GLEDAJTE HRT 3 u 20 h

vlais ng

Active member
Emisija zivot za motor.....
 
Nadao sam se boljoj emisiji....
Bez veze.....
 
nije loše sam vožnja lijevom stranom na zadnjem i u prometu nije baš za emisiju o nesrećama!
 
oracle said:
Tu emisiju smo već prožvakali davno :LOL: :LOL:

Jbg kad si stara ja sam 2006 godine imao 15 godina :jesus:
 
Evo baš pogledao, jer imam onu snimalicu pa sam snimio..
Uz dužno poštovanje prema nastradalom Ivanu i njegovoj obitelji, i svima ostalima koji su sudjelovali u dokumentarcu, al moram reć da nisam skužio poantu.
Jel poanta priče da su motorni opasni i da su nesreće moguće, ili je poanta ljubav prema motoru i vožnji motorom? Kad počnu tako o crnjacima i još nazovu emisiju "Život za motor"...  :misli:  Žašto nema neka pozitivna emisija o motorima bez njasra..
 
chasingdog said:
Evo baš pogledao, jer imam onu snimalicu pa sam snimio..
Uz dužno poštovanje prema nastradalom Ivanu i njegovoj obitelji, i svima ostalima koji su sudjelovali u dokumentarcu, al moram reć da nisam skužio poantu.
Jel poanta priče da su motorni opasni i da su nesreće moguće, ili je poanta ljubav prema motoru i vožnji motorom? Kad počnu tako o crnjacima i još nazovu emisiju "Život za motor"...  :misli:  Žašto nema neka pozitivna emisija o motorima bez njasra..

kao i dobar dio ekipe koja vozi :wink:

upravo to je poanta priče :mrgreen:
 
Kaj onda nema nitko filmić da se može skinut? :)
 
Vedran_ZG said:
Kaj onda nema nitko filmić da se može skinut? :)

Ak mi objasniš kako da to napravim, rado..
Dakle, imam ga snimljenog na snimalici i to će trajat nekih mjesec dana, onda se automatski briše. Oš da to snimim kamerom i stavim na jubitu?