Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

Mogu sam na wc, dobro je💪
Sta je tocno bilo nisam vidio da igdje ista pise, samo sam nacuo da se u Zg auto popeo na motor. Drzi se.
 
Što je ovo s bravom, i frend koji je imao V-stroma mi je rekao da je to normalno za Suzukije, da treba prvo ulijevo okrenut pa udesno, ali malo iritira da ne možeš odmah upalit motor, nego se treba zajebavat s bravom, tek kad ona hoće mo'š upalit ?!
 
Što je ovo s bravom, i frend koji je imao V-stroma mi je rekao da je to normalno za Suzukije, da treba prvo ulijevo okrenut pa udesno, ali malo iritira da ne možeš odmah upalit motor, nego se treba zajebavat s bravom, tek kad ona hoće mo'š upalit ?!

Na mom sradu, morao sam nagnuti ključ put dolje, pa onda okrenuti. Na R6 put gore pa okrenuti.

Probaj nešto tako možda.
 
  • Like
Reactions: sacs-in-line four
Riješi se novom bravom, na frendovom Banditu skoro ključ polomio dok nisam skužio pod kojim kutem treba držati ključ da ga možeš okrenuti. Možeš to gledati kao i na zaštitu od krađe pa nije bug nego feature 😁.
 
  • Like
Reactions: prpa
Pomoć braćo, nakon djira više nije htio upalit, gixer 750, izmjerio bateriju, bila 11,50, biće oslabila dok je sin verglo, probao upalit na kablove, nisam uspio, izvadio aku za napunit ga, probat ćemo ujutro, samo me zanima, zašto nije htio upalit na kablove ?!
 
Protegnio noge...
 

Attachments

  • IMG_20220914_160247652_HDR.jpg
    IMG_20220914_160247652_HDR.jpg
    3.6 MB · Views: 0
Pomoć braćo, nakon djira više nije htio upalit, gixer 750, izmjerio bateriju, bila 11,50, biće oslabila dok je sin verglo, probao upalit na kablove, nisam uspio, izvadio aku za napunit ga, probat ćemo ujutro, samo me zanima, zašto nije htio upalit na kablove ?!
Ako imas kablove iz lidlare nista cudno
 
Pomoć braćo, nakon djira više nije htio upalit, gixer 750, izmjerio bateriju, bila 11,50, biće oslabila dok je sin verglo, probao upalit na kablove, nisam uspio, izvadio aku za napunit ga, probat ćemo ujutro, samo me zanima, zašto nije htio upalit na kablove ?!

pa ako nije htio upalit sa dobrim akumulatorom, pa je dijete verglalo, kako će onda na kablove..
 
Si ikad išta palil na te kabele, da ti nisu oni u kurcu.
Ja sam imao neke metro/plodine kabele, lijepo debeli su izgledali, nije auto htio ni zaverglat, kad sam ih prerezao izolacija 5x deblja od žice, ni 1mm žice unuta, a tih 1mm još bilo neko pobakreno kinesko željezo. Zalemio na klješta 16 kvadrata žicu i za čudo auto odmah upalio.
 
Si ikad išta palil na te kabele, da ti nisu oni u kurcu.
Ja sam imao neke metro/plodine kabele, lijepo debeli su izgledali, nije auto htio ni zaverglat, kad sam ih prerezao izolacija 5x deblja od žice, ni 1mm žice unuta, a tih 1mm još bilo neko pobakreno kinesko željezo. Zalemio na klješta 16 kvadrata žicu i za čudo auto odmah upalio.
Upravo ovo, kablovi katastrofa, napunio aku i upalio iz prve !
 
Znači, problem je u regleru, ne puni akumulator, je li imao tko problem s time, iskustva ?