GLJIVARENJE

ADAM said:
Onda sigurno nije tartuf kako je Dado napisao,nego 99% pezdec iliti puhara
https://www.google.hr/search?q=gljiva+pezdec&hl=hr&rlz=1T4GGHP_hrHR492HR493&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMIlu6-3a-fyAIVDGsUCh2KUQRC&biw=1024&bih=590#hl=hr&tbm=isch&q=gljiva+puhara

:shock: postajem opasan :LOL:

ono sam lupio iz zayebacnije ;)  (y)
a i nikome sa foruma ne bih povjerovao da mi nešto sl. nariba u klopu  :mrgreen:
 
Jbga,nisam išao,zidao sam na tavanu  :mrgreen:

Ali vele svi da je bilo super
 
OldBoy said:
    ...jučer večerica. Ajvar od bukovača  (y)

   

Ajvar od gljiva? :shock: Nikad probal,,, I nemoj štipat kruh :jesus:
 
Mr. Noo said:
Ajvar od gljiva? :shock: Nikad probal,,, I nemoj štipat kruh :jesus:

    ...imam čovjeka za takve oblizeke u Crnčićevoj

   

    a kruh mi štipa moj malički dvogodišnjak  :mrgreen:

   
 
Imao sam (moji starci) gljivaru - uzgajali šampinjone u 3 prostorije po 60m2 8dvije u podrumu + jedna klimom hlađena). Jao kada potjeraju, to nemožeš pohvatati sve. Naravno, idu redom po prostorijama, ali je meuhvatljivo i u jednoj kada prvi val krene. Kasnje 2-3 val i možeš pohvatati bez da se slomiš.
 
max32gb said:
Imao sam (moji starci) gljivaru - uzgajali šampinjone u 3 prostorije po 60m2 8dvije u podrumu + jedna klimom hlađena). Jao kada potjeraju, to nemožeš pohvatati sve. Naravno, idu redom po prostorijama, ali je meuhvatljivo i u jednoj kada prvi val krene. Kasnje 2-3 val i možeš pohvatati bez da se slomiš.

(y)

Koliko vreća otprilike na toj površini?

Ja sam imao par vreća šampinjona i bukovača, ne sjećam se više točno, ali mislim da 2-3 vreće šampinjona i 1 ili 2 bukovača, pa se sasvim fino od toga nabralo  (y)
 
Napokon...
IMG_20220928_194543.jpg
 
evo raketa
 

Attachments

  • Screenshot_20220930-145120.png
    Screenshot_20220930-145120.png
    715.3 KB · Views: 0