Gorivo

jos da nasi nebi trazili Covid propusnice kad se vraćas ja se prosli put se prosvercao:mrgreen:

valjda ukinu to za 2-3 tjedna da vozim 3 auta i motor u jednom danu tankat u slo. Lipo ušteda 400kn za 2h posla
 
u sloveniji su sasvim slučajno ove godine troji izbori, a to zamrzavanje cijena (kao i ono suludo u mađarskoj) je naravno socijalni potez koji nema veze s predizbornom kampanjom 🤣

meni doduše paše jer su mi i mađarska i slovenija blizu, ali od naroda rade ofčice, a pogotovo orban
 
u sloveniji su sasvim slučajno ove godine troji izbori, a to zamrzavanje cijena (kao i ono suludo u mađarskoj) je naravno socijalni potez koji nema veze s predizbornom kampanjom 🤣

meni doduše paše jer su mi i mađarska i slovenija blizu, ali od naroda rade ofčice, a pogotovo orban
Boli te đon, tocis di je jeftinije, i dok traje traje.
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
Danas nema guzvi na benzinskima,zakaj?zato kaj ovi klosari kaj su cekali prosli ponedjeljak nisu stigli ni litru potrosit,ti se i ovak ne voze,osim vikendom kad odu u setnju po prirodi,to im je najjeftinije,i vicu da to rade zbog zdravlja😂
 
Danas nema guzvi na benzinskima,zakaj?zato kaj ovi klosari kaj su cekali prosli ponedjeljak nisu stigli ni litru potrosit,ti se i ovak ne voze,osim vikendom kad odu u setnju po prirodi,to im je najjeftinije,i vicu da to rade zbog zdravlja😂

Ovo je faking točno (y):p i ovih nekoliko litara što su potrošili od prošlog tjedna sada nadolijevaju do čepa i rade gužvetine, jer svima treba do čepa svi su presušili, ma to meni nije jasno...

Redovi se povećali, automobili čekaju i na ulici: ‘Natočio sam dva auta, sad punim i motor‘
 
  • Like
Reactions: pikacu79
zalihicu za 2 meseca smo napravili a dalje kak bude....

ja nisam mogao spavati... kažu da hayabusa puno troši.. a benzin 13 kuna... neznam kuda i kako... morat ću automatika registrirat... al onda možemo samo na romantiku @MOONSHIELD jer v gorice me nebre vleči.....
 
i romantika je v breg! al pemo jen dan kaj odradimo fotošesn spašavanje R-ova, bum regal prapovijesno vozilo pa kaj malo frgiće spušem!
 
Sranje... Matek daj makar dvo kable z svejčki doli hiti pa sam na dvo celindre u ovo šugavo doba,dok se situacija ne popravi... to ti bu te hajbusa pila kak recimo malo jači tomos 15ka,taman za v gorice
 
Hyabusa u original stanju pije od 6-6,5l,koliko god joj odvrtao gas.
Znaci duplo manje od Aprililili, a dvapt bolje ide. 😄
Tako da, Matek ne brini. 😁

Sta se goriva tice,vise nije ni smjesno, pocrkali svi vodeci, dabogda.
 
  • Like
Reactions: navigator77
slovenci blokirali cijene na 11,3 benga 11,7 dizel.... krepaj andreje jebatipasmater.....

strujan nemoj tak cajger od benzina mi je skliznul četvrtinu dolje... no nije da nisam sprobaval desni cajger natirati do blokade.... parput....
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Ako budeš mjerio, napiši i ovdje.
Službene brojke za Gen1 kažu 6,4 za Gen2 7,4.

Meni je više-manje svako vozilo cca 40% više trošilo od reklamiranog.