Gorivo

Hdz nema veze s tim,i da ti je Sdp na vlasti nebi bilo bolje,mozda i gore...
Istina, narod suti I dalje.
Kad je trebalo ugasit aute u znak protesta na par minuta i to je bilo tesko. Zasto bi se onda itko zamarao cjenom goriva.
I u parizu je narod birao vladu pa opet ih "pozovu na red".
Kazahstan takodjer ima izbore i sami su ih izabrali... To ne znaci da se sa svakom odlukom mora pokrit usima i sutit. A hrvati su u tome dobri tako da se nijedna vladajuca garnitura ne brine puno
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pikacu79 and Shepa
Istina, narod suti I dalje.
Kad je trebalo ugasit aute u znak protesta na par minuta i to je bilo tesko. Zasto bi se onda itko zamarao cjenom goriva...
valjda sto je svima vise-manje dobro,bolje ovdje za 5.000 kn.pit caffuSlag cilo popodne,uzivati u neradu i slobodi,biti 10.000 kn.uvik u minusu...samo trositi treba...,nego vanka za 20.000 kn...,/ dok sve poplacas,ostane ti pola,mozda.../vratis se sa 75 god sa lovom,napravis viluu,fališ se 8 dana...rikneš i pokupe ti tvoji il vec neko...,aj,bar ce ti reci-bia si dobar-... ,al meni to govore svaki dan,i dosadilo mi...
 
.
 

Attachments

  • Screenshot_20181209-201448.png
    Screenshot_20181209-201448.png
    52.3 KB · Views: 0
Standard nije rastao ni s SDPom i dalje nam je bilo super...cinjenica je da smo ko narod ovce bez obzira kakvu partijsku iskaznicu ima coban.
Dok god velika vecina sebe uvjerava da je dobro standard ce ostat isti bez obzira ko sjedi u saboru.
Da se kome zbog tog trese fotelja ili radi o glavi vjv bi i napravio nesto.
Svi sute kad se pohvale s rastom placa od 6% I nitko ne spomene da je trosak zivota u istom razdoblju narastao za 35%.
Na papiru je placa veca, a standard opet manji.
Osobno sam prije 10 god sa duplo manjom placom puno manje pazio koliko trosim.
I sdp je isti kurac, zato postoje izbori, biraš dok ne nađeš nekog tko je dobar, a ne ista govna 30 godina.
 
Ima veze, nije ni sdp dobar, što se toliko zapeli za sdp, kao da imamo dvije stranke.
Ja glasam za možemo na sljedećim izborima, ako me oni zajebu onda ću za nekog trećeg, za hdz ne glasam nikada.
Nisam zapeo za SDP ili HDZ (ne radim razliku izmedju njih ko neki jer je to sve ista ekipa) nego cinjenicu da ce SVI radit sto ih volja dok stoka suti. Uvijek bilo uvijek ce biti.
Ponavljam da tamo sjedi bilo tko dok se ne boji naroda nego se narod boji njega i moli mrvice bude isto kao i dosad.
Bez obzira jel netko nekom dao glas ili ne cinjenica je da smo budale koje ce vadit I 15kn za litru i srat da je skupo ali u znak protesta necemo ni ugasit vozilo jer je inkomodacija, kamoli sta drugo. A kako Paf kaze, uc cemo jos malo u minus i dobro je.
 
Mjesec dana pjese, biciklom, busom, na bolovanje :mrgreen: samo ne vozit prometalo i ne puniti ga gorivom pa da vidis ludnice ili svi prestat pusit da vidimo kako ce se finansirati oni sto stalno seru protiv pusenja :p
 
Kad je trebalo ugasit aute u znak protesta na par minuta i to je bilo tesko.
A mislim da nije samo komoditet u pitanju, nemaju ljudi love za plaćanje kazni. Sjeti se gašenja prije par godina, odmah su se izvadili blokići i olovke, a zahvaljujući našim zakonima znaš koliko je jednostavno ne platiti kaznu po pravomoćnoj odluci...
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
A mislim da nije samo komoditet u pitanju, nemaju ljudi love za plaćanje kazni. Sjeti se gašenja prije par godina, odmah su se izvadili blokići i olovke, a zahvaljujući našim zakonima znaš koliko je jednostavno ne platiti kaznu po pravomoćnoj odluci...
Slazem se... Kad 15 ljudi ugasi vozilo tako bude jer ostalih par miliona ce se rugat s tih 15 i pljeskat policajcu koji ih kazni... volio bi vidjet blokic u francuskoj kad su digli cijenu goriva.
Zato rekoh dok se narod boji vlade ona ce biti ista kako god se zvala.
 
Tko ne plati na mostu plati na ćupriji, svi prestanemo kupovati gorivo, alkohol i cigarete, počet će oporezivati kruh i mlijeko
 
  • Like
Reactions: hondimir
Ima veze, nije ni sdp dobar, što se toliko zapeli za sdp, kao da imamo dvije stranke.
Ja glasam za možemo na sljedećim izborima, ako me oni zajebu onda ću za nekog trećeg, za hdz ne glasam nikada.
Aha,ta stranka Mozemo,sigurno mogu...ja nisam ni u jednoj nit me briga,al koliko ima tih stranki i udruga,smijesno.
 
Nit smo mi ovce, nit se bojimo vlade,pa da nas je strah prosvjedovati protiv bilo cega.
Dakle,kod nas je stanje da, "boli me kuki sto susjedu crkne krava, bitno da su moje dvije zive".
Sta hocu reci,jako puno ljudi u Hr ima novaca, i boli ih kuki sta ostali spajaju kraj s krajem, i taman posla da ce prosvjedovati, zasto i bi, jos ce skupa sa policijom "j... majku" ovima koji koce promet npr.
Prosvjeda i pobune ce biti kad 90% posto naroda bude na plateznom minimumu,tj. kad skoro svima dodje voda do grla, a mi nismo ni priblizno u toj situaciji.

I sad cete reci zasto onda Francuzi prosvjeduju, e pa, oni su puno veci patrioti od nas, vole svoj narod i drzavu,tj. nije da ih boli ku... za bliznjeg, jer francuz kuzi da ako je danas susjedu slabo, sutra ce biti njemu.
Mi u globalu gledamo samo svoju guzicu, sebicni smo, to vladajuci kuze, pa im je lako dirigirati drzavom kako god pozele.

Evo u srbiji npr.,uspjeli su sa blokiranjem rudnika nikla, ili sta je vec bilo u pitanju.
A kod nas, nasrali Rockowol u centar Istre prakticki, neki su se bunili, ali je vecina imala koristi, i eto, prodala se guzica i zdravlje za saku eura.
Jadni smo li.....

A vi raspravljate o nekim prosvjedima, kod nas se ne moze organizirati ni pravi sindikat u osrednjoj firmi.
 
Nit smo mi ovce, nit se bojimo vlade,pa da nas je strah prosvjedovati protiv bilo cega.
Dakle,kod nas je stanje da, "boli me kuki sto susjedu crkne krava, bitno da su moje dvije zive".
Sta hocu reci,jako puno ljudi u Hr ima novaca, i boli ih kuki sta ostali spajaju kraj s krajem, i taman posla da ce prosvjedovati, zasto i bi, jos ce skupa sa policijom "j... majku" ovima koji koce promet npr.
Prosvjeda i pobune ce biti kad 90% posto naroda bude na plateznom minimumu,tj. kad skoro svima dodje voda do grla, a mi nismo ni priblizno u toj situaciji.

I sad cete reci zasto onda Francuzi prosvjeduju, e pa, oni su puno veci patrioti od nas, vole svoj narod i drzavu,tj. nije da ih boli ku... za bliznjeg, jer francuz kuzi da ako je danas susjedu slabo, sutra ce biti njemu.
Mi u globalu gledamo samo svoju guzicu, sebicni smo, to vladajuci kuze, pa im je lako dirigirati drzavom kako god pozele.

Evo u srbiji npr.,uspjeli su sa blokiranjem rudnika nikla, ili sta je vec bilo u pitanju.
A kod nas, nasrali Rockowol u centar Istre prakticki, neki su se bunili, ali je vecina imala koristi, i eto, prodala se guzica i zdravlje za saku eura.
Jadni smo li.....

A vi raspravljate o nekim prosvjedima, kod nas se ne moze organizirati ni pravi sindikat u osrednjoj firmi.
Ima I tu istine, samo kod nas boli kuki i one koji se krpaju minusima i kreditima i prividom "imanja novaca" jer nema bas 95% dobrostojecih u HR.
Ofc da ima tih kojima je dobro I ne vide ili ih nije ni briga za ostalo, ali puno je vise ovaca koje se boje zbog mrvica koje im se bace i sve je dobro dok se moze jos malo zaduzit da pokrije misec. Zalosno je sto ogromna vecina takvih ce sutit i rec dobro je ne tuku nas (ako i istuku nema veze to su ove budale sta se bune bezveze i zasluzili su) i u tome lezi misterij zasto ce vlada (koja god bila) jebat narod. Jer narod dopusta.
Rekoh vlade se prosvjedima pozivaju na red usljed losih odluka i nakon izbora.
 
  • Like
Reactions: Shepa
A kako se onda parsto tisuća okupi dočekati sportaše. Kakvi mentalni sklop moraš imati da cijeli dan stojiš na ulici da bi mahao Modriću i Co. OK, Titu smo morali.
Što imaš od toga što je Ivanišević osvojio Wimbeldon? Apsolutno ništa. Ali zato će se ljudi okupit. Za poskupljenja, referendume, izbore, neće. Ja to nekužim nikako. Evo gledam moto GP, bio i na trci, al da sad idem dočekivat vozače na ulici cijeli dan, nepada mi napamet, makar imao zagarantiran selfi s njima. Al na svake izbore i referendum ću izači u nadi da ću nešto promjeniti.
Evo da je izbor PDV 12% ili Hrvatska prvak svjeta u nogometeu, minimum 75% ljudi bi glasalo za nogomet.🤯
 
Ima I tu istine, samo kod nas boli kuki i one koji se krpaju minusima i kreditima i prividom "imanja novaca" jer nema bas 95% dobrostojecih u HR.
Ofc da ima tih kojima je dobro I ne vide ili ih nije ni briga za ostalo, ali puno je vise ovaca koje se boje zbog mrvica koje im se bace i sve je dobro dok se moze jos malo zaduzit da pokrije misec. Zalosno je sto ogromna vecina takvih ce sutit i rec dobro je ne tuku nas (ako i istuku nema veze to su ove budale sta se bune bezveze i zasluzili su) i u tome lezi misterij zasto ce vlada (koja god bila) jebat narod. Jer narod dopusta.
Rekoh vlade se prosvjedima pozivaju na red usljed losih odluka i nakon izbora.
Nema prosvjeda bez dovoljnog broja ljudi, e sad, uz to sto hrpetinih njih dobro, i nemaju se razloga buniti,naravno postoje i oni koje je valjda strah, oni koji su lijeni tj. nemaju volju prosvjedovati, i puno onih kojima je neimastina izbila svaku volju za bilo cime, a kamoli za neke pobune i sl.
Mi smo takvi da cemo se pobuniti kad nam govna dodju do doljnje usnice, za sada smo do prsa u dreku, i "dobro nam je".
 
  • Like
Reactions: Anticitizen419
A kako se onda parsto tisuća okupi dočekati sportaše. Kakvi mentalni sklop moraš imati da cijeli dan stojiš na ulici da bi mahao Modriću i Co. OK, Titu smo morali.
Što imaš od toga što je Ivanišević osvojio Wimbeldon? Apsolutno ništa. Ali zato će se ljudi okupit. Za poskupljenja, referendume, izbore, neće. Ja to nekužim nikako. Evo gledam moto GP, bio i na trci, al da sad idem dočekivat vozače na ulici cijeli dan, nepada mi napamet, makar imao zagarantiran selfi s njima. Al na svake izbore i referendum ću izači u nadi da ću nešto promjeniti.
Evo da je izbor PDV 12% ili Hrvatska prvak svjeta u nogometeu, minimum 75% ljudi bi glasalo za nogomet.🤯
Zato jer se hrvati vrlo rado okupljaju na pijankama i zabavama, pa koji god bio razlog, bitno da se festa, pjeva i veseli.
Prosvijedi i pobune nisu feste, jbga,za otic treba malo cvrsca volja i muda.

Ipak se jos uvjek nadam da bi vecina glasala za manji pdv, ne vjerujem da smo vas toliko u klincu. 😁