Gorivo

"Cijene goriva na svim benzinskim postaama osim na autocestama se fiksiraju na sadašnje cijene - 13.08 kuna za eurdizel i 13.50 kn na benzin. "
 
"Cijene goriva na svim benzinskim postaama osim na autocestama se fiksiraju na sadašnje cijene - 13.08 kuna za eurdizel i 13.50 kn na benzin. "
Samo 2 tjedna doduse.
Ja ne vidim razlog zasto bi na autocestama bilo skuplje gorivo, iskreno.
 
Tako je i u Italiji, u Siječnju sam putovao kroz Italiju i skinuli smo se sa autoputa u neko malo mjesto i platili naftu 1,66 Eura, a na autogrillu na odmorištu je bila 1,86 litra.
SVe je to dobro, jučer malo gledam sve puno ljudi po terasama, već sam pomislio prosvjedi, ali ne... ekipa cuga i super im je, tako da još uvijek je sve super.
 
IMG-20220621-WA0007.jpg
 
Evo danas natocio 205,00 kn u "kravu" tako da zahvaljujuci fiksiranim cijenama ostaje i dalje omjer 1kn/1km ....inace bi bilo jos gore 😭
 
screenshot koji plasticno prikazuje teoriju relativnosti (ti ljudi valjda nikad nisu bili siromasniji nego u zadnjih par godina) 16 lipa litra benge, ugrubo 100x jeftinije nego u EU :D

1655818154312.png
 
Evo danas natocio 205,00 kn u "kravu" tako da zahvaljujuci fiksiranim cijenama ostaje i dalje omjer 1kn/1km ....inace bi bilo jos gore 😭
Ja sa starim GSom jos uvijek drzim nekih 80 lipa/km... A sjecam se SRADa kako se 0,35lp/km vozilo.
Nista, vratit se na R. Ova advencur govna trose vise nego duplo, a spor ko blato