GPZ 550 unitrack 85.

Ko može platit onaj gušt kad prođeš sa starom pilom i vidiš ljude kako se okreću,a poneki i podignu  (y)
 
Samo redoviti servis i normalna vožnja te kvalitetno ulje. Ja sam svog 550 unitraka prodao prije puuuuuuno godina imao je preko 100 t.km. i nikada nije niti zakašljucao. Savršen motor. (y)
 
BIKERZZR1400 said:
Samo redoviti servis i normalna vožnja te kvalitetno ulje. Ja sam svog 550 unitraka prodao prije puuuuuuno godina imao je preko 100 t.km. i nikada nije niti zakašljucao. Savršen motor. (y)
ajd nemoj sad pretjerivat
 
Mali unitrack je prošao svoju prvu motorijadu u mojem društv.U Makarskoj je bilo lipo put je proša normalno bez nekih peglanja i deračina,u koloni,pristojno i korektno.
Stroj u ovih 20-ak dana nije pokazao znakovitu žeđ bilo da je u pitanju benzin ili ulje :) :) :)
 
Imaš još kilometara fore, samo polako  (y)
 
jolly. said:
Mali unitrack je prošao svoju prvu motorijadu u mojem društv.U Makarskoj je bilo lipo put je proša normalno bez nekih peglanja i deračina,u koloni,pristojno i korektno.
Stroj u ovih 20-ak dana nije pokazao znakovitu žeđ bilo da je u pitanju benzin ili ulje :) :) :)
Pa nebi ni trebao ako je u dobrom stanju, ali to se i onako primijeti tek kod zesce voznje po ljetnoj vrucini. :wink:
 
Budući da onaj lonac koji je namontiran na motor izgleda kao tiki gorenje 5o l majstor Pensalic se odlučio malo pozabavit.Unutarnji dio je kopija Yoshimure s njegovog fzr-a dok bi izvana trebao donekle nalikovati Marvingu
 
Jednostavno i dobro rjesenje. Lici na Marving, (sto automatski znaci da ne izgleda lose (y)), puno je manji od staroga, a za zvuk uopce ne sumnjam da ce biti dobar. :wink:
 
Cilj je bio raditi marving al pošto nismo mogli nigdje nać shemu,rastavili smo yoshimuru i po njoj radimo unutrašnjost,je recesijski al moglo bi bit jako dobro
 
Top gotov,namontiran samo ga još sutra treba ofarbat.
Top Pensalić samo vesele pjesme svira,gromoglasno naravno :)))