Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

Pa na 6 icu sam.odmaka rucicu i opet dođe umalo.do gasa.
50 puta sam valjda mijenja ulje i odzračiva i nikad me nije zajebavalo ka ovo. Samo.špricu i potjeram odozdola prema posudi. Skoro nista zraka ni ne bude.
Doduse nikad na tokico mozda ima kod njih druga fora. I ovdje je samo.jedno.crijevo na pumpi, a kod mene su dva.
Ne znam, probat sutra sve van pa.jos jednom. Mislim da je najprije do.pumpe
Imas dojam ko da od nekud dobiva zraka pumpa i nikako je dobit.....
Na dva motora sam se tako jebavo a pumpe izgledaju sve iste.
 
E bas tako.
Ta pumpa je skoro neupotrebljena jedino što stoji skoro.4.godine nemontirana, jel moze bit do toga ne znam. Probat vratit ovu s kojom je stiga pa.da.vidim
 
Pa na 6 icu sam.odmaka rucicu i opet dođe umalo.do gasa.
50 puta sam valjda mijenja ulje i odzračiva i nikad me nije zajebavalo ka ovo. Samo.špricu i potjeram odozdola prema posudi. Skoro nista zraka ni ne bude.
Doduse nikad na tokico mozda ima kod njih druga fora. I ovdje je samo.jedno.crijevo na pumpi, a kod mene su dva.
Ne znam, probat sutra sve van pa.jos jednom. Mislim da je najprije do.pumpe
Meni kad je pumpa na ninji bila skurena trebao si doslovno stisniti rucku desetak puta da dobijes kocnicu... bile su gumice u pumpi problem..
 
I to je zajeb platiš 50 eura sve novo i dobijes mrvicu bolje a i dalje lose.
Jebi ga lose su to pumpe i mozes se slikat mislim na ovu od piljuna.
 
A to je pumpa iz opoziva ono sto je suzuki dava. Bila montirana samo i nakon para tjedana je skinuo i stavio rcs. Otad stoji. Mozda se i te gumice sjebale.od stajanja na suvom bez ulja.
 
Da ako je ta onda bi cak mozda bilo do gumica to ce biti 20mm cilindar unutra ako se ne varam?
 
Ne odustajem

Samo mi ove ne pašu na nova kliješta što stižu :mrgreen:

Al mislim da tebi pašu taman 🤣🤣🤣
 
Pasu savrseno, cekam da montiram rcs19 i lajtunge pa cu odluciti ima li potrebe za upgrade sadasnjih ebc hh

Iako bi rade rc smjesu 🤔
 
Ne vidim prednost SC u odnosu na RC osim cijene

1615211587662.png


1615211607226.png
 
Ae, a na stazi bez problema izdura nas što pojma nemamo.
Jedino ako si pravi racer onda samo z06 igra . A ovdje smo svi takvi. 🤣

Bolje dat 100 eura za par nego.priznat 🤣🤣🤣🤣
 
  • Like
Reactions: Nino777