Gorivo

Napunih pun rezervar u Shella “FuelSave” gorivon
Sad potrosnja deboto unista😂😂😂
 
Ajmo neku "kladionicu" za cijenu u utorak, onak, bez nagrade, samo za prestiz :mrgreen:

Ja velim 14kn za ES95
 
  • Like
Reactions: diesel power
Nece biti skuplje nego danas, mozda cak i sitno jeftinije par lipa da se vlada prokurci kako su jaki🤣
 
Nece biti skuplje nego danas, mozda cak i sitno jeftinije par lipa da se vlada prokurci kako su jaki🤣

Tak je bilo i zadnji put , zato sam i "optimisticno" naveo 14kn, al Plenki i njegova svita ocito uziva kad ih se percipira da su heroji :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
 
U slučaju goriva ne vidim šta je loše u tome,za mene mogu biti i super junaci samo neka spuste gorivo za početak na 12kn 😁
Sta bi rekao na to da gorivo bez problema moze i treba biti cca 6kn
4kn sirovina
1kn pumpi
1kn drzavi
Ali neeee nasa izabrana stranka nas dere i haraci kao janjce
 
  • Like
Reactions: CarbonX
meni ovo vuce na teski spin vladajucih... cijene goriva rastu al nigdje ko kod nas.... onbi pumpaju cijenu i onda u vidu heroja sa pljeskom s balkona spasavaju narod tako da mu samo malo podignu (svaka 2 tjedna) i narod sretan, njima rejting raste a kasica se puni
 
Sta bi rekao na to da gorivo bez problema moze i treba biti cca 6kn
4kn sirovina
1kn pumpi
1kn drzavi
Ali neeee nasa izabrana stranka nas dere i haraci kao janjce
Na osnovu čega si izračunao ovih 4 kn?
I zašto misliš da bi 1kn bila dovoljna za državu?
Ako bi išli na tu 1kn s čim bi popunili rupu u proračunu?
U globalu se slažem s tobom ali prvo bi trebalo puno toga napraviti da ne ovisimo o tom novcu od goriva a tek onda bi mogli razmišljati o tolikom smanjenju nameta na gorivo. Da se to sad samo tako uvede,pitanje je koje bi posljedice bile za državni proračun tj. za zdravstvo, mirovine ili....
Za početak trebamo promijeniti vlast a onda još godinama rješavati nagomilane probleme,tako da ništa od te 1kn
 
meni ovo vuce na teski spin vladajucih... cijene goriva rastu al nigdje ko kod nas.... onbi pumpaju cijenu i onda u vidu heroja sa pljeskom s balkona spasavaju narod tako da mu samo malo podignu (svaka 2 tjedna) i narod sretan, njima rejting raste a kasica se puni
Kako to misliš,nigdje kao kod nas?
Pa imamo među najmanjim cijenama u EU a i cijene nisu rasle zadnjih preko mjesec dana.
Da nebi bilo da branim lopove na vlasti,ni slučajno ali jednostavno nije istina da kod nas najviše rastu cijene.
Znači u cijeloj EU su cijene previsoke osim u Poljskoj, Sloveniji a daleko najbolje su u Mađarskoj
 
Last edited:
Na osnovu čega si izračunao ovih 4 kn?
I zašto misliš da bi 1kn bila dovoljna za državu?
Ako bi išli na tu 1kn s čim bi popunili rupu u proračunu?
U globalu se slažem s tobom ali prvo bi trebalo puno toga napraviti da ne ovisimo o tom novcu od goriva a tek onda bi mogli razmišljati o tolikom smanjenju nameta na gorivo. Da se to sad samo tako uvede,pitanje je koje bi posljedice bile za državni proračun tj. za zdravstvo, mirovine ili....
Za početak trebamo promijeniti vlast a onda još godinama rješavati nagomilane probleme,tako da ništa od te 1kn
Nisam izracunao nego se zna da je sirovina cca 4kn
Zasto bi drzava uzimala vise od 1kn na litri goriva?
Boli me k za rupu u proracunu, neka se lopine reorganiziraju i nauce ekonomiji a ne haraciti narod.
curi na sve strane skolstvo, zdravstvo, sudstvo sve se preplacuje 2-3 puta i onda se kompenzira na gorivu a mi kmetovi jebeno sutimo i veselimo se da nije 16 nego 13.

Zasto bi uopce placali cestarinu u svojoj drzavi koja je asfaltirana novcima svih nas iz proracuna a odrzavat se moze iz cestarine na registraciji???

Pa dok smo tako jebeno glupi oni to koriste i nadam se da bude i 20 samo da nekima dode iz guzice u glavu.

Jebeno smo glup narod koji samo razmislja dok je meni dobro boli me k za drugoga zato i jesmo tu gdje jesmo i nece nam jos dugo biti bolje.