Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

Imo isti problem..hladan pali stanem na benz naspem goriva nece..ili ga moram drzat gas pusti duze verglaj jedva upali..ili ostavi 15min krehne od prve .. auspuh serijski nije do auspuha..svjecice mjenjaj dzabe..steluj usis nista..na kraju...
senzor temp zraka
 
A sta je meni, na 4000 zastuca, a nakon toga vuce normalno
"Za kvalitetno i potpuno izgaranje treba ostvariti pravilan (stehiometrijski) omjer goriva i zraka u usisnoj smjesi (približno 14,7 kilograma zraka na jedan kilogram goriva). Tada je i faktor zraka lambda jednak jedinici. Kad je manji od jedan, smjesa je bogata, a u suprotnom je slučaju siromašna."
 
Imo isti problem..hladan pali stanem na benz naspem goriva nece..ili ga moram drzat gas pusti duze verglaj jedva upali..ili ostavi 15min krehne od prve .. auspuh serijski nije do auspuha..svjecice mjenjaj dzabe..steluj usis nista..na kraju...
senzor temp zraka
Hvala na info, probati ću naručit pa proba. Nadam se da je do njega jer izludio me.
 
TPS bi se trebao nastelat po Ohmima, ne od oka. Moguce da je do toga. Ja kad na starom ducatiju postelam tps kako treba i zazor svjecica odaziv na gas i opcenito rad motora je 💯💯✔️
 
Zamrla tema
 

Attachments

  • 20210716_190920.jpg
    20210716_190920.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Jebate sto je motor po.ps-u
Tablicu ima , akrap vjerojatno homoligaran , nema sto

Lip je , odlican😍😍😍