Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
ja sam izvadio akumulator,sutra se nadam da ce biti ok vrijeme da napravim mali dir i testiram podnice :wink:
 
Ja sam otišao u garažu da mu se divim danas ,ali želja za đirom je bila jača od mene ...........
ps termu i kišurdači :kisa: :kisa: :censored: :censored: :punk: :anger:
 
03g. i da Alu he he koji neke ljude baca u očaj kad vide da standardna 200-tica ide tak dobro!!!
Što se tiče ankete i mene zanima kaj je razočaralo pojedince kod VXR!! Ja sam glasao i mogu za dotični skuter izreć samo riječi pohvale, jer iznenadio me u svakom pogledu! Frendu sam isto savjetovao da si kupi VXR-a i on je prezadovoljan!!!
Vozio sam svakakve motore i skutere, ali najzadovoljniji što se tiče uloženo/dobiveno sam definitivno sa VXR-om!!!
 
banley said:
Na koliko bara pumpate stražnju gumu na novoj liniji runner? 

Evo prepisat cu ti tekst o gumama iz prirucnika - upute za uporabu koji sam dobio s runnerom.

Pritisak u gumama provjerava se na hladno. Pogrešan pritisak uzrokuje nepravilo trošenje guma, pa vožnja postaje opasna. Gume imaju pokazatelje trošenja, pa zamjenu valja izvršiti čim ti pokazatelji postanu vidljivi na gaznoj površini.

Karakteristike:
Prednji kotač:  1.7 bara
Stražnji kotač:  2  bara
                      2.2 bara - vozač + prtljaga
(y)

@ Fothermucker s
Jako lijep VXR  (y)  8)
 
:shock: lijepo biker, ja danas dosao do 65 km  :jesus: vozikao se po banjolama  :mrgreen:
Malaga cekam one slike frendovog st-a  :cry:
 
ja se nisam danas vozio,radio sam cijeli dan.....a slike st-a stavim kad ga vidim i slikam :wink:
 
malaguti said:
ja se nisam danas vozio,radio sam cijeli dan.....a slike st-a stavim kad ga vidim i slikam :wink:

steta, lijepo vrijeme ali nije bilo bas toplo smrzo sam se  :? ok za slike  :wink:
 
malaga vidio sam slike u meet club pointu  (y) i postao sam tamo ovo ali mi se cini da je off pa cu ovdje

8) bas mi se svidja zadnji kraj tvog runnera tako bi ja i na svom htio (tablica,blatobran i ovo iznad stop svijetla  (y)), vidim da si i farbao u sivo ovu plastiko na auspuhu  :wink:  e da i malaga, sta sipas u svoj vx ? eurosuper 95 ?
Kisa i u Puli     :kisa: :flamed:

Morat cu ic sarafit po garazi   probao sam skinut zadni blatobran i jeb* me jedna vida ova pored plastike di je remen i ne mogu ju izvuc   :LOL:
I jucer vidio 1 st u gradu, ima vizir od vx-a   :palacdolje:  :povraca:   skinute retrovizore   (y) jako lijepo izgleda ali da je ostavio vizir od st-a bio bi puno ljepsi, i skinuo je nosac za kofer i ima rupe   :LOL:
 
ma ja sam iza skinuo sve sta se dalo skinutu :mrgreen: sve je na vide tako da mozes opet sve vratiti...a tocim sta stignem,uglavnom eurosuper 95 a neked i super 95 i to na bilo kojoj benzinskoj i nikad nije problema bilo...
 
:mrgreen:
Je li istina da ce mi nakon prvog servisa motor ici slabije? I bila je prica o sportskom variomatu i biker mi je objasnio neke stvari, znaci ako bi skuter nakon 1. servisa isao slabije ja mu stavim sportski variomat ( + jel treba jos sta dirat rolice, federe sta vec  :LOL: ) ?
Ovo prvo me posebno zanima, ovo drugo pitanje za variomat cu probat nac po termo grupama ili negdje tu vec na forumu  :cijpadrva: ali ako je netko zeljan odg nek napise  :mrgreen:
 
:shock:

Tko je rekao da ce skuter ici losije nakon prvog servisa? :LOL:

Zasto bi isao losije? Kako se to uopce moze uspoređivati, kada ga nebis ni trebao tjerati prije prvog servisa!?

Sportski variomat je tu da poboljsa performanse, zasto bi skuter isao losije (uz pretpostavku da su odgovarajuci utezi variomata montirani)!?

Ako je skuter inace potpuna serijala (a tvoj je), ako se odlucis za variomat, ugradi propisane utege koje ces vjerovatno dobiti s njime i trebao bis osjetiti napredak. :wink:

Isto tako, nikakav pad performansi nakon prvog servisa se nesmije dogoditi, neovisno o variomatu.