GP 800 klub hrvatska

Dali ste zainteresirani za clanstvo u klubu vozaca Gilere GP800?

  • Da (vozim GP800)

    Votes: 11 18.6%
  • Da (nemam GP800, ali razmisljam o kupnji)

    Votes: 6 10.2%
  • Ne (imam GP800, ali me to ne zanima)

    Votes: 0 0.0%
  • Ne (nemam GP800 i nezanima me klub, temu pratim iz dosade)

    Votes: 36 61.0%
  • Da (nemam GP800 ali sam obožavatelj )

    Votes: 6 10.2%

  • Total voters
    59
djuka007 said:
U ...ovoj Korenici ponovo se ne držimo plana i odlučujemo odati zasluženu počast "mom" zavoju na cesti između Gospića i Karlobaga. E sad zašto moj, zato što sam tamo prije cca 3 g. blagoslovio zavoj i završio zajedno sa ex suzukiem GSX-R 750 06, pokraj ceste. Kako se minulog događaja slabo sjećam, shvatio sam zašto mi je ekipa govorila da se moram doći pokloniti  navedenom zavoju. Iako se to na slikama slabo vidi doslovno sam sletio na jedinom mogućem dijelu na kojem nema stabala i završio nekih cca 10-ak m ispod ceste bez većih ozljeda. Kako ja tako i suza.
Ajde ti bar netribaš svaki dan kraj toga zavoja, ja kraj moja 2 moram nažalost  :palacdolje:

Ma ima si sriče da ti nije bilo ograde inače bi završija ka moj T max u papru  :wink:
 
Djuka, vidim da ste prošli i kroz moju Rovanjsku. I taj dio puta (Starigrad, Seline, Modrič, Rovanjska, pa prema mostu/autoputu) je lijep...  (y)
 
Kako napredujemo iz dana u dan ovaj puta smo se skupili nas četvorica, ali bilo bi nas sedam da nije vlais na putu baš kao i GT a bobo je imao obaveza, no bili smo blizu malo je falilo za sedmoricu veličanstvenih , ovako smo snimili četiri jahača apokalipse :)




Nadam se da će ovaj prizor motivirati ostale da nam se idući puta pridruže u što većem broju da doživimo i fotku makar 10GP-a na okupu :)
 
Ajde, neka ste se konačno i vi počeli okupljati i voziti zajedno!

:thumbsup:

Sent from my Pimperlin using Tapet O.K.
 
Kako je vrijeme nestabilno mnogi se pokolebaju zbog kiše, ne zamjeram, niti ja se ne volim klizati po cesti, nije me strah biti mokar ali ne bi padao.
Ne znam kako stojite s 14.07. ili 15.07. ali predložio bi jedno zajedničko kupanje kako je trebalo biti prošle godine u Jadranovom.
Ima još mjesec dana do toga pa bi molio sve koji bi ozbiljno htjeli da si planiraju, jer ako sam spreman žrtvovati posao onda valjda i ostali mogu nešto pregoriti da bi se skupili makar 10 GP-a na hrpi i opalili jedan đir po obali. Nađemo se npr. u Jadranovu družimo se i kupamo, pa napravimo zajednički đir obalom do Senja gdje se razdvojimo. Naravno sve lijepo dokumentiramo fotkama i video zapisom :)
Ajmo javite mi kako vam se prijedlog sviđa ?
 
Decki ocekujem vas sve sutra u novoj gradisci na strmcu.
 
Vozi, vozi, a što se Rijeke tiče, nije bio nitko!
 
evo i malo slika ovdje da ne umre ova tema jer mislim da odavde će lakše ljudi naći put do našeg foruma, a ovdje ih treba privući ka našem klubu da i dalje napredujemo pa da ne bude dvoznamenkasti broj samo san nego vrlo skora realnost, a troznamenkasti cilj :)
prvo smo se skupili kod Arene gdje nas je bilo 5 ali jedan crni nije išao dalje s nama do N Gradiške, što je šteta jer bi nas bilo 8 s njim,
a da su djuka i sandy došli eto nas na dvocifrenom broju i bez onog trećeg iz Daruvara. Ovako samo bili nas "sedmorica veličanstvenih"  (y)
























 
Samo tako dalje. I ako moze jedna sugestija, nemoj te se previse sirit. Nevalja da vas previse :cool:
 
ROMANISTA said:
Samo tako dalje. I ako moze jedna sugestija, nemoj te se previse sirit. Nevalja da vas previse :cool:

Za okupljanje ovih 7 trebalo je vjeruj mi brdo poziva, sms-ova....itd to samo ja znam koliko truda i volje je potrebno, ali vrijedilo je ovo
napraviti, ali mislim da bi nakon ovoga trebalo ići drukčije i za buduće bi se ekipa širila samo ako se ljudi sami žele uključiti, i budu aktivni po tom pitanju.
Nisam ovdje da natežem ruke po tom pitanju. Volim voziti ovaj skuter i svi koji to isto vole dobrodošli su pa čak i svi oni koji vole voziti bilo koji skuter ili motor, jer to je poanta. Vidjeti na cesti  7GP-aca je lijep prizor i nema tko će to poreći  (y)
Sada imamo već jednu jezgru vozača koji su istomišljenici, pa svi podjednako uživamo voziti, a koliko će nas ubuduće biti vrijeme će pokazati. Što se tiče SRV-a svaki je kao što sam rekao dobro došao na vožnje, nismo separatisti i tko god može makar 120km/h da nas previše ne koći može se uključiti. Vozili smo se i s Nexusom 250 na čelu kolone jednom, a vozio ga je hrabri vozač tako da nam nije ništa falilo :)
 
ROMANISTA said:
Samo tako dalje. I ako moze jedna sugestija, nemoj te se previse sirit. Nevalja da vas previse :cool:
Zašto.
Samo se vi sirite.dapače.
Nemojte stat na ovome.
Kod tematskih klubova bolje je sto vise clanova imat.
Samo tako  naprid.
I kao sta san vec reka prije.
Hitno bojanje pojedinih primjeraka.
Talijansko zelena,žuta,japansko crvena,subaru plava,nizozemsko narancasta.
Super boja ka u prici a ne crna,siva....
Bila je vec isfurana.ako vec ide bila onda obavezno sa dosta perle.
Nesto ala Fiat 500 bili.

Send from my Mobitelnik
 
Spartacus svaka cast, znam da ti je vec idavno zelha gp klub napravit pa mi je drago sta vas se uspilo okupiti malo vise.....kako si i sam rekao lipo je bilo viditi 7 gp-ova na isom mjesti i kada ekipa vidi slike virujem da ce vam se pridruziti i da ce dalje sve ici puno lakse.