Gorivo

Kažu od sutra nafta -40lp, a benzin +14lp.

Sa'će dizeli pojurit autoputom 😉
 
molim ovlaštenog fuel-gurua i cijenu lpg-a..
jbga toči se skoro pa tjedno do čepa..
 
Također, samo je razlika da ide u dva auta svaki po tank tjedno, i jel ima ikakvih naznaka da se LPG ikad više vrati na 50% cijene benge?
 
Uopce me ne tangira cijena goriva,upravo sam se vratio sa Stromom nakon 5 ipo dana voznje, lutanja... obisa sam cilu Istru,Rab,Krk,Cres...skoro sva sela...potrosia 2 ipo rezervara goriva...bagatela...za ovoliko se izvrtiti...
 
Uopce me ne tangira cijena goriva,upravo sam se vratio sa Stromom nakon 5 ipo dana voznje, lutanja... obisa sam cilu Istru,Rab,Krk,Cres...skoro sva sela...potrosia 2 ipo rezervara goriva...bagatela...za ovoliko se izvrtiti...
Opet ista priča....
Najmanje je bitno koliko kome troši motor ili auto. Ostali troškovi života rastu na račun goriva nenormalno, te nas postepeno osiromašuju a da nismo ni svjesni...
 
Jedan prikladan o cijeni goriva i poskupljenju svega ostalog :mrgreen:

768x768-42bcb76c-9d0c-11eb-86af-cedfb09875dd.webp
 
nema simo tamo.... busu sam prodal sad idemo tražit motor koji najmanje troši a da me može potegnut uzbrdo....
 
ljudi će jambrati, ali će se voziti i više nego do sada, a gorivo bude prije nego kasnije 20 kn i onda ćemo to lijepo konvertirati na 3 eura i super :mrgreen:

jedino što nas može spasiti je nova korona i lockdown od pola godine, ako se više živciramo garant će se nešto promijeniti i to na bolje naravno :cool:
 
Bojkot cuda cini al za sitnozube je to visa matematika 😁
Bojkot će doći prisilno sam po sebi ako se ovako nastavi, jednostavno ljudi će tonuti u minuse i dugove jer se nikome danas ne spušta standard, danas se ne pita da li imamo novca za nešto, danas to nešto mora biti po bilo kojoj cijeni jer svi ostali imaju to nešto, i onda nakon nekog vremena odjednom sve kartice i krediti u crvenom......al kako da moj mali nema električni romobil ili ajfon.
Onda će doći oni što sjedaju na pod pred kućama i stanovim tih istih jadnih i ovršenih ljudi kojima je sudbina donjela da ostanu bez svega.....pa oad dođu do nekih glasova i zasjednu u fotelju tamo gore, odjednom ih više nije baš briga ni za koga..... tako da uopće me ne brinu nikakve raznorazne ideologije ili nekakvi prosvjedi ili akcije, to je ionako manipulacija masama opet u nečiju korist zapravo.
Na kraju krajeva podgledajmo rezultate skupljanja potpisa za referendume...... neki tamo likovi iz fotelje su rekli nema referenduma i to je to.... volja naroda.....kojeg naroda...... da se izborima može nešto promijeniti ne bi bili legalni.
Sve polako ide ka onom najgorem scenariju, ratuju zemlje koje hrane i pogone gotovo polasvijeta, ljetina gori umejsto da se žanje, i to se odmah vidi na globalnoj ekonomiji, tj novac kao brojevi postaje sve bezvrijedniji, a ako se ovako nastavi još koja godina, dolazi do gladi.....a onda zakon jačega.
 
po tome najbolje da se odmah svi samoubijemo, osim ako mislimo za sebe da smo ipak mi jači i da smo baš mi odabrani koji će preživjeti tu apokalipsu koja nam neminovno dolazi vrlo brzo :mrgreen:
 
nema simo tamo.... busu sam prodal sad idemo tražit motor koji najmanje troši a da me može potegnut uzbrdo....

Ja sam se odlučio u subotu, put MBistrice biciklom, mjesto vožnje motorom.
I baš me briga, pojeo odojka, nekoliko piva....još da me neko gemištekom počastil.....
 
  • Like
Reactions: Matek
bolje da si splazil na kalvariju i zmolil koji očenaš dok si već bil tam
 
nema simo tamo.... busu sam prodal sad idemo tražit motor koji najmanje troši a da me može potegnut uzbrdo....
Sad vidim.
Btw. Busa je, u odnosu na performanse, bila najekonomicniji motor koji sam imao(Aprilia najskuplji 😄), ispod ili iznad 250kmh,uvjek je bilo oko 6,5l na 100.
 
ti si onda jako fluidno vozio... ja uredno 10 litara i to mješovite vožnje... vjerujem da je više kad ga gazim stalno....

ali nit se ne žalim to ja malo sarkastično :)

nemože 1300 ccm trošit 5 litara i ići 300....
 
  • Like
Reactions: Luke
Onda sam, sa svojih 20-ak godina bio bez pameti, i kazaljka je cesce bila preko 200 nego ispod, a potrosnja ajd do 7 max.
Tvoja je ocito bila nepostelovana. 😁