GP Brno: By Cigo ...

cigo

New member
Evo opet male turice do brna i nazad. Bili smo sa dva motora, mario (predsjednik MK Jackals-a) i moja malenkost. Kisa od maribora do beca nije prestajala, pa i fotke tako pocinju iznad beca (i zavrsavaju, zbog obilnih pljuskova prema nazad) jer nije bilo prilike ni skinuti kacigu a ne praviti fotke; a svi kisnjaci su mi prokisli. Odvalili smo cca 1300km po nemilu i nedragu.

sjeverna austrija


sjeverna austrija 1


nakon ceske granice


pred ulazom u kamp 'start'


unutar kampa


subota popodne


nedjelja jutro


naravno kisa


kisa pada trava raste :mrgreen: 8)


motori - neki malo brzi, neki malo sporiji


koliko samo ljudi ima :? :?:


...a tek motora :cool:


navijaci


...i odlazak na stazu :shock:


pogled sa tribine G, ispred koje se igrom slucaja sve bitno odvijalo.


...i ljudi kao u prici :shock:


zracna potpora...


125cc


125cc


250cc


250cc - borba na ulasku u ciljnu ravninu... :shock:


danny pedrosa - pobjednik...


valentinooooooo


u iscekivanju GP-a


...a odmaram i ja :mrgreen:


valentino i sete - prebrzi da ih moj aparat fokusira :shock: :mrgreen:


totalna jurnjava...


hayden & capirossi


valentino rossi - slucajni pobjednik nakon sto je seteu otkazala honda.


malo sumski oko staze


the predsjednik - MK Jackals


tankanje u brnu pred povratak za zg...


I kako to uvijek biva, skrenem negdje sa strane :mrgreen: ... tu sam izgubio maria, jer moj bandit vozi 'malo' sporije. Mario je sa 250km/h krenuo nazad za zg, nadam se da nije uhvatio neku od 100 policijskih patrola koji su iznad wiene cekali motore u prolazu.


odmor prije povratka na cestu.


u iscekivanju kise negdje u sjevernoj austriji - ipak, oko 10h navece vec sam bio u zg.


to je to!

Zahvaljujem mariju, kristini, pinti i ostaloj ekipi na super ugodnom drustvu, odspavao sam noc ugodnim snom pa sad mozemo dalje u duboke prerije. Ovaj vikend vec!!! :mrgreen: :shock: :mrgreen: :cool: :D
 
Svaka cast cigo, samo Rossi nije slucajni pobjednik. Sete-u je motor crkao tek posto ga je Rossi pretekao... :wink:
 
Hojla Gasho majstore, kako je? Meni se ucinilo da ga je sete prestigao par bogena prije finisha i onda mu je otkazao motor (bas ispod nase tribine). Ti si na TV-u sigurno bolje vidio.
 
cigo said:
Hojla Gasho majstore, kako je? Meni se ucinilo da ga je sete prestigao par bogena prije finisha i onda mu je otkazao motor (bas ispod nase tribine). Ti si na TV-u sigurno bolje vidio.

Hojla, legendo, kad ces dolje... 8)
 
Nemam pojma gasho, vjerojatno nagodinu, stisle obaveze.

Pozdrav