Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

Opaaaa, je da malo vuče na džukca al jebeno izgleda ovaj prednji kraj. A i zmigavce napokon vratili gdje i pripadaju

 
nista od toga.. bar za sljedecu godinu.... modeli 2021 su vec vidljivi i nema nekih kozmetickih izmjena osim boja... a ovaj video se bazira na modelima 2018-2020 i na tom prednjem kraju koje je plod necije maste
 
Ekipa trebam pomoc, savjete, sponzore🤣
Gsxr 1000 K7
Zanima me
Decat
Kratki gas
Pumpa kocnice
 
Decat, meni radio shacal u zg. Ostavi si leptir, nema.potrebe za skidanjem, a samo probleme sa f1 lampicom napravi.
Gas, imaš ih za naručit na 100 mjesta na netu.
Pumpa, rcs 19 brembo, traži gdje je najpovoljnija, ja sammuzeo na omnia racing ali ima dosta prodavača.
Ima i nekih drugih proizvođaca npr.HEL, kakve su pojma nemam.
 
  • Like
Reactions: exfreerider
@exfreerider

Shacal radi dobro i čovjek kak se dogovoriš tak i bude, ali je za neke stvari preskup... za decat na Ninji je mene tražio strašno puno novaca

konkretno za inox cijev od grana do topa je bila cijena ko titanski Akrapovič decat, koji mi nije bio problem platit jer izgleda fenomenalno kad poplavi, ali ga je trebalo čekat, a ja sam htio da motor što prije počne pucat :mrgreen:

Kucelj radi odlično, također je čovjek od riječi i cjenovno je povoljan... nazovi ga pa se dogovori, meni je radio više raznih stvari i imam samo riječi pohvale za njega
 
  • Like
Reactions: exfreerider
To da je prilicno skup sam.cuo od dosta ljudi. Meni je za dio od one zaklopke do topa naplatio 400 kn. Ne znam nije mi se činilo puno tada. Dosta je komplicirano bilo jer sam.htio da originalni top isto paše na to.
 
jbg ja sam decat inox cijev platio 500kn... Shacal me isto za inox na istom motoru tražio 1000kn

da se radilo o titanu još bi i shvatio, ovak ispada da mu se nije dalo radit kad je tražio duplo od svih ostalih koje sam pitao
 
  • Like
Reactions: piljun
Ako neko prodaje gixxera ispod cijene ili sa.realnom cijenom.tu sam.
Serije k6 pa nadalje . :mrgreen:
A vidi ga...prodaje se iznad cijene ili sa nerealnom :mrgreen:
 

Attachments

  • 20170920_192107.jpg
    20170920_192107.jpg
    287.6 KB · Views: 144