Gixxer 600,750,1000,1100 i 1300

SUZUKI GSXR 600 SRAD

Imam problem sa navedenim motorm , naime napravio sam 99999 km i sat nema dalje brojka , nadao sam se da če se okrenuti na "0" ali nažalost nije, sada stoji na tome... dali je iko imao takav slučaj i kako ga riješiti


lp
Da nije sajla pukla, moralo bi okrenut na 0
 
New bojice
Screenshot_20211005_193114.jpg

Screenshot_20211005_193133.jpg

Und špecijal za 20500 eurica
Screenshot_20211005_193151.jpg
 
Evo gledam malo cjenike suza 119 svi ostali 150+
Ma gixer je stvarno dosta zaostao prema drugim litrama sto se tice elektronike , a i nema te specijalne izvedbe kao ostali ( modele za preseravanje). 🤣🤣🤣. Svi naprave neke posebne izvedbe napucane opremom i snagom koju naplacuju 200 + iljada pa se na kraju samo te i testiraju. Honda najbolji primjer. Kolko sam skonta postoji osnovni model fireblade , a nigdje ga ne spominju, samo onaj sa sto slova R.🤣🤣🤣
Gixerov jedini adut je cijena .
 
Evo gledam malo cjenike suza 119 svi ostali 150+
Ma gixer je stvarno dosta zaostao prema drugim litrama sto se tice elektronike , a i nema te specijalne izvedbe kao ostali ( modele za preseravanje). 🤣🤣🤣. Svi naprave neke posebne izvedbe napucane opremom i snagom koju naplacuju 200 + iljada pa se na kraju samo te i testiraju. Honda najbolji primjer. Kolko sam skonta postoji osnovni model fireblade , a nigdje ga ne spominju, samo onaj sa sto slova R.🤣🤣🤣
Gixerov jedini adut je cijena .
Moj gixer ima abs , tc , modove snage , qs s bliperom ...led svjetla (ako je to bitno), nema LC ... U osnovnoj verziji , jedino suzuki nema verziju s elektronskim ovjesom Ako si na to mislio...
 
najveća mana Suzukiju je što nemoš spojit ajfon na njega preko plavog zuba, to je danas dosta bitno za šporcki motor klase 1000 i normalno da ga zato i ne testiraju... ko bi ga i htio takvog