gilera stalker - fun club :)

MCX said:
Nikad stalker nije bio preko 13-14k kn...tko zna gdje si ti to gledao.  :mrgreen:
Sad je razlika cca 8k kn :shock:
Kad vidis rupu malo cimni prednji kraj da samo preleti preko, tak ja radim. Uneses malo dinamike u monotonu formu  :LOL: :LOL: :LOL:

pa prednji kraj mi je vise u zraku nego na cesti...bez obzira cima ga ja ili ne  :mrgreen:

vidim da nema druge nego se spoRRije voziti  :misli: 

:LOL:

 
MCX said:
:shock: :rofl: :rofl: dobro da nisi rekao 1992  :LOL: :LOL: :LOL:

ima razlika u stalkerima po sezona pa sa time i cijenama
od verzije sa zadnjim diskom, podešavajucim zadnjim amortizerom, auspuhom...
sve su to skidali i stavljali jeftinije...
 
pomoc

ne radi mi pozicija, prednje i zadnje svitlo...zarulje ispravne...
sta da radim  :misli:
 
update

valjda je slab kontakt...jucer proradilo sve...
morat cu prigledat malo zice i spojeve...

baldeks said:
osigurači  :misli:
nasa sam samo jedan, kod akumulatora, i nemam pojma za sta je
jer se nista nije prominilo ni bez njega a ni kad sam stavija novi    :neznam:


ima li negdi spisak koje zarulje idu za prednje svitlo, zadnje, poziciju i zmigavce...
da mogu uzeti za rezervu...
 
evo ukljucio sportstracker
max 81.3 po brzinomjeru 92

ali ovo je super 70-80 dzis i ne smetaš nikome
 
Meni sa spuhom bez kata nikad u zivotu nije kazaljka presla 85, niti na najvecoj nizbrdici kad sam spusten  :jesus:
 
ja imam stalkera 97' god. i jos uredno vozi. negdje prije 8 god. sam mijenjao klip/cilindar (tada je to kostalo negdje 400-500kn) a prije par mjeseci napravio lagani servis (prstenovi, brtva cilindra, svijecica, rulini i jos neke sitnice). skuter je vrh za grad, za razliku od runnera imas mjesta izmedju nogu za gajbu pive. ima onaj prepoznatljivi zvuk kao i vecina stalkera kada na nekim smijesnim okretajima cujes kao da space shuttle polijece xD
 
sushi said:
imas mjesta izmedju nogu za gajbu pive

Hehe, to je najbolja stvar, posta, paketi, špeža, kašete... Ne znam sta sve nisam imal medju nogama :0648:
 
fjaka said:
-max brzina po brzinomjeru po ravnom 82km/h po GPS 74km/h, nizbrdo jednom uhvatio 92km/h (po satu)

fjaka said:
23.01.2010.
napravio mali test sa stalkerom od mokošice do pumpe u zaton dolima
prosjecna brzina 64km, najveca 81, sve po GPS-u (brzinomjer krade otprilike 10-tak % u odnosu na GPS)

fjaka said:
samo top performance 70
prije max po ravnome 82(gps 73) sada 92 (gps 83)

Napravio i ja mali test, serijala hyperpro2+sc08(piaggio bez kata od starog nrg-a):
-po dugoj laganoj nizbrdici ful sagnut max 71 po gps-u (po satu oko 78-79)
-po jacoj nizbrdici ful sagnut 76 po gps-u (po satu 81-82)...lose,strasno,katastofalno... :neznam:  :rolleyes:
Inace po satu na ravnom ak normala sjedim bez vjetra ide 75-77 po satu... sa katom ful serijala (role i sve) je isao 67-68 po satu, tak da mi nije bas jasno kak si ti izmjerio 81 s gps-om osim ak nije topPerformance vec bio gore  :misli:
 
MCX said:
Napravio i ja mali test, serijala hyperpro2+sc08(piaggio bez kata od starog nrg-a):
-po dugoj laganoj nizbrdici ful sagnut max 71 po gps-u (po satu oko 78-79)
-po jacoj nizbrdici ful sagnut 76 po gps-u (po satu 81-82)...lose,strasno,katastofalno... :neznam:  :rolleyes:
Inace po satu na ravnom ak normala sjedim bez vjetra ide 75-77 po satu... sa katom ful serijala (role i sve) je isao 67-68 po satu, tak da mi nije bas jasno kak si ti izmjerio 81 s gps-om osim ak nije topPerformance vec bio gore  :misli:

da, lošiji rezultati od mog stalkera
tada nije bilo kit, to 81 po gps (oko 92 na satu) je duga nizbridica, a možda i malo vjetra u ledja tako taj rezultat mozes i zanemariti jer je to trajalo par sekundi
inace po ravnom max 74 gps (82 po satu)
mogao bi i sad zimi istu dionicu napraviti sa kitom
 
Meni najbolje ide po ljeti, 75-77 po ravnome i u lagano brdo svejedno, po satu...gps nisam mjerio. Svi nesto seru da se kao pregrijava i sl. al ide mi po ljeti puno bolje nego zimi :neznam:
Ma i gps zahebava, sljedeci dan isao istu veliku nizbrdicu sagnut i izbacio mi 78...fakin odstupanja i devijacije useru stvar uvijek :LOL:
Kolko ti trosi s trophijem i koji spuh je gore?
Od kvarova...od kad ga imam...same old story :mrgreen: bobina, vise puta ventil goriva (to vise niti ne mjenjam) jednom sajla contakm, i prdnuo mi davno zadnji amortizer, malo ga jace silujem po makadamu pa eto...  :0648:
 
Ne zanima me brzina nego 'vuča' na stalkeru jer bih želio da bude jači uz brijeg. Koje mi rolice (i eventualno još što) preporučate ?
 
zerdelja said:
Ne zanima me brzina nego 'vuča' na stalkeru jer bih želio da bude jači uz brijeg. Koje mi rolice (i eventualno još što) preporučate ?

A koji je spuh gore? Koji je to stalker, prvi model, ili hiper2?
Ako imas serijalu s katom, to ti je nazalost to...  :mrgreen:
 
48000 km
drugi put bobina, 400 kn :(
ajaja pa skuter mi otprilike toliko vrijedi...
 
fjaka said:
48000 km
drugi put bobina, 400 kn :(
ajaja pa skuter mi otprilike toliko vrijedi...

Jesi je opet mjenjao  :misli:
 
jesam
aj reci ima li kakav tips and tricks za upuduce jer su ovo kineske mozda ce trajat i krace...
 
fjaka said:
jesam
aj reci ima li kakav tips and tricks za upuduce jer su ovo kineske mozda ce trajat i krace...

Zamjeni crvenu i zelenu zicu..zalnasuj motor ,,vrati zice normalno i uz malo srece ces vozit dalje s istom bobinom