Gorivo

Na 50L 13kn.
Ako u prosjeku sipaš 10L u motor za tih cijelih 2,6kn povećanja umalo rip

Triba svatit opcenito al to ti izgleda neide. 😉

Za voznju oko kuce tih 13kn na 50L samo u zadnjem poskupljenju i nije puno al kad pogledas zadnji par tjedana a kamoli miseci i godina onda se netriba cudit sta je poskupilo sve od kruva do lokomotive.

Tebi je RIP zica izmedju usiju
 
Struja ,voda,grijanje, komunalije, hrana , svi napitci a treba se nesto i obuci...
 
  • Like
Reactions: pikacu79
IMG_20211012_092842.jpg

IMG_20211012_093007.jpg
 
Triba svatit opcenito al to ti izgleda neide. 😉

Za voznju oko kuce tih 13kn na 50L samo u zadnjem poskupljenju i nije puno al kad pogledas zadnji par tjedana a kamoli miseci i godina onda se netriba cudit sta je poskupilo sve od kruva do lokomotive.

Tebi je RIP zica izmedju usiju
Bar da je rip.
Nisi shvatio da me boli k kolika je cijena, a tebi ako fali tih par kn javi i pošaljem ti. Nije problem
 
Bar da je rip.
Nisi shvatio da me boli k kolika je cijena, a tebi ako fali tih par kn javi i pošaljem ti. Nije problem

Nisi ti ti kriv, zivi u svom svijetu.
 
Ispravak netočnog navoda. Nisi ti pratio na nastavi. Ja vozim i to fluidno, bez velikog opterećivanja što se vidi i na video isječcima koje sam objavio. Nisam od tog đira turiranja na mjestu. To što tražim da se napravi takav test na novim modelima ne znači da ja to radim.
Pa što od drugih tražiš, napravi sam test na svojem, a ne mlatiti tuđim ku**m po koprivama. Ili bi se na kraju samo rado smijao kako je netko drugi sjebao svoj motor a ti se i dalje fluidno voziš na najboljem motoru ikad proizvedenom??? Sve u svemu, jadno (n).
 
  • Like
Reactions: maRRin 06
Pa što od drugih tražiš, napravi sam test na svojem, a ne mlatiti tuđim ku**m po koprivama. Ili bi se na kraju samo rado smijao kako je netko drugi sjebao svoj motor a ti se i dalje fluidno voziš na najboljem motoru ikad proizvedenom??? Sve u svemu, jadno (n).
Ispravak netočnog navoda. To što tražim je od zastupnika da ustupe na test testne modele i ove nove pod garancijom ako netko hoce probat mada preferiram zastupnike. Dok je pod garancijom zamjenit ce se masina ako se nesto i dogodi pa je u biti i dobitak ako se prošlo 10000km. Čisto da se vidi kakvi su ovi novi motori. I ne nebi se smijao niti mi je to cilj. Čisto test da se vidi. A možda već i ima neki video pa ako netko ima link nek podijeli.
P.S. Najbolje kupit bačvu benzina dok je jeftin.
 
Na kraju ce i biti tako. Ako se prebacimo na struju pa nas opali jedna solarna magnetska oluja u banani smo.
Opet ce vodik bit najsigurnija opcija.