GPS Satellite Tracker

Cherry

New member
Pozdrav,

Nova sam ovdje i ne vozim motor ali imam momka koji vozi. Pročešljala sam forum ali nisam našla što me zanima. Naime, momak namjerava za par mjeseci skupa s ekipom motorom kroz Saharu pa mu želim pokloniti gps tracker koji ima mogućnost slanja SOS-a koji putem satelita alarmira obližnje službe spašavanja i Check-in feature tako da znam da je živ. Gledala sam po internetu brojne opcije ali voljela bih čuti vaša iskustva ako ih imate :)
 
Ili želiš biti sigurna da je on baš tamo gdje je rekao da ide, a ne kod neke druge zgodne cure ... :D
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Ili želiš biti sigurna da je on baš tamo gdje je rekao da ide, a ne kod neke druge zgodne cure ... :D
Hahaha ne ne, da to želi može dok je i u Hrvatskoj 😂 šta se mene tiče ne treba mi slati lokaciju, samo poruku da je OK pošto planiraju vozit sjeverozapadnom Afrikom gdje situacija i nije baš stabilna, al lako i za mene, oću da se može javit službama spašavanja u slučaju da iskrsne kakav problem i da može locirat motor ako ga ko ćapi, a i misli da se ljutim jer planira takav put bez mene pa da zna da podržavam sve njegove lude ideje 😂
 
  • Like
Reactions: strasilo