Gorivo

Ma dobro je nama, gledam danas sunčan dan, terase sve pune.....daleko je to od lošega.
Kad čujem kuknjavu od likova koji nakon posla zdrobe u birtiji 200+ kn laganini dvica.
S druge strane od gasterbajtera se naslušam svakakvih priča iz inostranstva, ali nema baš priča iz birtija i kako su rundali do fajrunta. :D
 
KAkav patriota, znači radije daš janezima nego svojoj domovini, a dok je bio lockdown nitko nije odbio 4kkn ;)

Da patriota 🤣

Takvi su prodali sve sta se dalo prodat.
 
  • Haha
Reactions: diesel power
Da sam pelcovan i ja bi preko granice 15km po jeftin benzin i dizel i usput jeftiniji shoping ovako ostajem vjeran domovini.
 

Attachments

  • FB_IMG_1634282304994.jpg
    FB_IMG_1634282304994.jpg
    47.4 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: neven
nije istina ovo prvo a ovo drugo ...više ne svijeti .... samopopravio se....

i PS ja sam tvojeg benzinca rival i to po dežđu... ti se tek na mojem dizlu moraš dokazati :)
 
Last edited:
Ma dobro je nama, gledam danas sunčan dan, terase sve pune.....daleko je to od lošega.
Kad čujem kuknjavu od likova koji nakon posla zdrobe u birtiji 200+ kn laganini dvica.
S druge strane od gasterbajtera se naslušam svakakvih priča iz inostranstva, ali nema baš priča iz birtija i kako su rundali do fajrunta. :D
Držim se podalje gostiona, ne mogu slušat ta sranja.
A još kad se počmu nabacivati priče:
"A šta ti je to 20-30k evra. "
A isti ti sjede u gostioni po cijele dane sline na šanku žicaju cugu a u žepu nemaju za kruh.
 
KAkav patriota, znači radije daš janezima nego svojoj domovini, a dok je bio lockdown nitko nije odbio 4kkn ;)
Nisam na 4kkn nego na punoj plaći i plaćam sva davanja bez i jednog dana kašnenja, a kad god ti netko priča ovako o patriotizmu drugu ruku ti drži u džepu. Ako si ti zadovoljan kako se dijele novci od trošarina jer farbaš tunele, ja nisam.
 
Kako nam je galantan,pravi državnik ovaj Plenković. Vidiš ti kako je on ovu krizu rješio, ko šta je rješio Besplatnu Bocku makar je nabavna cijena 20 eura, njemu Pfizer uvali za 20 al neće on dozvolit da Pfizer zajebava NAS (njegov narod) i on kaže evo vam DŽABE, pa bokte to nije radio ni onaj Đoker u filmu Betmen. Sad je hrabro ustao protiv OPEC-a protiv svjetskog naftnog lobija.

On je sad STOPIRAO DIVLJANJE cijena gorivnog derivata zvanog "benzinsko gorivo" i to jedno čudo.

Prije, dok nije Plenković bio naš kralj, bili smo žrtve kretanja Cijene Barela.

Barel npr. 70 dolara - benza na pumpi 9 kn
Barel padne na 50 - benza pojeftini na 8,97 kn
Barel skoči na 90 - benza 11,50 kn
Barel propadne na 60 - benza pojeftini na 11,47 kn

Sada više neće biti tako. Sada će ON reći kada ćemo zapratiti svijetske trendove u cjeni energenata.
 
Taj barel, to je meni uvijek bila neka misticna kategorija.
Kao i Corona sad, tu je, a u stvari i nije, pa pelcuj se, pa vicu drugi nemoj itd.
I kako to uspiju izracunati, to mi je najbolje, pazi, iz BARELA dobiju neku cijenu po litri, pa kako?
 
KAkav patriota, znači radije daš janezima nego svojoj domovini, a dok je bio lockdown nitko nije odbio 4kkn ;)
A za koji kurac je bio Lockdown? Zbog nahlade? Prvo su zasrali sa bespotrebnim Lockdownom, a onda se išli praviti velikodušni sa našim parama, koje su prije Lockdowna nama uzeli.
Što nam nisu dozvolili da zaradimo naše novce, a ne se pravit velikodušan. Eto meni nisu dali ni kune, a popušio sam masu para.
Evo ja ću prvi u Hercegovinu po gorivo, kad se bude moglo bez Covid Ausweisa.
 
INA:
Nastavno na Uredbu Vlade RH o utvrđivanju najviših maloprodajnih cijena naftnih derivata, Ine će svoja premium Class Plus goriva (Eurodiesel Class Plus, Eurosuper 95 Class Plus, Eurosuper 100 Class Plus) prodavati do isteka zaliha, stoji u priopćenju iz te naftne kompanije.