, i to dva puta.
Sljedeci off povlaci prijedlog za ban.

(y)

exfreerider said:
Koliko se ja sjećam suh ko barut 8)

Odlicno! (y)


Meni je avatar bas fora.
 
josko said:
danas kupljene bridgestone ml50 za samo 550kn obe, u Auto Antonija, akcija 30%. mislim da se isplati itekako  :wink:


Na cemu si vozio do sada, Battlaxu ili?
Bas me zanima usporedba... (y)
A cijena - odlicna je!

Nego, par pitanja za one koji su vec imali ove gume:
> koji je vijek trajanja (u km) ML50 gume pri kombinaciji sporta i every-day voznji?
> koji joj je vijek trajanja u vremenu (jer primjerice Sava MC29 s vremenom izgubi ponesto performansi), tj. koliko dugo nudi maximum?
> po kisi je pretpostavljam super, samo me zanima - se ne pregrijava nakon 20ak km izrazito oštre voznje?

(y)
 
josko said:
danas kupljene bridgestone ml50 za samo 550kn obe, u Auto Antonija, akcija 30%. mislim da se isplati itekako  :wink:

vrhunska guma samo traje 4500 km  :wink:  :palacdolje:

Ja sam sebi danas namontirao Michelin Gold Standard nadam se da če izdržat preko 10000 km  (y)
 
banley said:
vrhunska guma samo traje 4500 km  :wink:  :palacdolje:

Ja sam sebi danas namontirao Michelin Gold Standard nadam se da če izdržat preko 10000 km  (y)

kako to da si se odlučio za michelin gs
možda bi i ja razmislio o toj gumi, samo moram provjeriti jel je ima u dimenziji 12 cola (mislim da da jer se ugrađuje i na Xevo a on iza ima 12 cola)
ali mi se čini da je to ipak guma za skutere s malo duljim međuosovinskim razakom
tj, za runner treba još mekša guma
 
liberty said:
kako to da si se odlučio za michelin gs
možda bi i ja razmislio o toj gumi, samo moram provjeriti jel je ima u dimenziji 12 cola (mislim da da jer se ugrađuje i na Xevo a on iza ima 12 cola)
ali mi se čini da je to ipak guma za skutere s malo duljim međuosovinskim razakom
tj, za runner treba još mekša guma
jednostvan razlog neželim svakih 4500 km mjenjati gumu koja dođe 400 kn (radim mjesečno oko 1000 km)

a gold standard su momci na forumu pisali da je dobra pa sam odlučio probat  (y)

jedva čekam da odem do Karlobaga (najbolja cesta za testiranje) da vidim kako se ponaša u zavojima jer Molas je tamo držao vrhunski bez iti malo proklizavanja  (y)
 
ljudi da li da stavim michelin gold standard na runnera
s njima sam bio zadovoljan na X9

dvoumim se između njih i molasa

joke, javi svoje razmišljanje (y)
 
liberty said:
možeš li mi provjeriti da li u Auto antonija ima micelina GS i u dimenzizi za stari runner (12 cola) i koliko dođe svaka guma
Thanks (y)
:misli: da  (y)

dođe ti 278 kn na akciji i još nešto ti šupci iz Auto Antonia mi nisu balansirali gumu tj govore da imaju stroj za balansiranje skuter guma a ustvari nemaju  :palacdolje: tipična Hrvatska priča
Morat ču do Zadra ili Splita ovih dana skoknit
 
liberty said:
ljudi da li da stavim michelin gold standard na runnera
s njima sam bio zadovoljan na X9

dvoumim se između njih i molasa

joke, javi svoje razmišljanje (y)
nemoj molas ti radiš puno kilometara  (y) meni je trajalo 4500 km  :palacdolje:

uzmi michelin gold standard  (y)
 
liberty said:
ljudi da li da stavim michelin gold standard na runnera
s njima sam bio zadovoljan na X9

dvoumim se između njih i molasa

joke, javi svoje razmišljanje (y)

Meni je Molas Nr. 1  (y)
A glede potrošnje, ako se ne troši, znači redovito da i ne drži, odnosno obrnuto je proporcionalno sa kvalitetom gume.
Naravno, pri tom treba paziti na tvorničke oznake, a ne da se stavi guma sa manjim indeksom brzine na brže vozilo.
Onda je potrošnja bespotrebna i skupa
 
joke said:
Meni je Molas Nr. 1  (y)
A glede potrošnje, ako se ne troši, znači redovito da i ne drži, odnosno obrnuto je proporcionalno sa kvalitetom gume.
Naravno, pri tom treba paziti na tvorničke oznake, a ne da se stavi guma sa manjim indeksom brzine na brže vozilo.
Onda je potrošnja bespotrebna i skupa

misliš li da je michelin GS pretvrd za runnera
tj da li runner po zavojima u nagibu bolje drži s molasom
 
Robi_PU said:
ode ovo sve u off  :LOL:  :palacdolje:
malaga cekam slike  sivog st-a :klopa:
slabo se vozi,nema vozacku kao ni ti :mrgreen: kad ga vidim cu slikati,skinuo je i one male plastikice na prednjoj plastici :wink:

btw.mogli  bi nastavit o gumama o temi za gume,imaju cak dvije,a vi svako malo ovdje napisete po 2-3 stranice o gumama :?
mozda da uvazimo prijedlog od jednog forumasa pa da sve podforume i teme spojimo u jednu temu :misli: :mrgreen:
                           
 
liberty said:
ljudi da li da stavim michelin gold standard na runnera
s njima sam bio zadovoljan na X9

dvoumim se između njih i molasa

joke, javi svoje razmišljanje (y)

Odaberi između Bridgestone Battlax BT 30 i Bridgestone Molas ML 50 (moj savjet), obzirom da je Sava MC29 na hladnoj/mokroj cesti takva kakva je.

Michelin Gold Standard - mozda malo previse touring orijentirana, pogotovo obzirom na to da cemo dogodine vjerovatno napraviti manje kilometara, bar sudeci po dogovorima u Meet Pointu. :misli:
 
malaguti said:
slabo se vozi,nema vozacku kao ni ti :mrgreen: kad ga vidim cu slikati,skinuo je i one male plastikice na prednjoj plastici :wink:

btw.mogli  bi nastavit o gumama o temi za gume,imaju cak dvije,a vi svako malo ovdje napisete po 2-3 stranice o gumama :?
mozda da uvazimo prijedlog od jednog forumasa pa da sve podforume i teme spojimo u jednu temu :misli: :mrgreen:
                           
(y), a ovo zadnje za plastike na prednjoj plastici  :shock:  :shock: nesto najgore sto mozes napravit na st-u bas nije st ako nema te plastike  :povraca: meni je lijep s tim i stiti mi vise koljena od vjetra  :wink: treba malo gledat i efikasnost ne samo vizualnost  :jesus:
 
joke said:
Meni je Molas Nr. 1  (y)
A glede potrošnje, ako se ne troši, znači redovito da i ne drži, odnosno obrnuto je proporcionalno sa kvalitetom gume.
Naravno, pri tom treba paziti na tvorničke oznake, a ne da se stavi guma sa manjim indeksom brzine na brže vozilo.
Onda je potrošnja bespotrebna i skupa

Tako je. (y)
Osobno, grip mi je najvazniji. :D
 
biker4life said:
Odaberi između Bridgestone Battlax BT 30 i Bridgestone Molas ML 50 (moj savjet), obzirom da je Sava MC29 na hladnoj/mokroj cesti takva kakva je.

Michelin Gold Standard - mozda malo previse touring orijentirana, pogotovo obzirom na to da cemo dogodine vjerovatno napraviti manje kilometara, bar sudeci po dogovorima u Meet Pointu. :misli:

kilometara ćemo napraviti koliko ćemo napraviti, jedino je sigurno da ću ja što manje pisat po forumu a vjerojatno ga i napustiti :LOL: