gorski kotar preporuke

geronimo43 said:
kad smo već kod Furmana...U fužinama nas uhvatio pljusak, zapravo pljuščina. Skolonili se u kućicu na autobusnoj stanici. Kiša lije ne misli stati. Dolazi tip na quadu i sklanja se isto ispod nadstrešnice. krene priča di smo šta smo...ja kažem da sam čuo da je u furmana najbolj apica i da smo upravo krenuli tamo.Na to se čovjek predstavi kao vlasnik picerije i pozove nas na besplatnu picu. bio je još malo s nama i otišao. Ja mislim ma to je neka zajebancija, odemo ja i žena u Furmana, tamo nas dočekaju kao najmilije, kaže konobarica gazda je rekao za vas sve besplatno. ovom prilikom se zahvaljujem čovjeku na odličnoj pici  :wink: (y)
A meni ništa zahvala i to za dobru preporuku  :mrgreen:
 
odlična pizzerija, ljubazno osoblje, o gazdi sam već rekao (y). Lokvarku sam posjetio, stvarno se ima šta vidjeti, zbilja fascinantno...Imao sam još toga u planu ali malo mi je kiša poremetila planove. Jedino nisam bio zadovoljan pansionom Lovački u Delnicama, tamo je još uvijek teški socijalizam što se tiče usluge i odnosa prema gostu, nije ni čudo jer su čini se u vlasništvu hrvatskih šuma pa im može bit. Dene tebi hvala na preporuci (y) :mrgreen:
 
Ako ti, Kauzlarić, dijete Goransko, ne možeš dati pravu preporuku, onda nek' sve ide kvragu... :jesus:
 
Pa nisam znao da smo Dene i ja zemljaci.
 
geronimo43 said:
kad smo već kod Furmana...U fužinama nas uhvatio pljusak, zapravo pljuščina. Skolonili se u kućicu na autobusnoj stanici. Kiša lije ne misli stati. Dolazi tip na quadu i sklanja se isto ispod nadstrešnice. krene priča di smo šta smo...ja kažem da sam čuo da je u furmana najbolj apica i da smo upravo krenuli tamo.Na to se čovjek predstavi kao vlasnik picerije i pozove nas na besplatnu picu. bio je još malo s nama i otišao. Ja mislim ma to je neka zajebancija, odemo ja i žena u Furmana, tamo nas dočekaju kao najmilije, kaže konobarica gazda je rekao za vas sve besplatno. ovom prilikom se zahvaljujem čovjeku na odličnoj pici  :wink: (y)
A ja na pumpi. I sve se gledamo. Još sam se sa ženicom smijao kako lik vozi i drži kapuljaču jednom rukom.
Baš lijepo kako ste prošli.  (y)
 
nisam vidio niti jednog tracera, to je bilo u petak oko 18-19 sati . Nisam vozio po kiši, taman sam parkirao kod benzinske kad je počeo pljusak. Bila je jedna honda cbf 1000 Kutina čini mi se
 
Mi smo došli po kiši.
He he ja sam vas vidi i njega na quadu. Imao je zelenu kabanicu. Ja sam čekao da se pumpa zatvori od 18:30 do 19:00 da mogu pustiti motor tamo. Moja ekipa je jela štrudlu u Bitoraju iako je ja ne jedem. Nakon što je vlasnik otišao od vas stao je kod Bitoraja i ukrcao se nekome u auto i otišao je negdje.
Ja sam vas vidio i još sam komentirali da nismo nedini.
Ste doma?
 
je u pravu si. mogao si se javiti da popijemo nešto ili ako te put donese u Split plaćam ručak i tebi i deni U subotu sam preko Crikvenice krenuo doma ali mi je brzo dosadili pa sam se vratio na autoput. Kod Zadra opet pljuščina ali sreća žena ima ujaka u selinama kod ulaza u paklenicu pa smo tu čekali da stane