Glavica Požega vožnje po dogovoru ... ;)

strasilo

Motorator
I dalje su aktualne vožnje i treninzi na Glavici ..  (y)

Vozi se vikendom (subota i nedelja) u vremenu od 11 - 13 h i od 16 - 19 h ... cijena je 100 kuna po danu ...  (y)

Potrebna prethodna najava i potpisivanje obrasca o "odgovornosti" ..  (y)

39386977_10214761073033615_1673184714376085504_n.jpg
 
Sve neke nadoknade štete. :misli:
 
strasilo said:
I dalje su aktualne vožnje i treninzi na Glavici ..  (y)

Vozi se vikendom (subota i nedelja) u vremenu od 11 - 13 h i od 16 - 19 h ... cijena je 100 kuna po danu ...  (y)

Potrebna prethodna najava i potpisivanje obrasca o "odgovornosti" ..  (y)

eeee da mi je ovo bilo prije jedno 35 godina.... 8)

kad je pipina vježb'o po vojnoj cesti, dolje preko pruge.... :LOL:
 
Papillon said:
Suncetizarkojebem oces li vise staviti rezultate  :smoke: :brush:

Imaš rezultate na stranicama mjerne službe ..  :jesus:

go-go said:
eeee da mi je ovo bilo prije jedno 35 godina.... 8)

kad je pipina vježb'o po vojnoj cesti, dolje preko pruge.... :LOL:

Ima onih koji su pričali da će pojesti svoju cipelu (ili šešir, ne sjećam se) ako se opet bude moglo voziti po Glavici ..  :mrgreen:
 
Bravo za sve koji su to omogučili  (y) (y) (y)  , prvi sunčani vikend stižemo , odojak zakaparen ...sobe rezervirane !!!  :LOL: :LOL: :LOL:
 
strasilo said:
Ima onih koji su pričali da će pojesti svoju cipelu (ili šešir, ne sjećam se) ako se opet bude moglo voziti po Glavici ..  :mrgreen:

šešir, imam ja i sliku..  :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20180902_162217.jpg
    IMG_20180902_162217.jpg
    1.7 MB · Views: 240
Nas par iz kc je isto potegnulo do požege, sve super, svi po stazi poredani ko na trci, spremni sa svim  zastavama. Mi smo bili do nekih 2 sata i radi kiše otišli kući.
Svi koji žele ići prije se treba najaviti, Zlatko 098 956 3579
 
I malo fotki, laptime i par videa
https://youtu.be/5NROmyIYvy0
https://youtu.be/0YJ6xp6bisw
https://youtu.be/RvYhLnnM4XU
 

Attachments

  • FB_IMG_1535955255118.jpg
    FB_IMG_1535955255118.jpg
    84.5 KB · Views: 233
  • FB_IMG_1535955258114.jpg
    FB_IMG_1535955258114.jpg
    76.3 KB · Views: 227
  • FB_IMG_1535955261378.jpg
    FB_IMG_1535955261378.jpg
    68.9 KB · Views: 245
  • FB_IMG_1535955266554.jpg
    FB_IMG_1535955266554.jpg
    88.2 KB · Views: 233
  • FB_IMG_1535955269678.jpg
    FB_IMG_1535955269678.jpg
    64.6 KB · Views: 241
Kupi si rukavice, pa ćeš i ti to moći ...  :jesus:  :LOL:
 
stojedan said:
Fora mi je ono kad s rukavicom kontroliraš jel ti guma topla ... :mrgreen: (y)

Ako sa rukavicom osjetis znaci da je topla  :mrgreen:
Nego...nisam se nikada vozio tamo ali brate mili, tri lijeva zavoja i jedan desni, sta vidite u tome? Ind.zona u Slatini je Grobnik za ovo
 
ma ovo je mali krug, skračeni, nekad se vozio veliki, ali ima tu više kombinacija, štraš zna bolje..
 
Ova "Izjava o odgovornosti" za korištenje vojnog poligona Glavica je ogledni primjer kako izjava nebi smjela biti nikako složena
- nezna se tko je vlasnik vojska ili klub, tko je za vrijeme najma piste odgovoran, onaj kome plaćaš ili krajnji vlasnik, kome plaćaš slomljeni znak npr.
- skidaju se sve odgovornosti sa kluba u slučaju bilo kakve štete, ozljeđivanja zbog neprikladnih zaštita i sl.
- nigdje ne piše kakva je to pista i u koje svrhe služi, za jurcanje motorom sigurno ne, jer to tako u Izjavi ne piše
- kad potpisuješ ovakav dokument onda moraš voziti u skladu sa propisanim prometnim i sigurnosnim uvjetima a ne jurcat na vrijeme
- ako već postoji netko od strane kluba za vrijeme zakupa po ovom papiru bi te trebao odmah udaljiti ako voziš brže od propisane brzine za vojni poligon
- ako se zabiješ u znak i slomiš ga bez obzira šta se nalazi na idealnom mjestu da slomiš vrat, dužan si ga platiti po ovoj izjavi

jasno mi je da treba i tamo dozvolit jurcanje, bolje nego na cesti ali ovakav dokument stvarno nema smisla  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
totalno bez veze  :palacdolje:
 
izjava je zbog onih šta bi se vozili, ne bi ništa platili, niti organizirali, a kad poljube znak, onda bi se tužili.. :wink:

uvjeti su daleko od idealnih, ali tu se uvijek vozilo, a i ginulo, ali u svakom slučaju bolje nego na cesti....
 
baxy said:
Ova "Izjava o odgovornosti" za korištenje vojnog poligona Glavica je ogledni primjer kako izjava nebi smjela biti nikako složena
- nezna se tko je vlasnik vojska ili klub, tko je za vrijeme najma piste odgovoran, onaj kome plaćaš ili krajnji vlasnik, kome plaćaš slomljeni znak npr.
- skidaju se sve odgovornosti sa kluba u slučaju bilo kakve štete, ozljeđivanja zbog neprikladnih zaštita i sl.
- nigdje ne piše kakva je to pista i u koje svrhe služi, za jurcanje motorom sigurno ne, jer to tako u Izjavi ne piše
- kad potpisuješ ovakav dokument onda moraš voziti u skladu sa propisanim prometnim i sigurnosnim uvjetima a ne jurcat na vrijeme
- ako već postoji netko od strane kluba za vrijeme zakupa po ovom papiru bi te trebao odmah udaljiti ako voziš brže od propisane brzine za vojni poligon
- ako se zabiješ u znak i slomiš ga bez obzira šta se nalazi na idealnom mjestu da slomiš vrat, dužan si ga platiti po ovoj izjavi

jasno mi je da treba i tamo dozvolit jurcanje, bolje nego na cesti ali ovakav dokument stvarno nema smisla  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
totalno bez veze  :palacdolje:

Problem koji navodiš je vrlo lako riješiti ...  (y)

A rješenje vrlo vjerovatno znaš i sam ..  :mrgreen:
 
baxy said:
Ova "Izjava o odgovornosti" za korištenje vojnog poligona Glavica je ogledni primjer kako izjava nebi smjela biti nikako složena
- nezna se tko je vlasnik vojska ili klub, tko je za vrijeme najma piste odgovoran, onaj kome plaćaš ili krajnji vlasnik, kome plaćaš slomljeni znak npr.
- skidaju se sve odgovornosti sa kluba u slučaju bilo kakve štete, ozljeđivanja zbog neprikladnih zaštita i sl.
- nigdje ne piše kakva je to pista i u koje svrhe služi, za jurcanje motorom sigurno ne, jer to tako u Izjavi ne piše
- kad potpisuješ ovakav dokument onda moraš voziti u skladu sa propisanim prometnim i sigurnosnim uvjetima a ne jurcat na vrijeme
- ako već postoji netko od strane kluba za vrijeme zakupa po ovom papiru bi te trebao odmah udaljiti ako voziš brže od propisane brzine za vojni poligon
- ako se zabiješ u znak i slomiš ga bez obzira šta se nalazi na idealnom mjestu da slomiš vrat, dužan si ga platiti po ovoj izjavi

jasno mi je da treba i tamo dozvolit jurcanje, bolje nego na cesti ali ovakav dokument stvarno nema smisla  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
totalno bez veze  :palacdolje:
Molim da sastavite bolju
 
Evo i neki filmić ..  :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=k8-8_ONq2bs