Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
liberty said:
kilometara ćemo napraviti koliko ćemo napraviti, jedino je sigurno da ću ja što manje pisat po forumu a vjerojatno ga i napustiti :LOL:
onda nam mozes malo i objasniti zasto :wink:
 
liberty said:
nemam šta objasniti
odlazim u povijest :LOL:

hebo sve
hebo runner :mrgreen:
necemo u off,ali nismo se dugo vidjeli i vozili pa i ja i ti pisemo gluposti :mrgreen: :mrgreen:
ajde ohladis se malo od svega i to je to,gle mene :mrgreen: :wink:

biker4life said:
Michelin Gold Standard - mozda malo previse touring orijentirana, pogotovo obzirom na to da cemo dogodine vjerovatno napraviti manje kilometara, bar sudeci po dogovorima u Meet Pointu. :misli:
nista se ti ne brini,vozit cemo se mi kao i prije,ali sto se tice nasih zajednicki voznji trebas gledat gume za xt a ne za runnera :mrgreen: :wink:
 
Robi_PU said:
Maxxis  :misli:  :shock:
te sam i ja na obe aprilie imao tj.na sve 3!cini mi se da piaggio te najvise montira!meni su bile ok do nekih 4500/5000km poslije sam po prednjoj skuzio da zna proklizat!
 
Robi_PU said:
Maxxis  :misli:  :shock:
Imao na Bevu, prilično su loše, ajde još prvu sezonu povuci-potegni ali drugu obavezno u smeće ....
Suhe,ispucale... sezona plafon  :palacdolje:
 
johnny the boy said:
Imao na Bevu, prilično su loše, ajde još prvu sezonu povuci-potegni ali drugu obavezno u smeće ....
Suhe,ispucale... sezona plafon  :palacdolje:
ali koliko km u toj sezoni
 
ma do kad izdrze izdrze, ali u svakom slucaju bolje promijenit nego stedit i past, zbog gume  :palacdolje:  :shock:
 
Robi_PU said:
ma do kad izdrze izdrze, ali u svakom slucaju bolje promijenit nego stedit i past, zbog gume  :palacdolje:  :shock:

Tako je. (y)

malaguti said:
ja namjeravam sutra manji dir,ako ne bude kisa,danas pada cijeli dan :(

Vrijeme je katastrofa. Danas sam mislio sa sp-om nabaciti jedan novogodisnji đir, ali nazalost nista.
Prosle godine je bilo uzasno hladno, ove godine nije hladno ali lijeva kao iz kabla.
Nista, najbolje da odem u garazu malo ga glancati/gledati. :mrgreen: 8)
 
biker4life said:
Vrijeme je katastrofa. Danas sam mislio sa sp-om nabaciti jedan novogodisnji đir, ali nazalost nista.
Prosle godine je bilo uzasno hladno, ove godine nije hladno ali lijeva kao iz kabla.
Nista, najbolje da odem u garazu malo ga glancati/gledati. :mrgreen: 8)
ja cesto odem do garaze pogledati skutere :mrgreen:
 
Pa nego sta, moj je u prostoru za iznajmljivanje  :LOL: kada budemo iznajmili ide u hodnik (prizemlje) no way da bude vani  :wink:
 
Nisam ga vidio vec 2 mjeseca, toliko sam ljen da ni akumulator nisam izvadio. :palacdolje:
Sad cu ga bar istestirat  :mrgreen: