Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

Zna ko ovaj motor? Pretpostavljam da je imao burnu prošlost sudeći po cijena al ko sam ja da sudim :mrgreen:
 
Ma yebo kilometre.. kaže da je vilja propišala (vjv je bio na zadnjem više nego na dva) i vidim CHEC na ekranu.. U idealnom slučaju je to zamjena semeringa i TPS senzor.. Ako netko pozna motor nek mi javi, ima jelo po izboru :mrgreen:
 
Ma yebo kilometre.. kaže da je vilja propišala (vjv je bio na zadnjem više nego na dva) i vidim CHEC na ekranu.. U idealnom slučaju je to zamjena semeringa i TPS senzor.. Ako netko pozna motor nek mi javi, ima jelo po izboru :mrgreen:
Ja ga pratim već neko vrijeme, krenuo je sa cca 27000 kuna... spustit još 2 soma i čopit... Farban je, ali čini mi se lijepo ofarban...

EDIT: kaj se CHECK-a tiče, to vidim na svakom Suzukiju po oglasnicima, ali neka potvrdi netko tko za razliku od mene ima Sukija, samo zamjećujem...
 
Last edited:
  • Like
Reactions: bebeli
Nije upaljen, samo je kontakt dao. Kad se upali mašina chec se gasi a ako ima gresku izbaci ili FI ili neki drugi kod
 
  • Like
Reactions: bebeli
Nije upaljen, samo je kontakt dao. Kad se upali mašina chec se gasi a ako ima gresku izbaci ili FI ili neki drugi kod
Istina, nisam dobro gledao..
Nego, koliko bi bila reparacija vilica/zamjena semeringa i ostalih sitnica kaj spada u neki servis ako vilica "propiša" ako je netko to radio.. I ne, ne znam to sam napraviti :mrgreen:
 
Ovisi koliko ti je skup radni sat tamo di servisiraš..
Imas 300-400 kn semeringa ako se dobro sjecam, 100tinjak kuna ulja i jedno 2-3 radna sata.
 
  • Like
Reactions: bebeli
Da, tako nešto. Mislim da je njima sat servisa oko 150 kn (ako nije ispravite me), tako da ako se ideš sam zajebavat s tim uštediš 400-500 hrkova, ili nađeš nekoga kvalitetnog u fušu da to napravi za 200 :mrgreen:
 
Nije upaljen, samo je kontakt dao. Kad se upali mašina chec se gasi a ako ima gresku izbaci ili FI ili neki drugi kod
Glupi Suzuki izbacuje CHEC čak i ako je kill switch kliknut ili je nogara doli, a nije u neutralu.

Skoro san dobija infarkt kad san to vidija na svome prvi put (nisan ima Suzukija prije).
 
Da se nadovežem ,kvalitetna reparacija USD vilice nije puno drugačija od obične.Da treba određeni alat ,treba.Da se ima kaj delati ,ima. Da košta cca1000 kuna ,tak treba i biti.Al pari : daj mi malo pogledaj fergazere,nekaj mi šteka,ne prima mi lepo gas.Evo ,pogledal sam Keihin piše gore.Ma nemoj. Sve skinuti ,odspojiti. Staviti na radni stol.Rastaviti ,zamijeniti potrebno.Sastavitii a imaš sve pri ruci .Sve vratiti gore,naštelati ako imaš s čim . Isprobati i biti siguran da sve funkcionira,sigurno za stranku.Za par sto kuna ,malo morgen.:cool:😂😂🍻