Gps tracker

Ljudi prošao vikend i ružno vrijeme. Može pomoć kartica je Bonbon i nikako da proradi.Znaći preko sms-a poruke prolaze ali u aplikaciji i na mobitelu uređaj je ofline
 
Konačno sam ga dobio on line. Znači uređaj je Sinotrack ST-901 pa ako ga neko od Vas koristi molim pomoć oko aktiviranja opcija šta je po vama važno aktivirati od ponuđenih opcija?
 
[QUOTE = "crkcrk, post: 5008534, član: 31426"]
Konačno sam ga dobio on line. Znate li uređaj Sinotrack ST-901 ako ga neko od Vas koristi kao pomoć oko aktiviranja opcije, je li po vama važno aktivirati ponuđenu opciju?
[/CITAT]

Daj mi molim te reci kako si ga uspio dobiti on line ja se patim vec par dana
 
Daj mi molim te reci kako si uspio dobiti on line ja se patim vec par dana
Iskreno nemam pojma što sam napravio poslao sam valjda 50 poruka prema uređaju i na kraju je proradilo.
Probaj ovako poslati 8040000 45.112.204.245 8090 pa ovo
8030000 internet.ht.hr
Pišem napamet ali probaj
 
Odličan uređaj.
Staviš ga u SMS mode rada i to ti je to.

App mode je kul za live tracking i history, ali s vremenom shvatiš da ti uopće ne treba i da želiš što veću autonomiju uređaja ako ti krepa akumulator.

Šalje trenutnu poziciju na poziv ili SMS.

Da košta i 1800 umjesto 100kn, opravdao bi cijenu koliko je dobar.
Može pomoć uređaj sam prebacio sa app moda na sms mod koje opcije je poželjno uključiti htio bi da mi radi geofence akarm shake alarm nešto sam pouključivao ali nikakve mi poruke ni pozivi ne dolaze kao upozorenje ACC je spojen na posebnu žicu koja ima struju samo kad se da kontakt volio bih znaću ako je moguće da me u tim situacijama uređaj obsvijesti pozivom ili ako to nije moguće onda porukom
 

Attachments

  • IMG_20210307_173847.jpg
    IMG_20210307_173847.jpg
    86.1 KB · Views: 45
Može pomoć uređaj sam prebacio sa app moda na sms mod koje opcije je poželjno uključiti htio bi da mi radi geofence akarm shake alarm nešto sam pouključivao ali nikakve mi poruke ni pozivi ne dolaze kao upozorenje ACC je spojen na posebnu žicu koja ima struju samo kad se da kontakt volio bih znaću ako je moguće da me u tim situacijama uređaj obsvijesti pozivom ili ako to nije moguće onda porukom
Pozdrav....da li znas mozda u cem je problem jer mi se nece prijaviti na aplikaciju....upišem točan ID i početnu lozinku 123456 i stalno i izbacuje da je krivi user ili lozinka
 

Odličan uređaj.
Staviš ga u SMS mode rada i to ti je to.

App mode je kul za live tracking i history, ali s vremenom shvatiš da ti uopće ne treba i da želiš što veću autonomiju uređaja ako ti krepa akumulator.

Šalje trenutnu poziciju na poziv ili SMS.

Da košta i 1800 umjesto 100kn, opravdao bi cijenu koliko je dobar.
Pozdrav....da li znas mozda u cem je problem jer mi se nece prijaviti na aplikaciju....upišem točan ID i početnu lozinku 123456 i stalno i izbacuje da je krivi user ili lozinka
 
To bi trebalo biti to ukoliko nisi mjenjao password 10 znamenki id i pass 123456
 
Taj uređaja Sinotrack treba SIM karticu teleopetatera te aktiviranu neku tarifu sa internetom i SMS ? Koliko sam skužio uređaj šalje SMS na određeni broj moba sa lokacijom, a ujedno može i preko app
 
Ja sam se nekoliko dana zajebavao sa wifi kamerom u dvorištu i toliko me izjebala da sam ju poželio otresti o zid i najebat se matere onima koji su mi ju prodali ... Ali onda sam ipak dopustio da postoji mogućnost da uputstvo za upotrebu zna više od mene i korak po korak sam sve pustio u pogon za manje od par minuta ... :D

Evo je i dan danas radi .... :D
 
Kupio sam neki GPS tracker preko Alibabe, namijenjen je jednom službenom vozilu (nije bajk, no principijelno ista stvar), ima funkcije praćenja preko GPS-a, WiFija, Bluetootha, te GSM kartice. Koristi software firme DAGPS, skinuo je na Android, registrirao se (broj uređaja i nekakva lozinka), i odjednom mi neće prihvatiti lozinku (recimo da sam ju "taboravio", no unatoč pisanju i na njihovom FB profilu i korisničkoj podršci (jer u aplikaciji nema nigdje da možeš resetirati lozinku po principu "zaboravili lozinku, click..."), već tri tjedna mi ništa ne javljaju... instalirao aparat pod haubu, tutnuo u njega i GSM karticu Telemacha sa mogućnošću poruka, podataka itd., no ne mogu pokrenuti aplikaciju kroz login....

Iako tu aplikaciju DAGPS nudi kao QR kod uputa od trackera, može li se uzeti neki drugi software i pokušati da uređaj radi sa njim? Ima netko iskustva?
 
Molim opet pomoć oko ovog uređaja(Sinotrack ST-901)koje opcije uključiti a koje isključiti. Tjedan dana nisam upalio motor i pocucalo mi bateriju
 
Last edited: