Godišnjica - ima li hrabrih za đir do mora ???

Adventurer

Active member
Evo upravo je prošla godina dana od zimskog đira do mora kad je nas desetak iz Zg-a napravilo svoj najraniji izlet do mora, a sve zahvaljujući globalnom zatopljenju.
Odlično smo se proveli sa riječkom ekipom i ručali u Senju pa ih ovim putem pozdravljam.
Tu je i link da se svi sudionici podsjete kako nam je bilo dobro:

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=38417.0


Obzirom da je ovaj vikend dobra prognoza mogli bi sve skupa ponoviti u nedjelju pa molim ekipu da se prijavi u velikom broju  (y) (y)
 
Koza još nije bila vani ove godine pa bi joj mogel pasati friški zrak ako bude vrijeme kako je najavljeno  :mrgreen:
 
Adventurer said:
Evo upravo je prošla godina dana od zimskog đira do mora kad je nas desetak iz Zg-a napravilo svoj najraniji izlet do mora, a sve zahvaljujući globalnom zatopljenju.
Odlično smo se proveli sa riječkom ekipom i ručali u Senju pa ih ovim putem pozdravljam.
Tu je i link da se svi sudionici podsjete kako nam je bilo dobro:

http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=38417.0


Obzirom da je ovaj vikend dobra prognoza mogli bi sve skupa ponoviti u nedjelju pa molim ekipu da se prijavi u velikom broju  (y) (y)

Izgleda da ce stvarno biti dobra prognoza ovaj vikend  (y) , pogotovo za istru i sjeverno primorje, ali po svemu sudeci, cijela rijecka ekipa ide u Padovu  :no: , tako da sam iniciram neki đir po istri, najvjerojatnije do umaga ili rovinja. Ako idete u tom smjeru, javite se...
 
Prognoza je 10C cijelim putem uz uglavnom sunčana razdoblja. (y)

Ajmo junaci prijaveeeee  :skuter: :biker:

Pokret bi bio u nedjelju s Inine benzinske iza rotora u smjeru Karlovca oko 9:30 do 10:00h po dogovoru.
 
Doc Luka said:
Zanimljivo    :D  a  kakva je prognoza  :misli:

Kakva god da je, svejedno. I prosle godine je bila da ce biti sunce i toplo, pa nismo niti jedno od toga vidjeli...

Zlikavca ako ide molim da ponovi trapke, prejaka fora...

Ja na zalost ne mogu, imam neku robdinu iz inozemstva i odlaze bas u nedjelju u toku dana.

:(

I da toga nema, isao bih ziher jer sam u ovih godinu pojacao opremu i ne bi mi bilo ni priblizno zima kao onda...

Pozz i RRijecanima!

 
Ako se odlučite najavite se...barem tiu na topicu
Ja se već par dana brusim na sunčanu nedjelju...
Lud sam od ove kiše više...vozio sam se možda 3 dana od Nove  :?
 
Adventurer said:
Prognoza je 10C cijelim putem uz uglavnom sunčana razdoblja. (y)

Ajmo junaci prijaveeeee  :skuter: :biker:

Pokret bi bio u nedjelju s Inine benzinske iza rotora u smjeru Karlovca oko 9:30 do 10:00h po dogovoru.

Uf, ak se ide, moram danas stic i registraciju napravit.... Vrijeme ce biti odlicno...

Je se zna do kud se ide i kad bi se otprilike vracalo, zbog noci me zanima, hladno se vozit kad padne mrak...
 
Tommee said:
Je se zna do kud se ide i kad bi se otprilike vracalo, zbog noci me zanima, hladno se vozit kad padne mrak...

Ide se od Zagreba prema moru. E sad da li prema Opatiji ili Crikvi ili Novom Vinodolskom to ćemo izglasat ovdje do nedjelje ili na licu mjesta kad se nađemo. Normalno dolje ćemo bacit nešto u kljun i vratit se u neko normalno doba tako da izbjegnemo mrak i hladnoću.
 
Tommee said:
Uf, ak se ide, moram danas stic i registraciju napravit.... Vrijeme ce biti odlicno...

Je se zna do kud se ide i kad bi se otprilike vracalo, zbog noci me zanima, hladno se vozit kad padne mrak...

Ajde tommee, obuci se, pa da te vise vidim na trijezno  :mrgreen:
 
alfred stokes said:
Ako se odlučite najavite se...barem tiu na topicu
Ja se već par dana brusim na sunčanu nedjelju...
Lud sam od ove kiše više...vozio sam se možda 3 dana od Nove  :?

Ti ne ides u Padovu? Vidim da vecina rijecke moto scene ide, pa...
Ajde, ako si za đir, javi se, cak i ako kontinentalci otkazu
 
zec13 said:
Ti ne ides u Padovu? Vidim da vecina rijecke moto scene ide, pa...
Ajde, ako si za đir, javi se, cak i ako kontinentalci otkazu
ako ne bud eprehladno,može vam se pridružiti još jedan?
 
yoshimura said:
ako ne bud eprehladno,može vam se pridružiti još jedan?

Sta se mene tice, naravno  (y) Cujemo se na PP. Ja definitivno idem, ako sam solo onda mi je tura prema istri, a ako nas je vise, po dogovoru.
 
zec13 said:
Sta se mene tice, naravno  (y) Cujemo se na PP. Ja definitivno idem, ako sam solo onda mi je tura prema istri, a ako nas je vise, po dogovoru.

u subotu idem u padovu,ali nedjelju sam 90%sigurno libero (ako sef ne zezne) pa nebi bilo zgorega da kontinentalci jave koje im je odrediste
 
Nevia said:
u subotu idem u padovu,ali nedjelju sam 90%sigurno libero (ako sef ne zezne) pa nebi bilo zgorega da kontinentalci jave koje im je odrediste

Pa evo Riječani imate priliku da nam predložite nešto zanimljivo i di je dobra i povoljna klopa. (y)
 
Adventurer said:
Pa evo Riječani imate priliku da nam predložite nešto zanimljivo i di je dobra i povoljna klopa. (y)

:misli: trenutno mi pada na pamet galija u krku,dopo lavoro na ucki....zapravo,na vlastitu sramotu moram priznati da sam vise upoznata sa gastronomskom ponudom po istri nego u rodnom mi gradu i okolici  :palacdolje:
 
Adventurer said:
Pa evo Riječani imate priliku da nam predložite nešto zanimljivo i di je dobra i povoljna klopa. (y)

Eto, raspitao se malo, i jako preporucena je jedna mala konoba blizu Pazina, Konoba Marino, i da natpis "pristupacne cijene" nije samo reklama  http://www.konoba-marino-gracisce.hr/2.konoba.htm

Zvao sam covjeka, i kaze da ako ce nas biti vise od 5 da je bolje da se u subotu rezervira, da dobijemo sto bolji stol (blizu ognjista ako treba!) jer im je nedeljom guzva. Hranu posluzuju tek od 13 sati, a otvoreni su od 10 ujutro.

Drugi prijedlog je Janjetina u Loznatima na Cresu, blizu grada Cresa - osobno tvrdim da je najbolja u krugu 300 km

Eto, pa mudrujte...