GP LE MANS e MONACO (slike)

bolcic said:
thnx.
znaci F1 skupa, odnosno preskupa. pogotovo kad pogledas prem onom sta si napisal za MotoGP. Ma najvejrojtnije cemo ne WRC s kombijem za cijeli vikend.
Ca vozis onaj kamion? ki kamion je to uopce? ca prevozi ta firma? fora izgleda, samo mi je preamericki, a ja :evil: ameriku i amere.
znam da ide uvijek neka rulja na F1 i to bas u monaco, ali zbilja je previse love.

Monaco je skup :mrgreen: a i F1 isto, malo skuplji od GP ili Bol'Dor-a , 24h Le Mans, SBK-a to je oko 60 Eura , ali zato GP Mogello 80 eura
Da vozim onaj kamion , to ti je Kenwort Amerikanac ja obozavam Ameriku i najbolje Americke proizvode (Harley) i nevolim zute , kamion je od Philip Morrisa , Marlboro , bio ti je neki crni BMW nova 3 sve dane sam ih vidjao , ali i bilo je i SC nekoliko razreda maturalnog putovanja , ha hebi ga :mrgreen: , reko sam ti da to sve moze biti puno jeftinije , ali i skuplje :mrgreen: :shock: :wink:
Pa to je ipak Monaco :mrgreen:
 
ZAKON su slike. Onaj brod sa rampom sa skuterom je ja mislim od Eddie Irvine-a. Bio je sa njim na Hvaru prije dvije godine.
 
Nike said:
ZAKON su slike. Onaj brod sa rampom sa skuterom je ja mislim od Eddie Irvine-a. Bio je sa njim na Hvaru prije dvije godine.

Nike , ali uz brod ide i onaj crni Rollce kabrio , a takvih faca tamo je bilo da ih se uopce nije moglo prebrojati :mrgreen: , steta kaj cijele slike ne stanu na komp , jer bi se jos bolje vidlo :shock: :mrgreen:
 
Vidim ja da se naš Veksla lijepo provodi u belom svetu. :mrgreen: :mrgreen: Možda sam ja seljak ali nakon uživo odgledanih F1 i GP500 meni je bilo zanimljivije i bolje gledati Alpe Adria na Grobniku. :auuu:
 
mate said:
Vidim ja da se naš Veksla lijepo provodi u belom svetu. :mrgreen: :mrgreen: Možda sam ja seljak ali nakon uživo odgledanih F1 i GP500 meni je bilo zanimljivije i bolje gledati Alpe Adria na Grobniku. :auuu:

Jadan ti Mate , ti se takvih stvari nisi nagledao u zivotu i nauzivao bijelog svijeta :mrgreen: daj nam malo pricaj o tome :shock:siroti covik iz cupa :mrgreen: jesam to dobro reko ili :?:
Pa sigurno je da je ljepse gledadi i drugo razrednu trku uzivo i slusati zvukove nego slikice i sve ostalo si zamisljati :mrgreen: :wink:
Bilo je takvih priredbica jos i vise samo kaj nije bilo numerickog aparata jos tada :mrgreen: , a jebiga kad sam sirotinja :mrgreen: :mrgreen:
 
Fakat sam ozbiljan za ovo o Alpe Adria. Nekako su mi ovi tvoji "kraljevi" bili dosadni. Puno mi je bolje gledati poznate i to na stazi koju i sami vozimo.
 
mate said:
Fakat sam ozbiljan za ovo o Alpe Adria. Nekako su mi ovi tvoji "kraljevi" bili dosadni. Puno mi je bolje gledati poznate i to na stazi koju i sami vozimo.

Imas pravo Maticu , svagdje je ljepo ali doma je najljepse , i pogotovo jos po stazi kojom se vozimo i oni i mi , u potpunosti se slazem s tobom , ali ja sam Vam isto htio malo docarati i ovaj dijo price koji nije dostupan svima uzivo izuzmimo tu tebe mene i nekolicinu ljudi koji su to vidli i imaju mogucnosti otici to vidjeti kad im se to pozeli :mrgreen: :wink: