GP-om po skijalištima

djuka007

Well-known member
Danas se rodila interesantna ideja.Naime kako smo žena i ja zagriženi skijaši ,a od nedavno i skuteraši palo nam je napamet ujediniti ta dva hobija u isčekivanju boljeg dijela godine, onog snježnog.Naime ideja je napraviti turu GP-om kroz nama draga skijališta.Za sad je tura ovakva:
Dan1
Šibenik-Villach (uz neizbježan posjet Louisu)-Nassfeld,noćenje u Sonnleitnu
Dan2
Obilazak Grossglockner glečera te nastavak za Bolzano i noćenje u Gardeni ili Corvari ili sl.
Dan 3
Obilazak Marmolada glečera i preko Cortina d'ampezzo spuštanje do Venecije te prko Trsta i Rijeke povratak u Šb.

Ovisno o raspoloženju tura se može i promjeniti ili produžiti ako nam se negdje svidi.

E sad ono bitno:

Otvoreni smo za sve prijedloge, savjete oko prenoćišta, cesta koje su interesantne ili lokacija koje treba obići.
Molim savjete i mišljenja  (y)
 
odi kolima.......
sa skuterom se nemos normalno vozit, sanse da se potrgas su 15x vece nego kad je suho, izjebat ces se sa stvarima i nakraju smrznut.

 
Fran Zgb said:
odi kolima.......
sa skuterom se nemos normalno vozit, sanse da se potrgas su 15x vece nego kad je suho, izjebat ces se sa stvarima i nakraju smrznut.
Cini mi se da bi on isao sad, a ne u sezoni skijanja...  :jesus:

A mogao je kratko napisati "dolomiti"...  :mrgreen:
 
A stvarno bi čovjek pomislio da si mislio skije i pancerice u kofer i gas na skijaliste u siječnju....  (y)
 
djuka007 said:
Danas se rodila interesantna ideja.Naime kako smo žena i ja zagriženi skijaši ,a od nedavno i skuteraši palo nam je napamet ujediniti ta dva hobija u isčekivanju boljeg dijela godine, onog snježnog.Naime ideja je napraviti turu GP-om kroz nama draga skijališta.Za sad je tura ovakva:
Dan1
Šibenik-Villach (uz neizbježan posjet Louisu)-Nassfeld,noćenje u Sonnleitnu
Dan2
Obilazak Grossglockner glečera te nastavak za Bolzano i noćenje u Gardeni ili Corvari ili sl.
Dan 3
Obilazak Marmolada glečera i preko Cortina d'ampezzo spuštanje do Venecije te prko Trsta i Rijeke povratak u Šb.

Ovisno o raspoloženju tura se može i promjeniti ili produžiti ako nam se negdje svidi.

E sad ono bitno:

Otvoreni smo za sve prijedloge, savjete oko prenoćišta, cesta koje su interesantne ili lokacija koje treba obići.
Molim savjete i mišljenja  (y)

Imaš nekog sponzora? :misli: :mrgreen:
 
Di god u slo, aut, ita, ch alpama krenes neces fulat ni pozalit tak da di vam se ide tamo idite... Prijedloga ima beskonacno ionako. Meni je odlicno preko kitzbuhela prema stelviu pa eventualno lago di garda ubacit i tak...