Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

spider kaže da je problem garant u kočionoj tekućini, ja mu vjerujem jer je dokazao da je izrazito tehnički potkovan
brembo pločice i klijeÅ”ta funkcioniraju samo s brembo pumpom i brembo kočionom tekućinom, sve ostalo je zabluda i gubljenje vremena
 
Ja ne znam sta se jebes s tom pumpom, prodaj te čeljusti viÅ”ka, dodaj koju kn i uzmi rcs. Po talijanskim trkacim ducanima je oko 250ā‚¬ sa dostavom.
 
Ja ne znam sta se jebes s tom pumpom, prodaj te čeljusti viÅ”ka, dodaj koju kn i uzmi rcs. Po talijanskim trkacim ducanima je oko 250ā‚¬ sa dostavom.


niti zaboga piljun....

onda opet sve jovo nanovo......
 
Bolje da čitam kako neko radi po motoru, nego da čitam kak je ovaj glup, ne ti si glup ne ne ti si glup, ovaj me zajebo, a ovaj mi ogrebo auto na Vukovarskoj.

Samo rokaj, uostalom, nijedna kuna potroŔena na kočnice nije bačen novac, osim ako kupuje pločice na Aliexpressu. :mrgreen:
 
@ MOONSHIELD: Nigdje nisam napisao da je tekucina problem, meni je bio problem zrak u crijevu..
 
Zna se i meni dogodit da mi propadne kočnica. Obično kad dugo stoji, evo prije dva tjedna ga izvuka iz garaže, biće je misec dana ležao, kočnica skoro do ručke. Prozračio i sad je dobro. Kaže mi meÅ”tar da su pumpe smeće.
Ne mogu se baŔ sjetit al čak mislim da je na mom modelu bio opoziv na pumpi i da sam ja to u Novemi odradio :unsure:
Isti slučaj sam imao,u Novemi mi stavili novu,godinu dana je bila ok i onda opet sranje
 
E dobro je ipak, kaže ovako , sr zamijenjuju dosadaŔnje sc, eto da i nesto novo naucimo
Screenshot_20210310-194622_Samsung Internet.jpg