GLJIVARENJE

strasilo

Motorator
Strašno volim jesti gljive na različite načine... i znam ih spremati .....

ali problem nastaje oko poznavanja gljiva.... tj. nepoznam glive i prepoznajem tek nekoliko vrsta u divljini, a često sam u šumi i imam priliku za branje...

Sad me konkretno zanima jedna vrsta na koju sam naletio u Istri ... pa ako netko zna jel ovo čudo jestivo ili nije... hvala
 
svaki toksin iz gljiva termicki je rastvorljiv, tako da cepaj samo, najgore sto ti moze bit jes malo smijavice i prividjanja, al nije li ti tako kad god na forum neku budalastinu otvoris svakog dana
 
crnogorac said:
svaki toksin iz gljiva termicki je rastvorljiv, tako da cepaj samo, najgore sto ti moze bit jes malo smijavice i prividjanja, al nije li ti tako kad god na forum neku budalastinu otvoris svakog dana

pitam se onda otkud toliko otrovanih, da nisu konzumirali "slabo pečene" :mrgreen:
 
jolly the roger said:
a što fali šampinjonima i bukovačama? :mrgreen:

ne fali ništa... kao ni varganjima, lisicama.... ali to sve znam prepoznati ...

zanima me konkretno ova gljiva sa slika.. ;)
 
ja sam nekidan pronasao par vrganja, je da su ih puzevi malo načeli, al bile su ok.  (y)

WP_000375_zpsc67edd22.jpg


 
btw ... dobio sam informaciju da se ova gljiva u narodu zove "zavodnica" i da je otrovna... nije smrtonosna...

ZAVODNICA

OMPHALOTUS OLEARIUS, ZAVODNICA, ZAVODLJIVA LISIČICA Gljiva kojom se otrovalo najviše ljudi našeg kraja, a trovanja traju i dalje. Do zabune dolazi zato što je neiskusni gljivari mijenjaju sa žuticom.Kad je nađu, oduševe se jer pomisle da su našli ogromnu žuticu i tu nastaju problemi. Zavodnica raste na panjevima i korijenju hrastova i ostalog bjelogoričnog drveća, te na korijenju maslina, a kad vam se čini da raste iz zemlje, dobro pogledajte i vidjeti ćete da je ispod tankog sloja zemlje, ipak vezana uz drvo, a žutica nikad ne raste na panjevima. Osimtoga žutica nema tako živahnu boju i ne može narast tako velika. Kada je nosimo u ruci, tada se oboji cijela ruka. klobuk zavodnice je izrazito svilenkastog sjaja narančaste boje s uraštenim crvenkastim vlakancima, rub mu je dugo uvijen, najprije okrugao, zatim duboko ulegnut i pod starost ljevkast i ispucana oboda.Stručak je uglavnom prilično dug, često zakrivljen i ekscentričan. a dno mu je stanjeno usljed rasta u svežnjićima.Narančastosmeđe boje kao i klobuk ili malo svjetliji. Pun je i vlaknast. Listići su gusti, uski. tanki, elastični, obično obrasli nisko na stručak, najprije blijedo žuti a zatim narančasti. Meso je narančasto, tamnije na bazi stručka, žilavo, vlaknasto, miris i okus ugodni,
 
strasilo said:
Strašno volim jesti gljive na različite načine... i znam ih spremati .....

ali problem nastaje oko poznavanja gljiva.... tj. nepoznam glive i prepoznajem tek nekoliko vrsta u divljini, a često sam u šumi i imam priliku za branje...

Sad me konkretno zanima jedna vrsta na koju sam naletio u Istri ... pa ako netko zna jel ovo čudo jestivo ili nije... hvala
Meni na prvu izgleda jestivo...  :mrgreen:
 
i meni je na prvu izgledala jestivo jer sam pomislio da je "lisica" ... ali mi je bila malo čudna, pa sam odustao ... :)
 
strasilo said:
Strašno volim jesti gljive na različite načine... i znam ih spremati .....

ali problem nastaje oko poznavanja gljiva.... tj. nepoznam glive i prepoznajem tek nekoliko vrsta u divljini, a često sam u šumi i imam priliku za branje...

Sad me konkretno zanima jedna vrsta na koju sam naletio u Istri ... pa ako netko zna jel ovo čudo jestivo ili nije... hvala


sve su gljive jestiva JEDNOM  :jesus:
 
ne se igrati sa gljivama u koje niste 100% sigurni. Otrov trajno i nepovratno može oštetit jetru...
 
Jel neko naletio gljive koje izgledaju ko koralji, onako u grmu rastu,il je to jedna gljiva koja izgleda ko grm :neznam:
svijetlo žute boje su..
Ove godine ih vidio brdo