Gorivo

Ako se dobro sjecam eurosuper je bio naziv za bezolovni . Supera je bilo i prije.
A bio je i regular 88 za one koji se sjecaju :mrgreen: ili 91. Sad si me zbunio
Moguće,ja se nikako ne mogu sjetiti 😁, mislim da je bio jedan zeleni i jedan crveni(taj je mislim bio 98) i kao da se nisu isto zvali,a možda i ništa od ovoga nije točno 😁
 
Regular i super, koliko pamtim. Super je sa 98 otišao na 95 i postao bezolovni pa Eurosuper. Meni se čini da je bio 91 regular. Mada je to tako pisalo, kad bi u Njemačkoj u Žiku ulili Super98 znali su ventili izgorit :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
Regular i super, koliko pamtim. Super je sa 98 otišao na 95 i postao bezolovni pa Eurosuper. Meni se čini da je bio 91 regular. Mada je to tako pisalo, kad bi u Njemačkoj u Žiku ulili Super98 znali su ventili izgorit :mrgreen:
Ipak se nečega sjećam 😁,ali mislim da je regular bio prije a da su onda bili normal i super. Normal 91(zeleni) i super 98 (crveni)
 
  • Like
Reactions: DamirK
Ipak se nečega sjećam 😁,ali mislim da je regular bio prije a da su onda bili normal i super. Normal 91 i super 98
Malo sam proguglao da se podsjetim. Kod nas, u vrijeme juge, je regular (normal) ipak bio 86-88. U zemljama EU je bio kako gdje, 91, 93…
 
  • Like
Reactions: Dene
IMG-a0f56831ab21f14c05b3736ecfe592d7-V.jpg
 
Anmooo...do Cepa...