Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

a ne postaneš wsbk prvak i motogp test vozač tek tako, a ako pratiš njegove videa, njegov nije kompletno serijski, malo ga je nabuđio sa top ohlinsom
 
gotoveeee, cilih 5 i nesto tisuca , ja sam.zakljucio da ja to neznam.vozit jer svima.izduraju 3,5.iljade

20200812_204901.jpg
 
ode SC u p.m.
Cca 20 tkm na dva motora i sa dva posjeta grobniku.
Cemu kupovat ista drugo, ovo je best buy za cestu i stazu
20200815_193550.jpg
 
jebate, ovaj gsx-r 1000 k5 je namazal 2020 panigale v4s, morat ću si i ja kupit jednog da budem najbrži kad napokon otiđem na stazu.
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Nemam điksera, al na dvije Honde sam imao (imam) healtech iqse.

Koliko para toliko muzike. Senzor se hvata na polugu mjenjača i to radi probleme. Ili je prelabav (pa sam pojeo zube na jednoj šalterici) ili prestisnut (pa sam slomio jedan senzor pretezanjem jer se pojela šalterica).

Tada je bio ovako montiran, po manualu:

qBpzQ9W.jpg



Na kraju sam ga drukčije namjestio i sad djeluje OK (montirao ga ispod, na cijev), ovako:

LBdqAzM.jpg


Al nisam učinio puno Km nakon promjene pozicije.

Inače, zna tu i tamo sam prekinuti struju (ovisi o osjetljivosti koju namjestiš), ali korisničko sučelje mu je odlično i možeš se igrati sa apsolutno svim izuzetno jednostavno (bluetooth i mobitel aplikacija).

Ugl., nije savršen, al ovako montiran je sad OK.
 
  • Like
Reactions: exfreerider
Ka što reče kolega kolko.para....

Jedino sto stoji da su mi to najpametnije potrosene pare na dodatnu opremu za motor koje sam.dao, moje misljenje naravno 😉
 
Ka što reče kolega kolko.para....

Jedino sto stoji da su mi to najpametnije potrosene pare na dodatnu opremu za motor koje sam.dao, moje misljenje naravno 😉
Koji si imao, kako si bio zadovoljan?
Koji bi preporucio
 
Jedino sam imao i imam ovaj gore. Njega mogu preporučit za ostale ne znam. Kolega Nero ti je reka za svoje iskustvo.