Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
pula52 said:
hehe to sad znam,ali nisan znao kad sam stavljao tj.nisu mi rekli :wink: ,ali bilo pa proslo.mene trenutno jos muci potrosnja mog runnera ,u servisu mi je nastimao iglu u karbu na najmanju potrosnju(bila je na najvecoj) ali meni opet na 90 km(pređenih)pocne padat kazaljka! skuter pali dobro ide sve 5 ali ta potrosnja me ubija u pojam??? :misli:

Dali kazaljka pada ili je uistinu potrosnja velika? Da nije do neispravnog plovka... :misli:
 
malaguti said:
koliko ti trosi skuter?dal je potpuno serijski pa cak i tezina rolica i tvrdoca sustica?
sve serijski,imam 100km napravljenih i kazaljka se spustila za 1 i po crticu,a koliko sam gledao po netu svi pricaju na 130 pređenih da se pocne spustat!?!?
 
a nista,natoci pun i vozi dok ide,kad nestane benzina skroz i skuter stane onda vidi koliko si km napravio :mrgreen:
 
e tko se zeli kladiti samnom da sutra u rijeci u piaggio centru nece imati malossi remen za vxr-a a moguce cak ni original? :mrgreen:
 
malaguti said:
e tko se zeli kladiti samnom da sutra u rijeci u piaggio centru nece imati malossi remen za vxr-a a moguce cak ni original? :mrgreen:

Ja velim da nemaju ni običan par ručki za dotičnu ,a kamoli to kaj si ti sad nabrojao!!! :mrgreen:
 
idem sutra u rijeku nesto obaviti pa cu navratit u piaggio centar vidjeti i kupit ako imaju remen,javim vam sutra...
 
biker4life said:
Original ce ipak vjerovatno imati.

Malossi vrlo vjerovatno nece. :mrgreen:
vjerojatno ce tako biti...iskreno neznam koji da uzmem :misli:
 
malaguti said:
a nista,natoci pun i vozi dok ide,kad nestane benzina skroz i skuter stane onda vidi koliko si km napravio :mrgreen:
danas napravio đir do rovinja i sad na satu imam 195 km pređenih a rezerva mi se upalila na 155km.
 
malaguti said:
e tko se zeli kladiti samnom da sutra u rijeci u piaggio centru nece imati malossi remen za vxr-a a moguce cak ni original? :mrgreen:

ja se kladim da nece ni piaggio radit,a kamoli imat remen :LOL:

ovi u splitu skupa sa skladistem imaju godisnji do 14.01,a s obziron da skladiste ima godisnji,a ono je centralni dobavljac za sve ducane u hrvatskoj,sumnjan da ce i taj u rijeci radit  :mrgreen:
 
duje87 said:
ja se kladim da nece ni piaggio radit,a kamoli imat remen :LOL:

ovi u splitu skupa sa skladistem imaju godisnji do 14.01,a s obziron da skladiste ima godisnji,a ono je centralni dobavljac za sve ducane u hrvatskoj,sumnjan da ce i taj u rijeci radit  :mrgreen:
:lolcry: :lolcry: eto nece ni radit :mrgreen: javim danas,sad idem u rijeku...
 
malaguti said:
nije mi ovo jasno,pa to nije nikakva kilometraza :misli:

hehehe 10 000km tek se razradio  :LOL: kad pride 43 000km e to je to tam sio na svoje  (y) ja imam vx 200 i ima 43500km slike stavin kad oprem pilu
 
Kad sam mijenjao remen svi iskusni su mi govorili uzmi serijski originalni ali ja se naravno pravio pametan i hoću ja fansy malossi remen pa kad mi se rasuo nakon mislim 6tkm i još usput sjebao ventilator variomata i poklopac variomata popizdio sam a tek muka sa šlepanjem skutera i čišćenja ostataka remena iz dekla


malossi bi bilo poželjno mijenjati svakih 5tkm pa ako ti se da i isplati samo naprijed (y)
 
exfreerider said:
Kad sam mijenjao remen svi iskusni su mi govorili uzmi serijski originalni ali ja se naravno pravio pametan i hoću ja fansy malossi remen pa kad mi se rasuo nakon mislim 6tkm i još usput sjebao ventilator variomata i poklopac variomata popizdio sam a tek muka sa šlepanjem skutera i čišćenja ostataka remena iz dekla


malossi bi bilo poželjno mijenjati svakih 5tkm pa ako ti se da i isplati samo naprijed (y)
dugo sam razmisljao i odlucio se ipak za original,malossi nisu ni imali,pitao sam cisto zbog cijene...na serijskom skuteru se remen mijenja na 12000km,ja ocekujem da na mom skuteru bude dobar bar 8000-9000km i to bez straha od pucanja,dok recimo malossi bi mi trajao duplo krace uz strah da ce puknuti,tako da sam ipak dao cca 150kn vise i kupio original,evo slikica i kosta 535kn :?
 
si ti kupio dobar remen??

za 500 je isto 500injak kuna, ja sam mislio da je za 200 jeftiniji
 
mv_agusta said:
si ti kupio dobar remen??

za 500 je isto 500injak kuna, ja sam mislio da je za 200 jeftiniji
pravi je remen,znao sam da kosta 500 i nesto kuna...