Gorivo

ne kuzim...ne pusi...ne pije...ne hebe...ne jede... stas ti stedit ...pa jesi ti živ uopće ...
 
A tko nikad nije ni pio ni pušio? Imaš za njega neki savjet kako da uštedi? Ako jede manje i jeftiniju hranu ili prestane jesti isto će uštedjeti neku lovu :poop:.
Evo savjet i za tebe ... promijeni sam ulje i filter i eto, 200 kn.si uštedio
 
Nisu jebeno normalni.
Ali sta, nas na kraju Amerika jebe,ili?
Jer ne kuzim koja je fora celnicima EU da namjerno osiromasuje svoj narod, uostalom, tko ih pritisce da to rade, ako vec ne rade svojom voljom, koga se to E U boji?
A ma....
 
Ako ste ikad u životu igrali društvenu igru monopol to je realni prikaz funkcioniranja svijeta i kapitalizma, i gotovo nikad oni koji su na dnu ne idu gore, oni koji imaju najviše se bogate još više i oni diktiraju i pravila i brojeve i sve ostalo.
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Sad javlja na vijestima da je Shell 6,7 milijardi€ zaradio u prvom kvartalu ove godine uprkos napustanju ruskog trzista zatvaranju stotina tankstela u Rusiji i napustanju naftnih polja u Rusiji. Dakle Putin je kriv za visoke cjene energenata...😁
 
Sad javlja na vijestima da je Shell 6,7 milijardi€ zaradio u prvom kvartalu ove godine uprkos napustanju ruskog trzista zatvaranju stotina tankstela u Rusiji i napustanju naftnih polja u Rusiji. Dakle Putin je kriv za visoke cjene energenata...😁
Evo sad na dnevniku BP preko 20milijardi $ Exxon i svi ostali isto po 4-5 milijardi pa vi krivite vladu :mrgreen: il su i ovo teorije zavjere od tepsijasa chektofaktori oglas'te se :p
 
Nisu jebeno normalni.
Ali sta, nas na kraju Amerika jebe,ili?
Jer ne kuzim koja je fora celnicima EU da namjerno osiromasuje svoj narod, uostalom, tko ih pritisce da to rade, ako vec ne rade svojom voljom, koga se to E U boji?
A ma....
Ja sam bio dojma da su krivac sankcije nad Rusijom i odbijanje uvozenja njihove nafte(nije da se ne uvozi, ali se ne uvozi sluzbeno pa mogu delat sa cijenom sta zele).
 
Bas neki dan radio godisnju promjenu ulja i filtera na autu od staraca. Provjerio kilometrazu i autek je napravio vrtoglavih 2600km u godinu dana. Sad mi zao kaj sam filter kupio i promijenio, a ne samo ulje. Njima cijena bege ne utjece puno na trosak po prijedjenom kilometru :mrgreen:

S druge strane, Z900 sam kupio prije 26 mjeseci i jucer okrenuo 40.000km. E tu vec osjetim visu cijenu benge ove godine :ROFLMAO:
 
Last edited:
Ne vozim motor, koristim službena kola.
Ne jedem, ne pijem. ne pušim.

Nemam sunčane naočale. Perem se po potrebi, za blagdane.
Nemam morala. Nemam ničega. Ne treba mi išta.

Na kraju krajeva, lažem. Ja sam obični troškalija kme kme kmeeeee
 
Lipo na dijetu
Ja sad moran doli cca 8 kg u misec ipo…..
Samo malo crnoga kruva i voda…..svaki drugi dan bjelanjak…..
Nema vise cevape u Densija…..

btw auto rezervar misecno….45 ltr stane…..mozda i vise od misecno
Motor je cca 3 rezervara tjedno ako ne upadne Karlobag,Gospic,Imocki,Neum….24 ltr stane
Skuter rezervar svakih 6 miseci….15 ltr

a ja moram dobit 8kg ali nikako