Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

Aj pliz ekipa iz teme, pomažite.

Triba mi stražnji kočioni cilindar a da ima razmak između montažnih rupa 45mm (ne 50) i da mu je izlaz ravni (ne bočni pod 90°). Pretpostavljan da će pasat s nekog GSX-Ra.

Iskoristija san piljun-ovu sliku. Ako neko ima Suzukija s pumpon ravnog izlaza (zaokruženo) neka samo izmiri razmak između centra jedne i druge vide (crta) i ako je 45mm neka mi napiše koji je model i godina da znan nać pumpu.
U slučaju da nekad nekoga bude brinilo ovo pitanje - 14mm pumpa zadnje kočnice s ravnin izlazon i razmakon rupa 45mm je ona s GSX-Ra 1000 2017-e nadalje. Također i s GSX-Sa 1000. Možda paše i od nekih ranijih, ali za to nisan 100% siguran.
 
Prijatelj kupio prije par dana moj djecacki san. Nisam ga u ovakvom stanju vec sigurno 20 godina vidio.
Screenshot_20210502-220226_Facebook.jpg
 
Dobar je... ima par crtica i frizica ali nista strasno... a vozi se brutalno... kao 600, a pun snage😅😎👍🏻
 
uff sto mi je ta linija dobra... motor je bomba i dan danas 😀
Bas je bomba... nisam mogao izdrzat, a da ne udomim jedan legendarni K5/6... citam sad malo po netu i vidim da su s1000rr radili po njemu tj kopirali ga...znaci s1000rr je poboljsna verzija k5/6... nisam ni to znao
 
Moga si i stat kraj garaze koliko si puta proša
 
Jedva cekam da dodem do para da se vratim na suzuki, moja prva ljubav...