Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

A kad i bolje ide s duzim topom. Potvrdilo se nekoliko puta na nekoliko motora...
Duzi topovi i cijevi, vise momenta. Pogledaj kako ducati piga cijevi da bi dobio duzinu auspuha a da bi mogao imati male topove i da nema gubitke. Kratki topovi su samo vizualno i zvucni super. Ostale sve je na strani dugih cijevi.
 
  • Like
Reactions: frulex
79F8D1CA-8B02-465A-BB1B-374D20F1291F.jpeg

Kad vidim ovakve varove, onda je jasno zasto je Akrap tu di je..debelo ispred ostatka price..a i ovaj inox je li la, makar, mozda je samo na slici tako..doduse sumnjam s obzirom na ‘ulaznu’ kapu..
 
Kako cu vidit koji su sve yoshimura topovi homologirani (street legal) za k5/6… ima netko neki link
Unaprijed zahvaljujem
 
Kako nema veze? Model k7 i k6 su razliciti. Nema veze sto ti pise u knjizici pod prva registracija. To nije bitno za auspuh niti ce ti radi toga priznati ausluh od k7 na k6
Ma hoce isto je to sve, vidis da pase i na moj. Bitno da je homologiran za cestu, u biti jedino to je i bitno. Ovaj moj 06 i 07 su isti samo sta su ugurali katalizator na 07, druge boje i jos neke sitnice. Ali isti motor.
 
Last edited:
Ma hoce isto je to sve, vidis da pase i na moj. Bitno da je homologiran za cestu, u biti jedino to je i bitno. Ovaj moj 06 i 07 su isti samo sta su ugurali katalizator na 07, druge boje i jos neke sitnice. Ali isti motor.
i nece proc na tehnickom..odnosno, nece se moc upisat u knjizicu..k5/k6 jedan top, k7/k8 dva..

a ispod slike ionako pise discontinued product, tak da..
 
i nece proc na tehnickom..odnosno, nece se moc upisat u knjizicu..k5/k6 jedan top, k7/k8 dva..

a ispod slike ionako pise discontinued product, tak da..
Ma hoce… bolje da je jedan, a to je i ispravno jer k6 (moj) tvornicki ima jedan top, a k7 dva pa bolje da je kao sto treba bit tvornicki. Mislim da to sto je discontinued ne znaci nista. Moze neko uzet polovni pa stavit, nmvz sto se vise ne proizvodi. I dalje je homologiran za cestu i nije izgubio to svojstvo.
Mslm da je ovo ok i da ne bi trebali zezat. Homologiran top i postavljen samo s jedne strane kao sto je tvornicki. Najispravnije. Sve ostalo je trazenje dlake u jajetu i to donekle nije bas ni ok.
 
Ma hoce… bolje da je jedan, a to je i ispravno jer k6 (moj) tvornicki ima jedan top, a k7 dva pa bolje da je kao sto treba bit tvornicki. Mislim da to sto je discontinued ne znaci nista. Moze neko uzet polovni pa stavit, nmvz sto se vise ne proizvodi. I dalje je homologiran za cestu i nije izgubio to svojstvo.
Mslm da je ovo ok i da ne bi trebali zezat. Homologiran top i postavljen samo s jedne strane kao sto je tvornicki. Najispravnije. Sve ostalo je trazenje dlake u jajetu i to donekle nije bas ni ok.
Nece ti opet biti legalno jer taj auspuh koji je legalan za k7 k8 nije legalan na k6 jer nije za taj model. To sto ga ti pripases je drugi par rukava..