GP 800 klub hrvatska

Dali ste zainteresirani za clanstvo u klubu vozaca Gilere GP800?

  • Da (vozim GP800)

    Votes: 11 18.6%
  • Da (nemam GP800, ali razmisljam o kupnji)

    Votes: 6 10.2%
  • Ne (imam GP800, ali me to ne zanima)

    Votes: 0 0.0%
  • Ne (nemam GP800 i nezanima me klub, temu pratim iz dosade)

    Votes: 36 61.0%
  • Da (nemam GP800 ali sam obožavatelj )

    Votes: 6 10.2%

  • Total voters
    59
massa.st said:
Spartacus svaka cast, znam da ti je vec idavno zelha gp klub napravit pa mi je drago sta vas se uspilo okupiti malo vise.....kako si i sam rekao lipo je bilo viditi 7 gp-ova na isom mjesti i kada ekipa vidi slike virujem da ce vam se pridruziti i da ce dalje sve ici puno lakse.

a kada budu gledali ovakve stvari još će im lakše biti  (y)
https://www.dropbox.com/s/slgiserqhhrvd37/GP%20KLUB.mp4

imamo jezgru od 11 vozača koji se već svi skoro poznaju medjusobno, jer smo rasuti na sve strane, ali obzirom na opću raširenost GP-a mislim da je to lijep broj i vjerujem da će se idući puta okupiti svih 11 ako ne i više. Slabi smo mi u Zagrebu to je ono što me žalosti jer znam da ima GP800 više ali ova ZG ekipa se svela na nas 5 a kada bi imali ovdje jezgru od 10-tak vozača onda bi bilo već lakše postići masovnije susrete, ali i nije sve u masovnosti, bitna je i kvaliteta. Malo nas je ali smo jaki  :LOL:
 
seki22 said:
Zašto.
Samo se vi sirite.dapače.
Nemojte stat na ovome.
Kod tematskih klubova bolje je sto vise clanova imat.
Samo tako  naprid.
I kao sta san vec reka prije.
Hitno bojanje pojedinih primjeraka.
Talijansko zelena,žuta,japansko crvena,subaru plava,nizozemsko narancasta.
Super boja ka u prici a ne crna,siva....
Bila je vec isfurana.ako vec ide bila onda obavezno sa dosta perle.

Nesto ala Fiat 500 bili

Send from my Mobitelnik

Ma neslusajte sekia. Seki je malo cudan lik :mrgreen:  cisto kazen zato sto se kvalitet ljudi razvodni. Ako znate nasto mislim.

Iako nema vise gp 800 ( neznam ima li starih zaliha) tu je srv , iako se on proda u mozda par primjeraka. Uglavnom do 20-ak clanova koji posjeduju vozilo bilo bi optimalno.

Samo moje razmisljanje, nista drugo.. (y)
 
spartacus said:
Za okupljanje ovih 7 trebalo je vjeruj mi brdo poziva, sms-ova....itd to samo ja znam koliko truda i volje je potrebno, ali vrijedilo je ovo
napraviti, ali mislim da bi nakon ovoga trebalo ići drukčije i za buduće bi se ekipa širila samo ako se ljudi sami žele uključiti, i budu aktivni po tom pitanju.
Nisam ovdje da natežem ruke po tom pitanju. Volim voziti ovaj skuter i svi koji to isto vole dobrodošli su pa čak i svi oni koji vole voziti bilo koji skuter ili motor, jer to je poanta. Vidjeti na cesti  7GP-aca je lijep prizor i nema tko će to poreći  (y)
Sada imamo već jednu jezgru vozača koji su istomišljenici, pa svi podjednako uživamo voziti, a koliko će nas ubuduće biti vrijeme će pokazati. Što se tiče SRV-a svaki je kao što sam rekao dobro došao na vožnje, nismo separatisti i tko god može makar 120km/h da nas previše ne koći

može se uključiti. Vozili smo se i s Nexusom 250 na čelu kolone jednom, a vozio ga je hrabri vozač tako da nam nije ništa falilo :)


E bravo , tako sam nesto i mislio.... (y) :wink: :cool:
 
ROMANISTA said:
Ma neslusajte sekia. Seki je malo cudan lik :mrgreen:  cisto kazen zato sto se kvalitet ljudi razvodni. Ako znate nasto mislim.

Iako nema vise gp 800 ( neznam ima li starih zaliha) tu je srv , iako se on proda u mozda par primjeraka. Uglavnom do 20-ak clanova koji posjeduju vozilo bilo bi optimalno.

Samo moje razmisljanje, nista drugo.. (y)
Znam sta govorin
Kod tematskih klubova vazan je kvantitet a tek onda kvalitet.
Dok je kod drugih normalnih klubova obrnuto
Pozz

Send from my Mobitelnik
 
GP je malo specifičan mot...pardon, skuter ( :mrgreen:), pa je inicijalna ideja bila da se okupljanjem i druženjem (na našem forumu) lakše dođe do informacija o tehnikalijama, servisima, razmijene savjeti i sl. Osobno, svejedno mi je što vozi ili ide pješke onaj tko mi ponudi dobar savjet. Ionako se družim(o) sa ljudima a ne motorima. Volimo se voziti pa je bilo i logično da se osim digitalno, nađemo negdje i analogno  :0648: Za sada nas je 20 sa GP-800 iz Hrvatske i 1 iz susjedne države.
Thnx domaćinima moto susreta u N. G. na gostoljubivosti, u što nismo niti sumnjali, kao i to što su bezrezervno dozvolili da se "obični skuteraši" parkiraju kraj njih i uštekaju u defile! (y)
Mjuza je bila odlična, mjesto za susret perfektno, i koliko smo uspjeli vidjeti za ono kratko vrijeme, organizacija na nivou!

Mission accomplished!  :wink:
 
spartacus said:
a kada budu gledali ovakve stvari još će im lakše biti  (y)
https://www.dropbox.com/s/slgiserqhhrvd37/GP%20KLUB.mp4

imamo jezgru od 11 vozača koji se već svi skoro poznaju medjusobno, jer smo rasuti na sve strane, ali obzirom na opću raširenost GP-a mislim da je to lijep broj i vjerujem da će se idući puta okupiti svih 11 ako ne i više. Slabi smo mi u Zagrebu to je ono što me žalosti jer znam da ima GP800 više ali ova ZG ekipa se svela na nas 5 a kada bi imali ovdje jezgru od 10-tak vozača onda bi bilo već lakše postići masovnije susrete, ali i nije sve u masovnosti, bitna je i kvaliteta. Malo nas je ali smo jaki  :LOL:

Nemoj da te previse zabrinjava broj ljudi, gledaj samo koliko ima tmax-ova u HR-u ili jos boje u ST-u a koliko ih je u klubu, nemaju svi ljudi iste potrebe i ne uzivaju svi u istim stvarima, vozite se druzite se, a ostalo ce nadoci.......... :mrgreen:
 
milanche said:
jel imate kojeg tricolorea u Klubu ili na forumu?  :021: :021:

Kao što rekoh ti tricolori samo jure po Zagrebu - zaustaviti ih = nemoguća misija  :021:
Ali tko čeka taj dočeka, za sada smo uglavnom crno-bijela kombinacija s jednim crvenim ali ga nagovaramo da ga prefarba  :LOL: :evil:
 
spartacus said:
za sada smo uglavnom crno-bijela kombinacija s jednim crvenim ali ga nagovaramo da ga prefarba  :LOL: :evil:

I onda je svizac zamotao čokoladu... :mrgreen:

BTW, u dućanu su bili crni i crveni. Mogao sam birati po sistemu, "crni je zakaparen!"  :LOL: Imao ga je naš Zapru(đanec), tu sa foruma. sad mi je drago da sam mogao "birati crvenog". Lijepe su mi i ostale kombinacije boja za GP ali, crvena sa efektom je spešl end najs!

Evo, ja sam ti složio u photoshopu. Ti si samo kupi sprej! Kad završiš, ja ću svojega puknuti u bijelu! Deal?  :0648:
4B386CD8-65B1-2A42-9019-904C5F548A9B_thumb.jpg


 
Što se dogodilo s tim crnim? Zapru nije bio zadovoljan, ili...?
 
BobaCH said:
I onda je svizac zamotao čokoladu... :mrgreen:

BTW, u dućanu su bili crni i crveni. Mogao sam birati po sistemu, "crni je zakaparen!"  :LOL: Imao ga je naš Zapru(đanec), tu sa foruma. sad mi je drago da sam mogao "birati crvenog". Lijepe su mi i ostale kombinacije boja za GP ali, crvena sa efektom je spešl end najs!

Evo, ja sam ti složio u photoshopu. Ti si samo kupi sprej! Kad završiš, ja ću svojega puknuti u bijelu! Deal?  :0648:
4B386CD8-65B1-2A42-9019-904C5F548A9B_thumb.jpg

Pa baci ga ti u zelenu i samo zamijenite plastike. Uštedjeli ste jedno farbanje...  :mrgreen:
 
milanche said:
zapru zapru sa tuonom ili neki tamo zapru?  (y)

Tamo neki Zapru. Da, sa Tuonom. bio je zadovoljan sa Gp-om a ostatak ga pitajte pa neka kaže sam. Nema smisla da me hvata po semaforima!  :mrgreen:
Mislim da je bio u pitanju kuplung. Navik'o na motore, pa je u vožnji stalno stiskao zadnju kočnicu. Kao, ono, prešaltat će u višu!  :0648:

@Zapru, zaj3bavam te!  :jesus: